Strona 3 z 211
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Maalinowa haha też nie wytrzymałas do 18 lipca? bo pisałaś wcześniej że wtedy kolejne usg ale jesteśmy niecierpliwe wszystkie i nie martw się, za 2 tygodnie będzie na pewno serducha jak dzwoń

2. dzieckozakupy.pl
    jestem niecierpliwa...i w sumie do dwóch lekarzy chodze...na nfz i prywatnie... ale przesadzam xD bo bo to moja druga ciąża ... pierwsza no i dlatego się tak denerwuje ale teraz już spokój, zostaje przy tym prywatnie...ale muszę brać luteine 2x100 dziennie ale tak to wszystko jest ok

Junior Member
    Anex2

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-01 zobacz kalendarz
    Ja też jestem bardziej zmęczona, prześpię się w ciągu dnia a poza tym to częsciej do toalety chodze. Dziwie się tylko że piersi nic nie bolą.

Ja już mam mdłości rano zanim coś zjem, czasem w ciągu dnia trochę mdli, ale w porównaniu z pierwszą ciążą to wyjątkowo delikatne te dolegliwości. Przy pierwszej poranki były okropne, w ciągu dnia zresztą wcale nie było lepiej. Teraz jest lepiej bo nie pracuje, mam wakacje, więc zdecydowanie zwolniłam tempo, o ile to możliwe przy aktywnym trzylatku. Zachcianki to ja zawsze miałam raz na jakiś czas, teraz jakieś nieszczególne. Może jeszcze się pojawią.

Junior Member
    Anex2

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-01 zobacz kalendarz
    Ja żadnych mdłości jak na razie Teraz cały czas jestem w domu to dużo odpoczywam i staram się nie denerwować bo jestem dość zestresowaną osobą
    Nie pamiętam kiedy miałam taki luz, muszę tylko opanować się z podjadaniem z nudów

Ja niestety pracuję i będę pewnie jeszcze długo, ale powiedziałam szefowi o ciazy (jako jednej z dosłownie kilku osob), głównie na wypadek gdybym się źle czuła, żebym nie musiała się tłumaczyć przed nim ale może dzięki tej pracy aż tak nie swiruje bo mam zajęte dni

Dziś prawie żadnych mdlosci nie miałam, właśnie jestem po solidnej kolacji i mam trochę więcej energii. W sumie nawet mnie to martwi :/ ale nic, musi być dobrze

a ja mdłości żadnych praktycznie nie mam. raz są a raz ich nie ma piersi raz mnie bolą a raz nie. zachcianek też za bardzo jako tako nie mam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    A co ja mam dziewczyny powiedzieć jak wizytę mam dopiero na 25?! Jeszcze tyle czasu a ja bym chciała już! Jeśli chodzi o objawy to mam mdłości i to częściej wieczorem niż rano. No i nie mogę spać w nocy w ogóle a później przez cały dzień chodzę śnięta. Nie mam prawie na nic do jedzenia ochoty. A o jajkach w każdej postaci to mogę zapomnieć. Wcześniej je uwielbiałam teraz nie mogę na nie patrzeć :P No i bolące i wrażliwe piersi. To jest tragedia!

Hej dziewczyny
    Ja mam wizytę jutro, zobaczymy czy cos bedzie widac
    Troszke sie martwie, bo nie mam zupełnie zadnych objawów, oprocz powiekszonych piersi i czestych wizyt w toalecie, nawet nie czuje jakiegos szczegolnego zmeczenia.
    Tez jestem juz mama 2,5 letniego chłopca w 1szej tez nie mialam jakis objawów szczegolnych, wymiotów ani mdłosci tez nie, wiec moze teraz mnie ominie

JagodowaMama wydaje mi się że wiele kobiet nie ma objawow, nie przejmuj sie ja np do toalety chodze normalnie :P

Z kolei mnie od wczoraj pobolewa brzuch, jak przed miesiaczka, i juz nie wiem, czy to jest normalne ok 6 tygodnia, czy nie, i chyba wieczorem pojde do lekarza zeby sie uspokoic

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów