Strona 29 z 210
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 2092

Marcówki 2017 na start !

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    hej
    ja po wizycie.bylam na nfz i w sumie to nie bylo zle usg mi zrobili a myslalam ze dopiero w 12tyg.dzidzia ok,ale znowu wyszlo ze dwa dni mlodsza,czyli suma sumarum to juz 9 dni mlodsza ciaza od wyliczen z @.ale tym sie kazal wogule nie przejmowac bo to mowi ze milimetry o tym decyduja i czasem milimetr w jedna czy w druga i juz kilka dni roznicy.niby wszystko ok.czuje sie tez dobrze,nastepna wizyta za 3tyg.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Starfish z tabelka to świetny pomysł,na wcześniejszym forum w ciąży również miałyśmy tabelkę,na pierwszej stronie,z datami porodu,płcią i imionami jeśli któraś już była pewna tego

Ja byłam odebrać wyniki badań,mamy już anemie,na szczęście lekka bo delikatnie zeszlysmy z normy,więc kupiłam sok z buraków no i do podjedzenia dziś wchodzi kalafior,jutro może zielona fasola a no i na inny dzień brokuły. Mam nadzieję że w taki sposób da się to nadciagnac to żelaza w kapsułkach za cholercie bym nie chciała przyjmować,z wiadomego powodu,powoduje zatwardzenie przynajmniej miałam tak w poprzedniej ciąży.
    No i z moczem są cyrki,nie dość że ph wysoko zasadowe to do tego liczne bakterie,w środę mam wizytę u gina i mam nadzieję że nam coś przepisze aby się wyzbyć tego dziadostwa

Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, trochę się przeraziłam. Może któraś coś mi poradzi. Jakieś 20 minut temu byłam w toalecie i zauważyłam na papierze biały ciągnący się śluz, do tego kłuje mnie z lewej strony podbrzusze raz na jakiś czas. Może to ten torbiel??? Wzięłam no-spe bo w razie bóli brzucha mam brać doraźnie... Boję się, że z moją fasolką coś nie tak. A może te białe upławy to norma. Nie pamiętam jak to było w pierwszej ciąży.

Junior Member Awatar fantasmagoria
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-13 zobacz kalendarz
    mi też się zdarza, że pojawia się biały śluz, taki mocno zwarty, ale biorę luteinę więc na to zwalam...Jak nie przejdzie to może zadzwoń do lek. Lepiej 3x zapytać na darmo niż coś przegapić
    Z witamin biorę femibion natal- mąż farmaceuta powiedział, że najlepszy..
    W ogóle to powoli zaczynam wierzyć, że to małe życie tam rzeczywiście jest i że będzie dobrze.. Mam takie szczęście, ze jak się z czegoś ucieszę, to zaraz się psuje, więc z ciaży tak ostrożnie powoli zaczynam się radować Wizyta u lek za 2 tygodnie.
    Swoja drogą muszę męża dokształcić, bo jak mu powiedziałam, ze w 9 tyg dziecko ma już kończyny i umie się ruszać to pukał się w głowę. Dopiero jak mu pokazałam filmik na yt to się za głowę złapał. Facetom chyba jeszcze trudniej uwierzyć, że dzidzia jest w brzuchu Mam nadzieję, ze na nast wizytę uda mu się zerwać z pracy i też zobaczy malucha!

PS. rośnie mi mega krosta na brodzie.. do tej pory w ogóle nie miałam zmian trądzikowych. nigdy..

Junior Member
    Andziq82

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-15 zobacz kalendarz
    Witam, ja się nieśmiało dopisuję do mam z marca, ja dopiero po połowie marca będę miała termin mam nadzieję, że wszystko będzie ok

Kochane jestem po wizycie. Dobre i zle wieści. Dobra dziudzius rośnie ma juz 0,99cm i serduszko wali jak dzwon 170, ale jest nad pęcherzem plodowym duuuzy krwiak 1,6x1,8 cm dostałam jakiś lek na 3,dni żeby zapobiec wzrostowi krwiaka. Dostałam encorton-steryd którego balam sie od poczatku ciąży. No i odstawiamy acard i zaax bo przypuszcza ze moze w tym tkwi problem ponieważ jestem chuda i mój organizm reaguje zupełnie inaczej niż powinien i nie jest w stanie ogarnąć takich dawek. Dodatkowo mam w poniedziałek zbadać tsh i zrobić morfologię żeby sprawdzić plytki krwi. Moze się tez okazać ze tsh bardzo spadlo i to powoduje tez zmniejszenie krzepliwości i moze dawać taki objaw. I leżenie leżenie. Wstajemy tylko na siku.. Nie wiem jak to ogarne ponieważ od poniedzialku mąż wraca do pracy.

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    anek88 w którym tygodniu jesteś? Ja swoją pierwszą ciążę leżałam. Mam nadzieje że u Ciebie będzie wszystko ok.

fantasmagoria- teraz już jest troche lepiej. Pewnie wczoraj przedobrzyłam bo byłam na zakupach, a potem jeszcze robiłam obiad no i jeszcze moja 4 latka w domu, którą rozpiera energia. A do przedszkola dopiero we wrześniu.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    klitra

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Anonimowe zadawanie pytań
    Mamuśki-pytania i odpowiedzi-Facebook
    https://www.facebook.com/Mamu%C5%9Bk...0092952409358/

Wedug ost miesiaczki 7 tydz i 5 daien. Wedlug usg 7 tydz i 1 dzien. W kazdej poprzedniej ciazy mialam takie "opoznienie" bo pozna owulacja.

Monika0603 wiem ze lezenie to jedyne wyjscie ale przy prawie 2,5 latce jest to wrecz niewykonalne. Bede proeic kogo tylko sie da z rodziny zeby pomagali. Najbardziej boje sie tego sterydu :-( Ale w sumie i tak ponoc ppwiekszosc kobiete z dodatnimi ANA bierze je od samego poczatku.. eh niezmiernie sie ciesze ale tez cholernie boje. Gdyby to byl ttlko krwak... a tu obciazenie calej immunologi. Jestem oczywiscie dobrej mysli i nie poddsm sie ale jest ciezko..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów