Strona 25 z 211
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    Witajcie

Jestem w pierwszej ciąży po roku starania udało nam się
    kalkulator wyliczył mi termin na 24 marzec 2017 jeszcze muszę to potwierdzić na wizycie lekarskiej którą mam 9.08.. to będzie moja pierwsza wizyta i zarazem 8 tydzień ciąży. Poradźcie proszę jak się do niej przygotować, żeby wynieść jak najwięcej.

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    kakadin

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-27 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczyny, podczytuje Was już od tygodnia, ale miałam problem z założeniem konta niestety, ponieważ cały czas nie miałam wystarczających uprawinien do przeglądania, więc założyłam zupełnie nowe i się udało.
    też nie ukrywam czekałam do pierwszej wizyty.

A więc ja też, jeżeli wszystko pojdzie ok przywitam w marcu 2017 dzidziusia dokładnie termin na 27. Jestem już potrójną mamą mam 3 wspaniałych synów wszystkie dzieci chciane i bardzo kochane, a 4 te niespodzianka !!
    najpierw szok, ale bardzo się cieszymy- w poniedziałek byłam na wizycie 5 tydzień i 6 dni i usłyszałam serduszko mam nadzieje ze tym razem będzie wszystko ok, bardzo bym chciała !!
    pozdrawiam i czekam na relacje z wisyt

Junior Member
    kakadin

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-27 zobacz kalendarz
    nihil do wizyty nie musisz się przygotowywać , na pewno padną pytania dotyczące Twojego stanu zdrowia , partnera ewentualne choroby dziedziczna, grupa krwi twoja partnera. najważniejsze jest usg które lekarz Ci zrobi i oceni Wasz ( twój i fasolki ) stan zdrowia

Senior Member
    nihill

O mnie
    A wy miałyście jakieś szczególne pytania do lekarza, na coś trzeba zwrócić uwagę?
    Chcemy z mężem polecieć na wakacje za dwa tygodnie i na pewno muszę się upewnić czy to bezpieczne w moim przypadku. Mam nadzieję że lekarka zrobi mi USG i może usłyszę serduszko. Mam tez swoje obawy, czy nie za późno tą wizytę zaplanowałam w końcu to 8 tydzień będzie, czy wszystko dotychczas robię dobrze. Mdłości zaczęły mi się od poniedziałku i na razie kończy się dusznością bez wizyt w toalecie.

Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    nihill, wg mnie 8 tydzień to wcale nie jest za późno. Ja jestem w 6tygodniu i już po 2 wizytach i u mnie nadal serduszka nie było widać co mnie troche martwi. Teraz z perspektywy czasu doszłam do wniosku że chyba za szybko poszłam do ginekologa.

Ja ide na badania w poniedziałek bo 11 sierpnia w czwartek mam wizyte. Chciałabym zobaczyć już serduszko.

Dzirwczyny, jakie witaminy bierzecie bo mi moja ginekolog kazała brać tylko folik 2tabletki i nic więcej.

ja przez pierwsze tygodnie brałam kwas foliowy, teraz na ostatni miesiąc pierwszego trymestru kupiłam femibion 1

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Ja biorę kwas foliowy i mama dha Premium

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja rowniez biore femibion natal 1 poniewaz zawiera metylofoliany ktore sa najlepiej przyswajalne przez organizm. Jesli wszystko jest w porzadku, w sensie nie bylo problemow we wczesniejszej ciazy, czy tez nie bylo poronienia i nie ma przyjusu brania lekow, to 8 tydzien jest jak najbardziej optymalny. Ja na pierwszej wizycie bylam juz w 4,5 tygodniu z przymusu wypisania kontynuacji lekow i dolozenia nowych, ale nawet nie robilysmy usg bo nie mialo to najmniejszego sensu bo logiczne ze i tak nic poza ew. Pecherzykiem nie zobsczylybysmy:-) w pierwszej ciazy bylam w 6 tyg i tez bylo za wczesnie bo owu byla opóźniona i dopiero w 8 zobaczyłam dzidzie i serduszko. W drugiej widzialam dzieciatko juz 6tyg i1 dniu wlacznie z serduszkiem, a skonczylo sie jak skonczylo.
    Kakadin wspaniale♡ uslyszalas serduszko tak samo jak ja:-)

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Senior Member
    nihill

O mnie
    ja łykam od roku kwas foliowy i nie zmieniłam dawki od momentu zajścia w ciążę. Mam nadzieję że jestem zdrowa i nie muszę brać dodatkowych leków czy witamin.

Member Awatar Starfish
    Mieszka w
    śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Data
    20.01.2015 / 10.03.2017
    Nihill i Kakadin miło , że dołączyłyście do nas☺ Ja w tej ciąży chyba oszalałam i byłam już 3 razy na usg, za pierwszym razem ginekolog bardzo się postarał i wypatrzył 3 mm pęcherzyk. .. 30.08 mam pierwsze prenatalne Nie mogę się doczekać, bo powinno już być dużo widać ☺ No i fajnie zobaczyć jak maleństwo pływa i fika kozioł, potem już nie ma tyle miejsca.
    Pani endokrynolog powiedziała, że wyniki mam ok, do połowy ciąży będziemy się regularnie kontrolować. Zwróciła uwagę na to żeby przyjmować Wit D I jod. Kupiłam Activ Mama Premium ze sporą dawką DHA.

A jak Wy się czujecie dziewczyny? U mnie ok poza zmęczeniem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów