Strona 241 z 247
Pokaż wyniki od 2,401 do 2,410 z 2470

Marcówki 2017 na start !

Junior Member
    martita87

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Ja słyszałam, że są zewnętrznie odwracane... ale też słyszałam, że jest to niebezpieczne i że tylko dobry i doświadczony lekarz umie obrócić... Ja bym się na to nie zgodziła i wybrałabym cesarkę.

Obawiam się też kleszczowego porodu i naciskania na brzuch bo taką praktykę chyba nadal się stosuję....

Mam jednak nadzieję, że wszystko bedzie oki, bo Mała odwrócona w dół także nastawiam sie na poród sn :-)

nicol21 pomyśl o cesarce...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Rosalin i Moniska ogromne Gartulacje! jednak matczyna intuicja nie zawodzi

ja dzisiaj rozpoczynam ostatni tydzien ciazy.przynajmniej do terminiu,a potem sie zobaczy.heh
    remont juz calkiem ok.Maz dzisiaj od rana rozbioja stare kafelki w lazience,zeby juz rozprawic sie z najgorszym syfem jaki tam zostal.jutro i pojutrze szwagier nam tam szpachel rzuci i zostanie kafelkowanie,ale to juz duuzooo mniej brudzace.Reszta mieszkanie juz skonczona,powoli przeworzimy graty.kuchnia juz tez podlaczona i w zasadzie rozpakowana.takze jeszcze jestesmy na starym,ale to dlatego ze chcemy jak najbardziej lazienke wykonczyc.a jak zaczne rodzic chocby i dzisiaj to maz przewiezie reszte rzeczy a tesciowa wysprzata podczas mojego pobytu w szpiatlu,bo to i jak wsyzstko bedzie ok 3doby i juz po porodzie od razu na swoje idziemy

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Gratulacje dziewczyny trzymam kciuki za dalszy rozwój dzieci i życzę dużo zdrowia.

Nicol musiałabym baaardzo dobrze znać i bezgranicznie ufać umiejętnościom lekarza żeby zgodzić się na obracanie dziecka. W szpitalu gdzie planuję poród przy złym ułożeniu dziecka wykonuje się cesarkę i tyle.... I ja raczej nastawiłabym się na cesarkę niż na obracanie dziecka.

Właśnie wybieram się na spotkanie z położną do szpitala żeby omówić szczegóły porodu i współpracy....zobaczymy co powie.
    A w poniedziałek kolejne chyba ostatnie USG u lekarki prowadzącej ciążę. Wszystkie wyniki badań potrzebnych do przyjęcia do szpitala już mam i są OK.

Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    Gratulacje dla mam , które już mają maluszki w ramionach !
    Ja w przyszły piątek mam cesarkę i już zaczynam się stresować... jednak lepiej jest mieć cc z zaskoczenia niż na nią czekać.

Member
    Amimami

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-09 zobacz kalendarz
    Nicol generalnie wszelkie ingerencję z zewnątrz typu odwracanie czy wyciskanie dzidzi podczas porodu są zabronione. Aczkolwiek zdarza się że czasem ktoś próbuje.
    w pl jeżeli dziecko jest źle ułożone u pierworodki jest to wskazanie do cc i najczęściej tak właśnie się kończy ciążę., dopiero w kolejnych ciałach próbuje się porodu SN.
    I nie ma się czego bać jeśli chodzi o cc, lepsze to niż niekontrolowane odwracanie...

Member
    Amimami

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-09 zobacz kalendarz
    Ps. Mamy już marzec więc możecie się rozwiązywać

Member
    nicol21

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-29 zobacz kalendarz
    W takim razie zaczynam odliczanie CC wyznaczone na 22go marca, na 7 dni przed terminem porodu.

co do obracania dziecka zewnętrznie to nie jest tak, że ono nie jest dozwolone, czy zakazane, jeśliby tak było to lekarz w szpitalu by tego nie proponowała i nie robiła. Z tego co mówiła to ryzyko jest takie że dziecko się nie odwróci, albo że przyspieszy się poród - i albo dziecko się odwróci, albo nie, a poród i tak może być szybszy.

Poród o tydzien wczesniej znaczy ze przepadnie mi tydzien macierzynskiego.... no ale bywa! cóż!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    KarolinaJ

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Wpisów
    1
    Czesc Dziewczyny,

ja termin z miesiaczki mam na 10. marca a z USG na 11.Problem w tym ze poki co nie odczuwam zeby porod mial sie zaczac, absolutnie zadnych objawow, czasmai twardnienie brzucha i ból jak na miesiaczke, ale delikatny. Obawiam sie ze bedzie podobnie jak w pierwszej ciazy, tzn ze bede chodzic do tygodnia po terminie, beda probowali wywolac a jak sie nie uda zrobia ciecie.
    Jak to jest w Waszym przypadku? czy macie juz jakies objawy zblizajacej sie porodu?

Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    Ja pierwszą cc miałam włąśnie z powodu ułożenia miednicowego małej . Ale czy to byłaby pierwsza czy kolejna ciąża w życiu nie wyraziłabym zgody na poród sn przy takim ułożeniu ... w piątek cc . czuje coraz większy stres a co najgorsze łapię doła bo zostawiam moją starszą córkę w domu i nie będę jej widzieć przez te dni w szpitalu

Member
    Historynka

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-20 zobacz kalendarz
    Data
    03.03.2011/20.03.2017
    Ja czekam na zdjecie pessara w czwartek, ale dzisiaj załatwiłam ostatnie najgorsze sprawy papierkowe, jutro mąż dokończy malowanie pokoiku, i właściwie "mogę rodzić" Powoli mnie łapią skurcze, o ile to faktycznie skurcze, bo takich klasycznych porodowych z brzucha nie miałam i ciężko mi to porównać.
    W domu jeszcze resztki bałaganu ale ogarniamy powoli, na razie od mamy przywiozłam tylko minimum ciuszków, tyle co do szpitala, a cała reszta czeka tam, w razie czego nie ma problemu żeby to dowieźć.
    Synek nie może się doczekać siostrzyczki, pytał dzisiaj wieczór czy mogę już teraz rodzić, i ja właściwie też mam to samo Maly przeszedł ostrą infekcję, i niestety urodziny miał przez to w okrojonym gronie żeby nie pozarażać, ale i tak był przeszczęśliwy bo miał "przyjęcie niespodziankę" tak jak sobie wymarzył. Gorzej było z dzisiejszym powrotem do przedszkola...
    Strasznie na luzie jakoś podchodzę do porodu Po dwugodzinnym porodzie z małym już się nie stresuję i jestem dobrej myśli. Chociaż chciałabym wcześniej obejrzeć porodówkę i oddział w jednym szpitalu i się ostatecznie zdecydować czy tam rodzić.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów