Strona 34 z 211
Pokaż wyniki od 331 do 340 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Anek88 ja mam zwykle rano mdłości, czasem męczą mnie cały dzień, ale na szczęście to wyjątki. Czesto mam ochotę na coś konkretnego... kanapka z pomidorem i dużą ilością cebuli to u mnie standard na śniadanie :-) ale muszę się bardzo pilnować z tym co i ile jem, bo nie chcę powtorki z pierwszej ciąży... wtedy przytylam 20 kg... zdrowych rzeczy sobie oczywiscie nie odmawiam, ale słodycze muszę dawkować :-)

My też mieliśmy nie mówić do końca pierwszego trymestru, ale ja oczywiscie nie wytrzymałam.. i najbliżsi wiedza... rodzina i moje bliskie koleżanki. Moja córcia sie mega cieszy. Akurat jej nie chciałam tak szybko powiedzieć, wiadomo z jakich powodów, ale okazało sie, że jej nie docenilam i sama sie domyslila z kontekstu roznych rozmow. Zapytala wprost i nie moglam jej oklamac :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    ryjek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-08-04 zobacz kalendarz
    U mnie wiedzą w sumie prawie wszyscy najbliżsi z rodziny i przyjaciół.
    Brzuszka jeszcze nie widać ale pewnie dlatego ze mam oponke po pierwszych dwóch ciazach i pewnie brzuszek się w tłuszczyku chowa hihi
    Mię dzisiaj w nocy strasznie zabolało w lewym jajniku bo syn spadł z łóżka i zerwałam się żeby do niego biec i mnie zabolało. Mąż musiał biec do małego

He Dziewczyny. U mnie z ciążowych dolegliwości to straszny ból piersi, troszkę mdłości i wieczorna zgaga. Ja mowilam tylko mamie.mialam powiedzieć rodzinie jak zobaczę serduszko ale dalej nie powiedziałam.cos siedzi we mnie takiego ze sie boję, że może jak powiem to wszystko się zepsuje. Jestem głupia ale strasznie przeżyłam te dwie straty

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Ewa,nie jetes głupia,nawet tak nie pisz. Każda strata odbija ślad na naszej psychice i normalne jest,że podchodzimy do wszystkiego z rezerwą,dystansem..kolejna ciąża po stracie to nie to samo co ta 'pierwsza'.
    Ja w pierwszej ciąży skakalam ze szczęścia i wszyscy dookoła wiedzieli o ciąży od samego początku,każdy jak widział później mój olbrzymi brzuszek opowiadaalam o jego mieszkańcach.
    A teraz tak jak pisałam tematu ciąży unikam jak ognia i chce aby jak najdłużej utrzymało się w tajemnicy ze w niej w ogóle jestem

Junior Member
    gosia91

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-02 zobacz kalendarz
    u mnie już 10 tydzień i 3 dzień...mdłości przeszły, piersi bola nadal.... co mnie męczy to okopna senność. na szczęście urlop mam do prawie końca sierpnia. Ogólnie czuje się dobrze,na usgg tydzień temu widac było jak maleństwo macha nóżkami <3

Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    Witam was dziewczynki Dopiero teraz udało mi się przeczytać wszystkie posty. U mnie raz lepiej raz gorzej. Czasem mam mdłości a czasem nie. Dzisiaj piersi okropnie mnie bolały, ale jakoś dałam rade. Jutro ide na badania. Mamy kota w domu i boję się toksoplazmozy

Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Dziewczyny a czy któraś już a brzuszek? Mój wyskoczył nie wiadomo kiedy!

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	brzusio.jpg
Wyświetleń:	54
Rozmiar:	78.4 KB
ID:	98294

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    KlaudiaB bardzo ładny brzusio.
    Ja wieczorem mam troche większy brzuszek, ale w dzień jest normalny. Pewnie niedługo wyskoczy. Za to piersi mam jak nadmuchane balony i dość mocno bolą.

KlaudiaB u mnie podobnie wyglada wieczorem, rano trochę mniejszy. Dlatego nie wiem juz co ubierać do pracy, żeby nie rzucało sie to tak w oczy.. :-)

KlaudiaB brzusio śliczny:-) u mnie za wiele niestety nie widac no chyba ze mocno wydmucham powietrze;-) ake tez pewnie za niedlugo sie pojawi bo jakby nie bylo to juz 3 ciąża:-) Dzisiaj bylam na komplecie badan zeby miec na jutro do lekarza. Byle do jutra to zobaczymy co tam sie dzieje z tym krwiaczkiem.
    U nas dzisiaj przepiekna pogoda a ja kolejny dzień w domu O.o

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów