Strona 27 z 211
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    Witam wszystkie nowe przyszłe mamusie.
    Ja mam dzisiaj okropny dzień, jestem strasznie nerwowa i wszystko mnie denerwuje
    Toula, Tobie tydzień ciąży wyliczył lekarz?

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    justyn-a

Mieszka w
    Siedlce
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-06-29 zobacz kalendarz
    Przesyłamy buziaki dla chłopaków

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    ooo jak miło że urodzili się równo 2 lata po sobie. Dużo zdrówka dla nich i dla was.

Hej:-) u mnie objawy bardzoooo delikatne. Leciutenkie mdlosci raz na jakis czas i sennosc. A tak to mega czeste siusiu i powiekszone piersi. Na szczescie juz jutro mam wizyte. Byle do konca pierwszego trumestru wtedy moze troszke sie uspokoje, ze nie spotka mnie to co poprzednim razem O.o poza tym znowu mam zasinaczony brzuszek od zastrzyków, a bylo juz dobrze i tak larnie znikaly. Ale wwzystko przetrzymam. Dzisiaj o 16:20 mam tez dentyste bo niestety wczoraj ulamala mi sie plomba w zabku i musze go zrobić. Ale ja nie lubie dentystow:-P

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Member
    Pati82

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-07 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny dawno mnie tu nie było,ale jestem już na bierząco Jestem po kolejnej wizycie tydzień temu zobaczyłam serduszko,a fasolka miała 12,2mm na tą chwilę wszystko ok,krwiaczek jest malutki,ale leki biorę nadal 2xluteina i 4x duphaston(ten na zwiększenie progesteronu miałam oststnio 23.33,a dla mojej lekarki 25 to norma.Męczą mnie straszne mdłości ranne,popołudniowe i wieczorne Za trzy tygodnie mam wiztytę i dodatkowe badania prenatalne w tym tygodniu kończę 9 tydz oby tak dalej choć nadal jestem pełna obaw,jak zobaczyłam serduszko popłakałam się, puściły mi nerwy!Co do bółu piersi ostatnio miałam dzień,że przestały mnie boleć,mąż od razu wyczuł,że coś chodzi mi po głowie,ale po paru godzinach wszystko wróciło do normy U mnie akurat w poprzedniej ciąży był to zły znak i teraz wszystkiego się boję Mój mąż jest tak nakręcony,że ostatnio chciał jechać po łóżeczko,skręcić je i wstawić już do sypialni Po ostatniej serduszkowej wizycie czekał na mnie z kwiatami,a synek z małą paczką Pampersów kochani moi Pozdrawiam

Junior Member
    kakadin

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-27 zobacz kalendarz
    Ryjek to najlepszego dla chlopakow :-)

Pati ale fajnie z kwiatami :-)

Pati mam dokladnie jak Ty... kazdy objaw badz brak objawu analizowany... ale tak chyba juz jest po poronieniu..

Aniołek[*] kwiecień 2016...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Toulcia, termin na 31 marca... jak dla mnie super data :-) sama mam wtedy urodziny. :-)

A ja tak podczytuje ale pisać nie mam siły. Tylko bym spała najchetniej, a że teraz mam taką możliwość popoludniami to śpię, bo w tym tygodniu moja Córcia nocuje u mojej Mamy :-) z okazji wakacji :-)

Ale chyba dość sporo nas sie tu zrobiło. Fajnie :-)

Member
    magnoliaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-16 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny!
    Dolaczam do marcowek, termin na 16.03
    Oby tylko wszystko dobrze poszlo bo pierwsza ciaza zakonczyla sie na pustym pecherzyku i poronieniu:/
    Teraz tez sie martwie kazdym zakluciem brzucha i ciagle sprawdzam czy nie ma zadnego plamienia:/
    Najchetniej chodzilabym codziennie na USG
    Moja dzidzia ma 12 mm i w poniedzialek widzialam juz serduszko (7w4d).
    Pozdrawiam i zycze wszystkim spokoju u mnie z tym kiepsko...

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-30 zobacz kalendarz
    witajcie, nie było mnie kilka dni
    w sumie nie mam wiekszych objawów poza tym że robi mi się niedobrze jak mam zbyt dlugą przerwe między posilkami
    eh no i odebrałam dzis wyniki tsh i jest 4,23 więc poza normą zapisałam sie na jutro do endokrynologa zobaczę czy mi cos zapisze bo sie tym martwie
    nie moge juz wytrzymac, niecierpliwie sie do wizyty jeszcze tyle czasu żeby zobaczyć czy jest ok

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów