Strona 246 z 247
Pokaż wyniki od 2,451 do 2,460 z 2470

Marcówki 2017 na start !

Member
    martkak

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-25 zobacz kalendarz
    Nicol gratuluje

U mnie też cisza nie ma to jak wszyscy lekarze w koło mówią o tym że wcześnie urodzę a tu dzisiaj termin porodu i nic ;( chyba już z tej irytacji jajo zniosę .... historyjka ty chyba mnie najlepiej zrozumiesz

Moja mama jest u nas od jakiegoś czasu i też widzę że się doczekać nie może bo miała zostać do czasu aż urodzę i wrócę ze szpitala a tu nic się nie zapowiada. Więc zaczynam się denerwować a w dodatku mój lekarz ze szpitala któremu najbardziej ufam jest na urlopie ale jak się nic nie rozwinie do soboty to będę do niego dzwonić. Jutro mam wizytę u innej może zrobię ktg i pójdę na usg.

A jak u Was może jakieś postępy ?
    Dagmaraz ty już jesteś długo po terminie więc mam nadzieję że szczęśliwie urodziłaś i nie masz czasu bo dwójka dzieci do ogarnięcia i jeszcze mieszkanie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    dziewczyny ktore urodzily Gratulacje!!

ja tez juz rozpakowana,a w sumie to juz od 14 marca.nie mialam kiedy zajrzec,bo po pierwsze,zaraz po wyjsciu ze szpitala przenieslismy sie juz na swoje i mialam mase rozpakowywania,sprzatnia itp,a po drugie nie mielismy jeszcze neta i dopiero wczoraj podlaczyli

porod mialam bez komplikacji.od rozpoczecia juz tak na dobre akcji do konca ok 4h.samopoczucie juz ok.Mati narazie spioszek.byla juz polozna i troche malo przybral i musze go wybudzac na jedzonko.pozatym wsio ok

Member
    nicol21

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-29 zobacz kalendarz
    no to mamy zółtaczke i nici z wyjscia w piatek, moze w sobote. obsluga, tak jak oczekiwałam, super Wygodnie jest być w pojedynczym pokoju i móc chłopaka mieć na noc śpiącego z nami.
    Z pokarmem bardzo kichowato u mnie - 3 dzien po porodzie a ja na 2 sciągnięciach ma 1/4 tego co moje dziecko zjadło na obiadek.... no ale mam sciagarkę w pokoju więc próbuję.
    Malutka pije z kieliszka i wg położnych świetnie jej to idzie, bo nie chcą jej jeszcze nauczyć picia ze smoczka, żeby się nie odzwyczaiła. Szkoda, że wyjście do domu się opóźnia ale musimy przybrać na wadze oraz wykolorowiec na święta.

Junior Member
    kakadin

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-27 zobacz kalendarz
    U nas na 26 termin i na razie w dwupaku wczoraj miałam mocne skurcze już myślałam że to to ale przeszły zaczynam się martwić i niecierpluwic straszne jest to czekanie . mam nadzieję że do poniedziałku urodze

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Dagmaraz gratulacje, super ze udało się wyjść ze szpitala od razu na swoje. Troszkę wam zazdroszczę ze już macie poród za sobą, a twój Dagmaraz to już szczyt marzeń. To takie piękne, gdy kobieta po porodzie jest zadowolona, i pisze z radością że było dobrze.
    My wczoraj byliśmy na KTG i wszystko jest dobrze, we wtorek jedziemy do szpitala na cewnikowanie i w środę mam mieć indukowany poród, no chyba że jakimś cudem panience zachce się wcześniej spotkać z nami. Choć brzuch i pachwiny już mocno się napinają, w nocy prawie nie sypiam to jakoś nie wierzę w poród inny niż przewidział lekarz. Brzuch mam baaaaardzo wysoko, ciężko mi oddychać i mała kopie pod żebrami.
    Na jutro zaplanowaliśmy z mężem wycieczkę za miasto i czas tylko dla siebie, skoro to nasz ostatni weekend we dwoje. Oby pogoda dopisała, bo marzy mi się relax w promieniach słońca i długie rozmowy z mężem

Member
    Historynka

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-20 zobacz kalendarz
    Data
    03.03.2011/20.03.2017
    Dagmaraz- wielkie gratulacje! Super że tak miło wspominasz poród
    Nicol- może lepiej to załatwić za jednym zamachem zamiast potem ciągle się bujać na kontrole i ewentualne doświetlana, ale domyślam się że masz dość. Trzymam kciuki za szybki wypis.
    Nihill- to dobrej pogody życzę
    Martkak- oj, rozumiem świetnie... A moja mama też miała urlop na marzec :/ właśnie żebym miała pomoc na początku. Tzn owszem, pomogła w domu ale tak się cieszyłam że będzie w razie potrzeby przy noworodku.

Byłam w czwartek na ktg, lekarz szacuje małą na 3,700 ale uprzedzał że może być ponad 4 kg bo główka tak nisko że jej nie mógł zmierzyć jak trzeba. Jeśli do poniedziałku nie urodzę, mam się zgłosić na wywoływanie porodu, a boję się tego jak diabli. Tzn boję się tego że nie ruszy i że mnie potną, ja wiem że niektóre kobiety marzą o cc ale mnie skręca na samą myśl o rozcinaniu brzucha, ciężko mi się w ogóle uspokoić od tej wizyty.
    W ogóle pomysł wywoływania mi się nie bardzo podoba, bo wolałam naturalnie zacząć, ale z drugiej strony dziecko już tak duże, że nie ma co czekać i liczyć na to że i urodzę coraz większe, i że łożysko będzie bezbłędnie działać nie wiadomo ile. Więc jak mam leżeć na patologii to już może lepiej tak.

Witam, jestem studentką logopedii na Uniwersytecie Gdańskim, bardzo proszę mamy, a także przyszłe mamy o wypełnienie krótkiej, anonimowej ankiety, która potrzebna jest mi do pracy licencjackiej. Z góry dziękuję.

https://goo.gl/forms/bv4dYy8As298qxV72

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    hehe dziewczyny az tak milo to ja go nie wspominam.bolalo jak jasna kurwa cholera(za przeproszeniem),i wcale nie mniej niz przy pierwszym.Bardzo sie ciesze ze mam to za soba i ze jest to moj ostatni porod-przynajniej planowany myslalam ze tam zejde z bolu szczerze mowiac ale tez wiem ze tak naprawde mialam dosc szybko porod i dobrze przebiegajacy.rozwarcie szlo regularnie,skurcze tez,akcja porodowa sie nie zatrzymywala,oksy nie bylo potrzebne,tetno maly mial caly czas ok,wiec ogolnie przebieg byl naprawde dobry
    nie chce oczywiscie straszyc te zwas ktore maja to jeszcze przed soba,no ale to ze boli to wiecie,chciac kazda ma inny prog bolu,moj nie jest za wysoki

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Boże...ja we wtorek jadę do szpitala i próbujemy rodzić. Nie boję się, pewnie dlatego że nie wiem czego się spodziewać ale zaczynam się stresować. To taki naturalny stres przed nową rolą np.jak przed ślubem, jestem spokojna i przygotowana ale czuję stres czy wszystko pójdzie zgodnie z planem... Chciałabym urodzić bez oksy...

Member
    Historynka

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-20 zobacz kalendarz
    Data
    03.03.2011/20.03.2017
    Dagmaraz- ja cię rozumiem, też miałam poród bolesny jak diabli, ale poszło tak szybko i bez komplikacji że wspominam go bardzo dobrze i cieszę się że tak a nie inaczej przebiegał,i raczej sobie chwalę. Boli zawsze, ale wiem że może być dużo gorzej niż sam ból, i to niezbyt długi
    Nihill- trzymam kciuki

Ja dzwoniłam dzisiaj do szpitala w którym planuję rodzić, rozmawiałam z lekarzem dyżurnym, mówił że właściwie nikt mi nie powie że tylko ze względu na termin będą wywoływać, żebym przyjechała jutro oczywiście (albo nawet dziś) i mnie zbadają, zrobią ktg, sprawdzą łożysko i przepływy, ale to nie jest pewne że będzie od razu wywoływanie a nawet że zostanę na oddziale, bo może być tak że mnie odeślą, sam przekroczony termin to jeszcze nie jest bezwzględne wskazanie. Więc zobaczymy.
    W razie czego mam zaklepane towarzystwo, jak nie mąż to siostra- miałam już w planach po koleżankę dzwonić, ale siostra mówi że chciałaby przy mnie być, sama już rodziła więc się nie boi. Bo moja mama to taka panikara że mi do głowy nie przyszło nawet ją pytać A mimo wszystko wolę nie zostawać sama.
    Mały też już się denerwuje, w piątek już naściemniał w przedszkolu że pojechałam do szpitala i urodziłam, pani potem pytała męża czy naprawdę...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów