Strona 30 z 211
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Member
    Pati82

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-07 zobacz kalendarz
    dagmaraz nie denerwuj się wszystko zależy od usg, ja byłam na pierwszej wizycie u lekarza na nfz widział pęcherzryk 11mm i nic więcej do tego krwiaczka,popołudniu pojechałam prywatnie do mojej lekarki prowadzącej okazało się,żę pęcherzyk ma 14,5 mm,jest pęchezryk żółtkowy i 3mm zarodek.Teraz jestem po kolejnej wizycie i też okazało się,żę dzidzia 6 dni młodsza,ale u mnie to norma,długie cykle i owulacja w ok 17-tym dniu potwierdzona monitoringiem.

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Pati82

O mnie
    anek88 ja też walczę z krwiaczkiem biorę 2x luteinę i 4x duphaston i są efekty zmniejsza się nie muszę leżeć,ale mam się oszczędzać i nie denerwować,a gdyby pojawiły się brązowe plamienia nie panikować,bo to znak,żę krwiaczek pękł.Zażywam również acard i absolutnie mam go nie odstawiać z racji moich dwóch poronień, nie znamy ich przyczyny, lek mam przepisany profilaktycznie.Głowa do góry podobno co druga ciężarna ma krwiaczki,przynajmniej tak twierdzi moja lekarka!

Member
    Pati82

O mnie
    AniaK112 też mam termin na 13,03

Pati kochanie ja od 16 enia cyklu brqlam juz 1x luteine, od 28 dnia cyklu 3x100mg dopochwowo, od ok 33 dnia cyklu doszedl dupek 3xdziennie. Obecnie tj od od 5tyg ciazy +5 dni 4xdziennie luteina 100 i 3x duphaston plus caly czas zastrzyki itd i krwiak pojawil sie w trakcie brania tych max dawek, bo wczesniej go nie bylo.. takze lypton. Licze ze te nowe leki co mi przypisala cos zdzialaja :-/

Aniołek[*] kwiecień 2016...

A co acardu to ja musze go odstawic bo biore heparyne w brzuszek bo mam slabo dodatni zespol i ponoc on i zaax w polaczeniu z zastrzykiem moze tak na mnie zadzialaly bo jak P. Doktor powiedziala jestem bardzoooo szczupla i dla organizmu moze to byc za duzo... ufam jej...

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Pati82 Zobacz posta
    dagmaraz nie denerwuj się wszystko zależy od usg, ja byłam na pierwszej wizycie u lekarza na nfz widział pęcherzryk 11mm i nic więcej do tego krwiaczka,popołudniu pojechałam prywatnie do mojej lekarki prowadzącej okazało się,żę pęcherzyk ma 14,5 mm,jest pęchezryk żółtkowy i 3mm zarodek.Teraz jestem po kolejnej wizycie i też okazało się,żę dzidzia 6 dni młodsza,ale u mnie to norma,długie cykle i owulacja w ok 17-tym dniu potwierdzona monitoringiem.
    no wlasnie lekarz tez kazal mi sie nie martwic bo wszystko wyglada dobrze a ze owulke mialam opozniona to wiem napewno,bo raczej zawsze ja czuje,a w czerwcu nie dosc ze zadnych objawowo wtedy kiedy powinna byc to jeszcze nic w tym czasie nie dzialalismy,a wiatropylna nie jestem za to kilka dni pozniej czulam ze chyba ja mam i bec,dzidzia testy tez pozytywne wychodzlily mi dopiero 4 dni po spodziewanej @.

Member Awatar Starfish
    Mieszka w
    śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Data
    20.01.2015 / 10.03.2017
    Anek bijące z takim tempem serduszko to dobry z tego co wiem dobry znak Mam nadzieję, że krwiaczek szybko zostanie opanowany. Pati twój też!
    A co do tego dziwnego śluzu to też coś takiego miałam z tydzień czy dwa temu, wyglądało to trochę jak czop śluzowy... trochę się wystraszył, ale akurat miałam wizytę i lekarz powiedział, że wszystko ok.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    Starfish a przy tym śluzie bolało Cię podbrzusze?

Dziewczyny, trzeba być dobrej myśli bo inaczej zwariujemy.

A co do tej listy porodów to jestem jak najbardziej za

Member Awatar Starfish
    Mieszka w
    śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Data
    20.01.2015 / 10.03.2017
    Monika nie pamiętam dokładnie ale jakoś mocno na pewno nie.

Cześć. Jeśli mogę to chciałbym dołączyć

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów