Strona 26 z 209
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 2086

Marcówki 2017 na start !

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    U nas w miarę okej,od samego poczatku strwsznie wymiotowalam całymi dniami,teraz to się uspokoilo i towarzyszą nam tylko poranne mdłości.
    W dzień brak mi sił na co kolwiek,spać się chce,a w nocy mam problemy znów ze spaniem no i apetyt się zwiększył

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    ryjek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-08-04 zobacz kalendarz
    Witam nowe mamusie Kakadin - super gromadka w jakim wieku masz synów ?

Ja biorę kwas foliowy a inne witaminy mam zacząć brać od 13 tyg ciąży. No i dodatkowo luteine 100 rano i wieczorem.

Junior Member
    kakadin

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-27 zobacz kalendarz
    Hej co do serduszka to ja tez siw ciesze.ze zobaczylam, bo wiem ze na tym etapie jeszcze moze nie byc :-)

Ryjek wiek 9lat, 5 I ,2.:-)

Junior Member
    toulcia

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny Jestem w 6t+6 ciąży. Termin mam na sam koniuszek marca (31.03) A jak wyjdzie naprawdę to zobaczymy

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    Gratulacje... witamy. Fajnie że jeszcze się załapaliście na marzec. Jak samopoczucie? to pierwsza ciąza?

Junior Member
    toulcia

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Hej. Samopoczucie całkiem niezłe. Mam mdłości i jestem baaaardzo senna, ale na razie obyło się bez wymiotów To druga ciąża, mam już 5-letniego synka. Miałam już pierwsze USG- według lekarza wszystko w porządku. Oby tak dalej

Member
    justyn-a

Mieszka w
    Siedlce
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-06-29 zobacz kalendarz
    Ryjku a na co Tobie luteinę przypisali?
    Ja leżę już 2 dzień ... na podłodze między zabawkami z córką staram się bawić

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    ja zadnych dolegliwosci raczej nie mam.mdlosci zadnych i zachcianek.w pierwszej ciazy tez nic takiego nie mialam,wiec moze i ta bedzie podobna.oby,bo tamta byla naprawde bezproblemowa.ale jak to mowia kazda ciaza inna.
    z witamin z kwasu foliowego przezucilam sie na dha mama premium bo tez zawiera metylofoliany i kwasy dha.

witam rowzniez nowe mamusie pewnie juz wiele nie dojdzie bo juz widzialam ze kwietnowki otworzyly watek,wiec juz nastepne kruszynki w innym miesiacu sie pojawiaja

hej u mnie dolegliwości są męczące, nasiliły mi się mdłości a czasem nawet wymioty się pojawiają, z apetytem różnie i zachciankami też, muszę jeść dość często i malutkie porcje i jest ok, w pierwszej ciąży pomagała mi mieszanka studencka zawsze w torbie, ale to buł luty- marzec więc mało świeżych owoców dostępnych, teraz owoce dobrze robią, zwłaszcza pomarańcze już nie mogę się doczekać drugiego trymestru, z nadzieją że to minie. Jakoś po 20 sierpnia konkretne usg, jeszcze bez terminu bo wtedy akurat mąż ma urlop i planujemy wyjazdy więc musimy to jakoś ułożyć. 13 zaczynamy nasze wojaże: Toruń, tam jeden nocleg i dalej na tydzień nad Bałtyk, już nie mogę się doczekać, mam nadzieję, że będę się w miarę czuła, a dzidzia nie da za mocno popalić

Senior Member
    ryjek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-08-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez justyn-a Zobacz posta
    Ryjku a na co Tobie luteinę przypisali?
    Ja leżę już 2 dzień ... na podłodze między zabawkami z córką staram się bawić
    Ja luteine dostałam bo.lekarz widział krew na usg. I powiedział ze da na wszelki wypadek bo wie ze mam dwójkę dzieci i na pewno przy nich oszczędzać.

Moi synowie dzisiaj mają urodzinki. Starszy syn kończy 4 lata a młodszy 2 lata

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów