Strona 36 z 211
Pokaż wyniki od 351 do 360 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-30 zobacz kalendarz
    mam do was pytanie czy wypadaja wam włosy ? bo kurcze mi dosć mocno a pamietam że w pierwszej ciazy duzo mniej mi wypadały

2. dzieckozakupy.pl
    mi teraz jakoś niej wypadają, w pierwszej ciąży miałam czuprynkę jak nigdy bo mam bardzo cienkie, słabe włosy. ale po ciąży sypnęły się bardzo mocno, teraz wypadają mniej, mam nadzieje, ze tak zostanie póki co .
    Wiolcia89 mój synek też od września do przedszkola i też troszke obawiam się przeziębień, chociaz do tej pory to prawie nie chorował, ale zobaczymy, może nie będzie źle

Junior Member Awatar fantasmagoria
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-13 zobacz kalendarz
    co do toksoplazmozy - na pewno się zdarza, dlatego się badamy. Jedynie nie należy demonizować kotów, a zdarzały mi się przypadki kiedy zapłakana kobieta w ciąży chciała uśpić kota bez żadnych badań "bo ginekolog powiedział". Położną w gabinecie, do którego chodzę też uświadomiłam ;P

co do włosów- od dawna mi mocno wypadały, ale od ok 2 tygodni jakoś mniej.. za to pojawił mi się pierwszy regularny pryszcz na brodzie..

Dziewczyny, ja z wypadajacymi włosami mialam problem jakies 3 miesiace temu. I najbardziej pomoglo mi wcieranie wywaru z kozieradki w skore glowy. Trzebaby poczytac, ale wydaje mi sie, ze taki sposob chyba nie powinien mieć przeciwskazan w baszym stanie...

Member
    martkak

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-25 zobacz kalendarz
    Witam wszystkie przyszłe mamusie
    Ja również będę marcową mamą i chciałabym do Was dołączyć.
    Może napiszę coś o sobie, termin porodu mam na 25 marca, niestety choć to początek ciąży to nie obyło się bez komplikacji zaczęłam plamić więc od prawie tygodnia mam nakaz leżenia co nie będzie łatwe ponieważ mam rocznego synka. Na szczęście jak się dowiedziałam że jestem w ciąży bez problemu odstawiłam go od piersi ( choć cały proces trwał prawie 4 miesiące).
    Trzymam kciuki za wszystkie marcowe mamusie i życzę zdrowia.

Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    Dziękuję dziewczyny za info o toksoplazmozie. Surowego mięsa nie jadam bo brzydzi mnie, więc raczej nie piwinno być problemu.
    Moja córka teraz 3 rok będzie chodziła do przedszkola. Akurat teraz jest ze mną w domu, ale od września wraca. Pod koniec sierpnia mamy wizyte u alergologa bo jest alergiczką to podpytam co moge jej dawać żeby ze względu na moją ciążę nie łapała wszystkich wirusów z przedszkola. A jak już będę coś wiedziała to Wam dziewczyny napisze.

Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    martkak witam w gronie marcówek.

A co do włosów to jak narazie nie zauważyłam żeby mi wypadały. Z kolei moja córcia wzięła takie dziecięce nożyczki z zaokrągloną końcówką i obcięła włosy lalce barbie no i miałam sprzątanie Ah te dzieci i ich pomysły...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    magnoliaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-16 zobacz kalendarz
    Ja nie zauwazylam zeby w kwestii wlosow cos sie zmienilo, dalej cienkie
    Co do plamien to rzeczywiscie zdarzaja sie czesto. W pierwszej ciazy (pusty pecherzyk) dostalam brazowych plamien w 6 tygodniu, pojechalam do szpitala ale lekarze chyba troche to bagatelizuja. Jak nie ma krwiaka to jest wszystko ok. U mnie niestety przy okazji okazalo sie, ze pecherzyk jest pusty i tak pomimo mojej i mojego lekarza nadziei tak juz zostalo. Plamienia ustapily po kilku dniach stosowania luteiny. Teraz tez zaczelam plamic i spanikowana pojechalam do szpitala przekonana, ze znowu jest cos nie tak. Na szczescie plamienie bylo jednorazowe a przy okazji usg okazalo sie, ze jest juz zarodek i serce prawdopodobnie tez (to byl 6 tydzien).
    Dla tych dziewczyn, ktore sie martwia, ze czegos nie widac na usg:
    W szpitalu usg robila mi lekarka, w miedzy czasie wezwala mojego lekarza prowadzacego bo tam pracuje. Niestety stwierdzila, ze znow jest pusty pecherzyk. Bylam zrozpaczona! Po kilku minutach przyszedl moj lekarz i stwierdzil,ze sam musi sprawdzic. Zrobil usg drugi raz i nagle okazalo sie, ze oprocz pecherzyka jest zarodek i serce!!! Ne wiem jak to by sie skonczylo gdyby moj lekarz nie przyszedl
    Takze dziewczyny glowy do gory bo czego nie widzi jeden lekarz moze zobaczyc inny

Magnoliaa to fakt. Zreszta w tak wczesnych tygodniach zwyczajnie trzeba czasami poczekac. Dkatego racjonalne jest w takij sytuacji jesli lekarz powie ze zaprasza ponownie na wizyte za 2 tygodnie, wtedy mozna juz miec pewnosc czy jest ok :-)
    Ja popadam w lekka depresję, od wczoraj zszedl mi obrzek piersi.. tak jak bylo w drugiej ciąży :-( mam nadsieje ze to zbieg okolicznosci i wszysgko jest ok ale boje sie niemilosiernie i bardzo byl juz chciala byc po jutrzejszej wizycie a ona dopiero o 20:40 O.o
    Co do wlosow tez nie zauwazylam zeby mi wypadały, wrecz jest chyba odwrotnie:-) za to po ciazy jest zawsze masakra. Ja po Julce to 4 miechy mialam normaknie zakola i takie siutki krotkie mi odrastaly w tych miejscach hihi no ake taki urok ciąży; -)

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Member
    justyn-a

Mieszka w
    Siedlce
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-06-29 zobacz kalendarz
    O jej a mi się tak cera załamała i to w ciągu jednej nocy twarz jak u nastolatki z trądzikiem masakra a myślałam że akurat ten okres mam już za sobą
    Mam pytanie do dziewczyn na luteinie - czy też wam tak "wypływa" w ciągu dnia? Nie wiem czy to ja z płytko aplikuję czy tak ma być?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów