Strona 35 z 211
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Member
    magnoliaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-16 zobacz kalendarz
    aplaneta18 jak tam u Ciebie?
    Ja caly czas w stresie:/ brzuch jak boli zle, jak nie boli tez sie martwie jakas masakra! Jedyne co czuje to obolale piersi, reszta objawow lekko sie zmniejszyla, tym tez sie martwie. Wizyta dopiero za 2 tyg. Nie wiem jak wytrwam.
    Nikomu jeszcze nie mowie bo nie chce zeby sytuacja z poronieniem sie powtorzyla i znowu bede musiala kazdemu tlumaczc dlaczego itp.
    Mam nadzieje, ze reszta dziewczyn w lepszym humorze

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    AniaK112

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-13 zobacz kalendarz
    Klaudia ekstra brzuszek też bym już chciała a tu jeszcze nic nie widać...

U mnie raz większe mdłości raz mniejsze, piersi też raz bardziej bolą a raz mniej różnie.

W tym tygodniu przygotowuje się do wyjazdu na urlop - jade samochodem na Chorwację i trochę się boję tej jazdy bo strasznie mi się niedobrze robi w samochodzie a tu nic nie mogę wziąć no ale cóż jakoś dam radę

Ja idę w piątek do lekarza chce już zobaczyć jak maleństwo się rusza!!!

Junior Member
    kakadin

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-27 zobacz kalendarz
    hej dziewczyny u nas pracowity weekend byl a ja nie mam nic siły.
    wizytę kolejną mam 24. też sobie wkrecam objaw, brak objawu, dobrze źle, sluz w ciemniejszym kolorze, pożniej znowu normalny... to tak jest

co do plamien któras z was pisała, cześto się zdarzają w ciąży wynikają z hormonów głównie, jeżeli plamienie jest niewielkie i nie ma bolu brzucha to najczęsciej jest ok

co do kotów- nie bojcie się toksplazmozy, ja mam 3 koty rasowe w domu i nie mam nawet przeciwciał. mega ciężko jest zarazić się toxo od kota. jeżeli kotek jest w domu tyko w ogóle nie ma ryzyka, pamietajcie tylko zeby teraz kota nie kamić surowym miesem bo podobnie jak człowiek moze się zarazić.

KOTY domowe nie mają toxo a nawet gdyby się zdarzyło to kuweta kota musiałaby byc niemyta ok 3, 4 dni zeby wylęgły się zarażliwe oocyty,

pozdrawiam

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-30 zobacz kalendarz
    hej kochane, witam nowe mamy
    piszecie o brzuszkach to u mnie tez ciągle taki wydaje mi sie wzdęty, w sumie mega płaskiego nigdy nie miałam no ale przecież to za wczesnie żeby było cos widac może to jelita sie buntuja juz sama nie wiem ale wczoraj miałam problem żeby jakoś sie ubrac i nie wychodził mi brzuszek jak w 4 miesiącu,
    u mnie tez tylko najbliższa rodzina wie i 2 przyjaciółki, w sumie miałam czekać do pierwszej wizyty ale nie wytrzymałam, jejku jeszcze tydzień wykończe sie nerwowo

O mnie
    i niestety zaczęły sie mdłości ale tak dziwnie bo bardziej popołudniami i wieczorami, rano jest ok, i nie mogę robic się głodna,
    eh za tydzień czekaja mnie przygotowania do 3 urodzinek mojej córci, musze sama ogarnąć wszystko bo mąż bedzie w pracy cały weekend, wogóle bardzo sie martwie bo moja mała od września idzie do przedszkola i zastanawiam sie czy nie zacznie przynosić infekcji, a w domu nic nie choruje, eh my mamy to zawsze sie o coś zamartwiamy

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Klaudia,śliczny brzuszek u nas już jest troszkę większy
    Co do toxo bez obaw,ja mam 2 koty w domu,co innego gdybyś miała koty wychodzace a ich kuwetke trzeba by było sprzątać nie łopatka a dłonią a później nie myć,przy takim hardcorze może istnieje ryzyko zarażenia się tym

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    U nas objawy się zmniejszyly,tzn wciąż bolą mnie cholernie piersi tak jak od początku,ale wymioty zdarzają nam się raz na jakiś czas a nie całymi dniami,jednak wciąż mam taki okropny metaliczny posmak w ustach.
    Brzuch boli,ale to coś normalnego w środę mam wizytę doczekać się nie mogę

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    I już po badaniach. Teraz czekam za wynikami no i w czwartak wizyta. A w piątek wyjazd nad morze
    Ja z koleji jak nie zjem czegoś od rana to wymiotuje ale później jest ok. No i dzisiaj z racji badań niestety tak było.
    A co do kota to mamy w domu i kuweta też jest którą sprząta mąż, ale kot i tak wychodzi na dwór.

Junior Member Awatar fantasmagoria
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-13 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez kakadin Zobacz posta
    hej dziewczyny u nas pracowity weekend byl a ja nie mam nic siły.
    wizytę kolejną mam 24. też sobie wkrecam objaw, brak objawu, dobrze źle, sluz w ciemniejszym kolorze, pożniej znowu normalny... to tak jest

co do plamien któras z was pisała, cześto się zdarzają w ciąży wynikają z hormonów głównie, jeżeli plamienie jest niewielkie i nie ma bolu brzucha to najczęsciej jest ok

co do kotów- nie bojcie się toksplazmozy, ja mam 3 koty rasowe w domu i nie mam nawet przeciwciał. mega ciężko jest zarazić się toxo od kota. jeżeli kotek jest w domu tyko w ogóle nie ma ryzyka, pamietajcie tylko zeby teraz kota nie kamić surowym miesem bo podobnie jak człowiek moze się zarazić.

KOTY domowe nie mają toxo a nawet gdyby się zdarzyło to kuweta kota musiałaby byc niemyta ok 3, 4 dni zeby wylęgły się zarażliwe oocyty,

pozdrawiam
    potierdzam w 100% łatwiej się zarazić toxo z surowego mięsa (tatar/próbowanie mięsa na mielone) niż od kota! jestem lek wet, pracuję już 8 lat w zawodzie i nie mam przeciwciał. żadna z moich koleżanek nie miała a kontaktu z kotami i ich wydzielinami nie da się uniknąć

O mnie
    ja leżałam w szpitalu z córcia na chirurgii dziecięcej to była tam że mna mama z dzieciatkiem która wcale nie miała kota ani kontaktu ze zwierzetami a w ciazy zaraziła się toxoplazmoza i co gorsza lekarz nie zlecił jej badań i nie wiedziała o tym az do porodu i niestety dzieciątko urodziło sie z wodogłowiem, także zawsze trzeba uważać i robic takie badania, taka troche smutna historia,

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów