Strona 33 z 211
Pokaż wyniki od 321 do 330 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Wiadomo,że po stracie podchodzi się zupełnie inaczej niż w przypadku tej pierwszej ciąży.
    Jednak nie można dac się zwariować i ten strach nie może wziąć góry.
    Ja żyję dniem dzisiejszym,nie wybieram w przyszłość,bo wiem,że w każdym momencie może się wszystko skończyć. Nie przywiązuje się do stanu w jakim jestem,bo wiem co może się stać. Teraz to tak łatwo pisać,mówić ale jeszcze trochę i jak poczuje ruchy na pewno będę siedzieć na szpilach

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    PatiRR

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-25 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny
    Dołączam do was, termin mam wyznaczony na 25.03 Jest to moja druga ciążą, wcześniej niestety zakończyła się poronieniem. Cieszy mnie, że już w 6t1d było widoczne bijące serduszko, wcześniej w 7 nie było uchwytne.
    Dziś właśnie zaczął się 7tydzień Mam nadzieję, że będzie wszystko w porządku. Boję się ponieważ choruje przewlekle, a ciąża okazałą się niespodzianką.

Witaj PatiRR :-) musi byc dobrze:-) ja wg usg jestem w 7t+2dni wiec podobnie, tez po stracie, i na garsci tabletek i zastrzykach:-) Aktaulnie mam tez krwiaka ale wierze ze sie wchlonie♡ Grunt to pozytywne nastawienie ♡

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Senior Member Awatar chomiczek
    O mnie
    Zosia urodziła się 6.06.2012
    witaj PatiRR- fajnie, że jest nas coraz więcej.

Anek nie pamiętam dokładnie wymiarów, ale spory był ten krwiak. Nie martw się, wchłonie się.Nie ma innego wyjścia. Clexane będziesz brała do końca ciąży? Ja brałam przez całą ciążę i okres połogu. Dzień przed porodem dostałam zastrzyk i niestety podczas porodu miałam krwotok. Tym razem będę mądrzejsza......
    [

Senior Member Awatar chomiczek
    O mnie
    Zosia urodziła się 6.06.2012
    Nie mogę doczekać się wizyty mam we wtorek PIERWSZA......wkręcam sobie dziwne rzeczy, martwię się, czytam wujka google.......

U mnie też potwierdza się teoria, że w drugiej ciąży brzuszek szybciej widoczny. Jak ubiorę coś obcisłego, to nie da się ukryć. Choć ciąża to nasza tajemnica, 2 osoby wiedzą poza mężem, no i Wami Jeśli we wtorek pani doktor powie, że wszystko OK to podzielimy się wspaniałą nowiną.
    [

U mnie juz też brzuszek widoczny, a ja jeszcze nie powoedziałam oficjalnie w pracy i też dwoje się i troje co założyć, żeby nikt nie zauważył... 22 sierpnia idę na kolejną wizytę i jak będzie wszystko ok, to chciałabym wtedy powiedzieć. Liczę na to, ze wtedy bede chodzić już tylko na 4 godziny, bo pracuję przy komputerze.
    ;
    Dziewczyny, co do krwiaków, to ja miałam w pierwszej ciąży.. Praktycznie od 6 tygodnia miałam przykaz leżenia, bo na początku ciąży miałam dwa krwotoki... prawdę mowiac to myślałam wtedy, że po takim krwotoku to nie można być już w ciąży... A jak sie okazało później odpowiedzialny za nie był wlasnie krwiak.. Teraz moja Córcia ma juz 6,5 latek więc jak widać takie historie też kończą się szczęśliwie :-)

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    kurcze to ja myslalam ze mi ten brzuch tak z obrzarstawa wywalilo tzn w sumie to fakt ze jem wiecej i czesciej bo jak nie jem dluzej niz 2-3h to mi niedobrze,ale wage mam nizsza niz zawsze bo przed ciaza schudlam 3kg i bylo juz naprawde widac i nawet mowia mi ludzie ze schudlam cos ostatnio.a opona sterczy,a ze mam taka budowe ze od razu w opone idzie to myslalam ze z obzarstwa wystaje w pierwszej ciazy cos tam widac zeczelo byc w okolicach 17 tyg.w calej ciazy przyty6lam 10kg i w swoje dzinsy z przed ciazy wchodzilam do samego konca,ale fakt faktem ze przyciasne byly wiec nie chodzilam w nich na codzien.ot tak zeby sprawdzic.ta ciaza juz widze ze inna i w wiekszosci jesien zima,miesiace kiedy ciagle bym jadla....

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    O ciąży u nas też bardzo mało osób wie,tzn poza rodzicami - nikt
    W pracy podałam l4 gdzieś w 5tc,kierownik o tym wie,reszta może się domyśla,choć powiedziałam,że idę na długie l4 innym problemy zdrowotne.
    Nie chcemy nikomu mówić,bo wiem,że jakby coś się stało będa ludzie znów plotkowac,że dziecko było a tu dziecka nie ma. Ludzie są podli,nie potrafią okazać zrozumienia i taktowanie się zachować nawet w przypadku tych wielkich,życiowych tragedii.
    Także tematu ciąży unikam jak ognia

Chomiczek mam takie samo zalecenie clexane caka ciaze i 6 tyg po porodzie i odstawic dzien przed porodem.
    Anitamta ja tez dostalam wczesniej jednego krwotoku i na IP jechalam juz bez zadnej nadziei, jak sie okazalo niepotrzebnie bo dzidzia cala i zdrowa. Tylko ze wtedy jeszcze krwiaka nie bylo.
    Co do brzuszka to ja baaaaardzo bym chciala zeby bylo go widac ale narazie slabo ;-) hihi ale mam nadzieje ze jeszcze chwila i cos wyjdzie :-P
    A jak ske czujecie tak w ogole?
    U mnie wszystko ok, tylko delikatny bol piersi przy dotyku i to tylko lewej hehe xD a poza tym bez rewolucji:-)

Paula07 u nas tez nikt miał nie wiedzidc do konca 1 trymestru, ale z powodu krwotoku musialam powiedziec akutat cioci bo bylam u nich w tym czasie i musieli mnie zawiesc ina IP, n o i przez to wie tez moja mama i sis. Ale pozostakym tez nic nie mówimy tak dlugo jak sie da... juz raz przechodzilam przez to o czym wspominasz-ciaza jest a dzidzi nie ma. Nie chce tego nie daj Bog drugi raz.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów