Strona 32 z 209
Pokaż wyniki od 311 do 320 z 2086

Marcówki 2017 na start !

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Cytat Zamieszczone przez chomiczek Zobacz posta
    W pierwszej ciąży do 12 tyg też miałam krwiaczek. Brałam Clexane( po przebytej zakrzepicy) nie wiem co się z nim stało. Podczas 3 wizyty nie było śladu po krwiaczku i plamienia nie miałam, Moja gin mówiła, że często takie krwiaczki się zdarzają podczas cyklu, tylko mało która kobieta o tym wie, bo nie robimy co miesiąc USG( wyjątek ciążą). Co do białej , gęstej wydzieliny, mam jej bardzo dużo od ostatniej(szcześliwej) owulacji, Gdzieś wyczytałam, że to przez podwyższony poziom hormonów.
    Dziewczyny boli Was niekiedy brzuch? w sumie to podbrzusze. Mnie niekiedy tak ciągnie, kłuje?

Momentami ciągnie i kluje,ale to coś normalnego wszystko nam się rozciąga

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Monika0603 Zobacz posta

KlaudiaB cieszę się razem z Tobą, że twoja dzicia fantastycznie się rusza. A robiłaś już badania?
    Tak. Miliony badań na 5 stron! Wszystko pięknie tylko bakterie w moczu. Ale tego się akurat spodziewałam bo od zawsze mam problemy z pęcherzem. Muszę badanie powtórzyć jak wyjdzie tak samo to wtedy posiew i będziemy leczyć

Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    Paula07 mnie też czasem boli i kłuje podbrzusze, teraz już trochę wyluzowałam bo wszystko się rozciąga. W końcu niedługo brzuszek będzie większy.

A ten śluz to jak narazie miałam tylko raz. Troche się wystraszyłam.

Chomiczek a jakiej wielkości mialas tego krwiaka? Na na clexane jestem od 4tc. No i bede na nich eo konca I jak widać nic nie pomógł :-/
    hehcja ja nawet nie znam dokladnego terminu wszystkiego dowiem sie we wtorek na wizycie u swojego zwyklego ginekologa. Bo za mna juz 3 usg i wizyty ale to wszystkie w poradni patologii ciazy, a oni kart jaka takich nie zakladaja, tylko skupiaja sie na dobieraniu opowiednich lekow i ich modyfikowaniu:-) patrza czyxjest dzidzia, czy urosla i czy bije serduszko:-)

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Junior Member
    AniaK112

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-13 zobacz kalendarz
    Hej ja też miałam kilku dniową przerwę od czytania forum ja byłam tydzień temu u mojego lekarza i jak na razie wszystko w porządku. Następna wizyta za tydzień wtedy to już będzie 9/10 tydzień. jak myślicie uda mi się już zobaczyć jak maluszek się rusza?

Pierwszą ciąze też straciłam a że nie zdążyłam wtedy nawet dojść do lekarza to nie wiadomo dlaczego tak się stało. Dlatego pani dr zapisała mi luteinę 2x2 podjęzykowo, na początku miałam dopochwowo ale po tygodniu dostałam infekcję intymną i to chyba od tej luteiny więc przeszłam na podjęzykowo.

u mnie to jest tak, że rano jak czegoś nie zjem to jest mi niedobrze ale potem jest ok. I od 14 zaczynają się znowu nudności i wtedy już mi sie nic nie chce... Piersi też boją, podbrzusze mnie też pobolewało ale teraz już nie, teraz to tak bardziej jakby ciągło ale to chyba normalne.

Ale powiem szczerze że mam tak jak wy tzn każdy brak objawów albo jakiś mocniejszy ból brzucha budzi we mnie niepokój i już zaczynam myśleć czy wszystko jest ok?
    Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Dziewczyny na pewno wszystko będzie dobrze,grunt to pozytywne nastawienie,które na prawdę daje dużo.

U nas brzuszek już widać,fakt jak założę luźną bluzkę to nie widać nic,ale jak normalna albo suknie ciąży się nie wypre
    Spodnie noszę już tylko na gumce,bo zwykle dżinsy nie dopne na brzuszku,albo będzie mega ścisk czego nie możemy mieć
    Ale ponoć w kolejnej ciąży ten brzuszek pojawia się dużo wcześniej,u mnie akurat to się sprawdza

Wizytę mam w środę i akurat będę umawiać się na prenatalne,które pewnie będziemy mieć za 2 tyg maks )

Luteinke również biorę pod językowo 2x2
    Ostatnio edytowane przez Paula07 ; 06-08-16 o 12:54

Member
    Pati82

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-07 zobacz kalendarz
    Witaj Ewa66 u mnie podobnie 4 ciąża i jeden 9 letni synek oby tym razem nam się udało Trzymam kciuki za Was!U mnie przyczyną poronień mógł być zbyt niski poziom progesteronu,teraz jestem na lekach,kończę 9 tydzień,26 sierpnia pierwsze prenatalne już się boję....

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Pati82

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-07 zobacz kalendarz
    Paula 07 u mnie też już wiadać brzuszek kończę 9 tydz,a 26 sierpnia mam pierwsze prenatalne stres jest spory,ale co nas nie zabije....... Pozdrawiam!

Pati na pewno bedzie wszystko dobrze:-* ja tez mam kolejna wizyte w poradni 26.08-w dzien moich urodzin:-) a 26.07 tez mialam wizyte w imieniny takze sie smieje ze same prezenty mnie teraz czekaja;-) najważniejsze jest rzeczywiscie nastawienie, chociaz myślę ze kazda mama po stracie traktuje to wszystko z malutkim dystansem, co tez nie jest zle. Ja leze leze i leze... juz mi sie plakac z tego chce. Ani wyjsc na spacerek, ani zakupow, ani posprzatac :-( Mam nadzieje ze koncem pierwszego trymestru skoncza sie wieksze problemy i bede mogla nareszcze w pelni cieszyc sie ta ciąża:-)

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Pati strach jest i myślę że będzie do końca ale musi być dobrze

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów