Strona 247 z 247
Pokaż wyniki od 2,461 do 2,470 z 2470

Marcówki 2017 na start !

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    historynka dobrze że masz towarzystwo, nie tylko w brzuchu
    Mój organizm chyba zaczął się oczyszczać nie wiem czy to stres czy może skromne objawy porodu, ale tak często z toalety nigdy nie korzystałam. W nocy bolał mnie brzuch i miałam lekkie skurcze, ale nic się dalej nie rozwinęło a teraz już cisza, więc pewnie to fałszywy alarm. Pogoda dopisuje więc po obiedzie planuje jeszcze krótki spacer z mężem żeby się odprężyć, dotlenić i może popędzić szyjkę do skracania.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nihill

O mnie
    My powitalismy córkę na świecie wczoraj o 13.10 z wagą 3200g i 55cm a teraz Bardzo szczesliwi odooczywamy. Jutro wracamy do domu. Chyba ze poranny obchód pozmienia nam plany.

Senior Member
    nihill

O mnie
    Teraz trzymamy kciuki za kolejne mamy.

Member
    nicol21

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-29 zobacz kalendarz
    nihil - gratulacje!! Wszystkiego najlepszego dla calej ferajny!!!!

Junior Member
    kakadin

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-27 zobacz kalendarz
    He m powstaliśmy coreczke 3 dni po terminie . 3700 10 pkt 30.03 . jesteśmy bardzo szczęśliwi. Poród czwarty trwał godzinę ledwo zdążyliśmy

Member
    Historynka

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-20 zobacz kalendarz
    Data
    03.03.2011/20.03.2017
    Nihill, Kakadin- wielkie gratulacje

I my cieszymy się już córeczką. 27. zgłosiłam się do szpitala, tydzień po terminie, przyjęli mnie od razu na patologię i zapowiedzieli że prawdopodobnie następnego dnia dostanę kroplówkę, nie chcieli czekać bo dziecko duże. Kolejnego dnia rano jeszcze zajrzała położna, pytała czy żadnej nic się nie dzieje bo jest odprawa lekarzy i pół godziny będzie problem z ich dostępnością- powiedziałyśmy że nie, ledwie wyszła za próg, odeszły mi wody. Chyba się mała wywoływania przestraszyła Drugi raz jak na filmach, kałuża w łóżku, kałuża na podłodze- w ogóle wód miałam masę. Szybkie ktg, skurcze zaczęły narastać, przy badaniu 4 cm rozwarcia i jazda na porodówkę.
    Położną miałam naprawdę cudną, nie zapomnę jej długo Mąż niestety na dyżurze w pracy, nie był w stanie dojechać, ale przyjechała do mnie siostra, i też długo jej będę wdzięczna. Skurcze z brzucha, o niebo lżejsze niż krzyżowe które miałam przy synku, ale nie było łatwo. Nie będę się wdawać w szczegóły, trochę pod górkę był ten poród, zresztą z tego co siostra mówiła wychodzi że nawet nie wszystko pamiętam, w pewnym momencie akcja zaczęła ustawać i sama zdecydowałam że chcę oksy (wisiała już nad nami cesarka której nie chciałam), potem mała miała problem ze wstawieniem się. Ale dałyśmy radę. W tym szpitalu naprawdę praktykują "skóra do skóry" po porodzie, nie ma badania od razu tylko przytulanie golaska, i to naprawdę jest przecudowna chwila... miało być 2 godz, nie dostałyśmy aż tyle bo dostałam krwotoku i musieli się mną zająć bo trochę odlatywałam. Ale cieszę się że chociaż tą chwilę byliśmy razem. Jakoś mnie ogarnęli, pozszywali, napakowali kroplówkami i tlenem, i mała przyjechała- prawie od razu dotarł też mąż. I zostaliśmy sobie jeszcze sami na porodówce, w spokoju,tylko położna czasem zaglądała jak się trzymam, przystawiałam małą.
    4 kg i 57 cm, w pierwszej minucie 9 pkt (bo troszkę sina), potem już 10.
    Po porodzie jeszcze tydzień leżenia w szpitalu. Opieka tam jest naprawdę świetna i każdemu takiej życzę. U małej skoczyły czynniki zapalne- w sumie nie wiadomo dlaczego, możliwe że ode mnie łapała infekcję bo mnie coś rozkładało, u mnie z kolei trochę problemów bo macica się nie obkurczała, pojawiły się duże skrzepy, w poniedziałek miałam łyżeczkowanie- bałam się jak diabli a w sumie to był pikuś, zniosłam to lepiej niż wszystkie te kroplówki, zastrzyki i "dowcipne" tabletki rozkurczowe, brr. Tyle że dalej nie jest ok, wprawdzie usunęli resztki błon płodowych i ogólnie mnie wyczyścili, ale we wtorek wyszło to samo, znowu pełno skrzepów na usg. W tej chwili nic nie mogli poradzić na szybko, mam się za tydzień zgłosić do nich na usg. Trochę mnie to stresuje ale grunt że już jesteśmy obie w domu i w sumie w niezłym stanie, poza szalejącą anemią u mnie (nie zdecydowałam się na transfuzję, jako krwiodawca miałam opory z braniem krwi "dla lepszego samopoczucia") no i tym nieszczęsnym brzuchem, którego jednak nie odczuwam.
    Mała wspaniale je, regularnie, świetnie otwiera dziuba i daje się spokojnie przystawić, bez kapturków i innych cudów które były przy starszym potrzebne. Ładnie śpi, troszkę aktywności, i właściwie awanturuje się tylko przy przewijaniu które ją wkurza bo wtedy przeważnie już chce jeść. Przybiera też już ładnie, spadła trochę na wadze ale w sumie po tygodniu wróciła do swojej urodzeniowej.

Senior Member
    nihill

O mnie
    no no to pięknie się rodzą dzieciaczki, któraś jeszcze z dziewczyn w dwupaku?
    Historynka wspaniale, że tak dobrze wspominasz pobyt w szpitalu. Gdzie rodziłaś?
    Nasz poród też był piękny, dzięki położnej i lekarce które pomogły Oleńce przyjść na świat Poród był wywoływany oxy ale jak już ruszyło to 4 godziny skurczy, 3 parcia i po wszystkim. Potem kangurowanie i już bez przerwy była ze mną. Dziś ma już tydzień i jest bardzo spokojna, jada regularnie co 3h, potem kupka i spanie. Ciekawe kiedy skończy się ta sielanka....

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Historynka

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-20 zobacz kalendarz
    Data
    03.03.2011/20.03.2017
    Nihill- rodziłam w szpitalu Żeromskiego. I naprawdę się cieszę że się zdecydowałam na tą, a nie inną placówkę.
    U mnie w sumie poród mimo że nie do końca prawidłowy, to i tak szybki, niecałe 4 godz. Naprawdę współczuję kobietom które się męczą po kilkanaście godzin i nie wyobrażam sobie jak to można znieść. Mi siostra mówiła że zdarzyło mi się przysnąć między skurczami, a byłam po przespanej nocy!
    Mała rozrabiała dzisiaj na wieczór, ale mąż ją super uśpił- u mnie jak nie padnie przy karmieniu to potrafi brykać, bo co ją przytulę to szuka mleka Ale grunt że w nocy jak nie ma wrażeń to jest spokojna.
    Synek wygrzebał jej projektor z dźwiękami, słucha jak zaczarowana ale nie wiem czy nie jest na to za malutka...

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Historynka i Nihtil Gratulacje!!

u nas dzien za dniem leci bardzo szybko.zaraz zanim sie obezjycmy Mati bedzie juz miesiac z nami.kidy to zlecialo ja sie pytam??! juz powoli mysle ze odkrylismy sie z malym i juz mniej wiecj potrafimy go wyczuc,ale wiadomo,nadal zdazaja sie chwile kiedy cos mu sie dzieje a nie mozemy zgadnac

Senior Member
    nihill

O mnie
    Hej Dziewczyny wszystkie pewnie już w pełnym składzie, więc życzę Wam spokojnych, wesołych i spędzonych w rodzinnym gronie Świąt Wielkanocnych niech Bóg czuwa nad waszymi rodzinami a szczególnie nad najmłodszymi pociechami.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów