Strona 28 z 211
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Member Awatar Starfish
    Mieszka w
    śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Data
    20.01.2015 / 10.03.2017
    Cześć wszystkim ☺ Robi się nas coraz więcej ☺ Pewnie jeszcze kilka się pojawi. Ja w poprzedniej ciąży tylko podczytywałam jedną grupę, ale na koniec emocjonowałam się każdym porodem Teraz zdecydowałam się na aktywny udział. Dziewczyny miały taką fajną listę klubowiczek w Excelu z onformacją o dacie porodu, płci i imieniu oczekiwanego maluszka i dzieciaczkach wcześniej urodzonych itp, notowały też kto już urodził☺ Może później też sobie taką stworzymy?

Wszystkiego najlepszego dla solenizantów

Ja przed chwilą przebrała synka i chyba się zanosi na ponowne przebieranie 10 minut później. ..

2. dzieckozakupy.pl
    Starfish tez podcxytywalam to forum z lista jestem jak najbardziej za:-)

Wiolcia na pewno dostaniesz leki bo tsh jest za wysokie jak dla kobiety w ciazy (norma 2,5) ♡

Ja juz mam dentyste za soba takze jestem baaaardzo zadowolona;-) teraz jeszcze czekam na jutrzejsza wizyte i mam nadzieje ze przekażę wam same pozytywne wieści:-)

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-30 zobacz kalendarz
    witam wszystkie mowe mamy, takie forum jest bardzo fajne w pierwszej ciaży tez uczestniczyłam i powiem że świetnie jest sie tak wspierac

Senior Member Awatar chomiczek
    O mnie
    Zosia urodziła się 6.06.2012
    Witajcie Dziewczyny!

Dołączam do Was. Termin wg kalkulatora internetowego na 31.03. Z niecierpliwością oczekuję na pierwszą wizytę.Moja gin na urlopie i trzeba czekać.......Pierwszą ciążę spędziłam z forum m jak mama i bardzo miło to wspominam
    [

Member Awatar Starfish
    Mieszka w
    śląsk
    O mnie
    Data
    20.01.2015 / 10.03.2017
    Witaj Chomiczku ☺
    Anek czekamy na wieści po wizycie.

Ja dzisiaj cały dzień byłam wściekła jak osa, mam nadzieję, że jutro będzie lepiej, bo sama z sobą nie mogłam wytrzymać a już prowadzenie samochodu doprowadziło mnie na skraj załamania nerwowego; ))

Starfish znam to hihi lepiej zeby wtedy nikt sie jie zblizal ;-) dzisiaj na pewno bedzie lepiej ♡ poza tym zrob sobie moze jakas mala przyjemnosc to sie rozluznisz♡
    Na pewno dam znac. Mam juz spinke.. byle tylko serduszko nadal bilo i dzidzia rosla. Boje się jak czort O.o

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Member Awatar Starfish
    Mieszka w
    śląsk
    O mnie
    Data
    20.01.2015 / 10.03.2017
    Anek dzisiaj się wyspałam, więc jest nadzieja; ))
    A za Ciebie i maluszka trzymam mocno kciuki!!!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    Anek, czekam na wiadomości po wizycie.

Witaj Chomiczek

Wczoraj miałam bardzo zły dzień. Nawet mój mąż stwierdził, że nie idzie ze mną wytrzymać Oby drugi trymestr był lepszy...

Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    Magnoliaa mamy termin porodu na ten sam dzień. Ja tez na 16.03 zobaczymy jak to będzie z pierwszą córką wody odeszły dokładnie 3 tygodnie wcześniej równy 37t. Ale musiało się skończyć cc bo córa była ułożona miednicowo.
    Co do witamin od wczoraj też jem Fembion 1 ale tak widzę nie ma witaminy D i musze to skonsultować z lekarzem czy musze jeść osobno.
    W poniedziałek idę na badania jest ich cała masa, a w czwartek do ginekologa.

Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    aplaneta18 ja mam termin na 26.03 i też idę na badania w poniedziałek, a na czwartek na wizytę mam mieć wyniki tylko zastanawiam się czy nie za wcześnie jeszcze na badania. U mnie będzie to 7 tydzień, ale skoro tak chciała moja ginekolog to tak zrobię. Na wizycie muszę dopytać się jakie witaminy mam jeszcze brać, bo tak jak pisałam wcześniej teraz biorę tylko folik 2 tabletki i nic więcej.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów