Strona 24 z 209
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 2086

Marcówki 2017 na start !

Member
    justyn-a

Mieszka w
    Siedlce
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-06-29 zobacz kalendarz
    Starfish nic więcej nie miałam żadnych dolegliwości i w sumie gdyby nie one nie poszłabym jeszcze do lekarza tylko spokojnie czekalabym na swoją wizytę. Nie wiadomo może wtedy byłoby już za późno

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    ryjek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-08-04 zobacz kalendarz
    Justyna zapytam dokładnie i dam znać

Senior Member
    ryjek

O mnie
    Sleepconcept tak się nazywają. Poszukaj stronki i przez nią się z nimi kontaktuje

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Karolina,współczuję.
    Potrzeba teraz czasu aby dojść do siebie i jak tylko dostaniecie zielone światełko bierzcie się do dzieła,pewnie już niedługo po raz kolejny będziesz nosila te ogromne szczęście pod sercem
    Wiem,że to może strasznie zabrzmi,ale jeśli ktoś tam na górze spisał naszą ciążę na straty z dramatycznym końcem,lepiej żeby to się stało wcześniej niż później.
    Niestety na takie rzeczy nie mamy wpływu...
    Pozdrawiam

Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    Karolina, tak mi przykro Wiem, że łatwo się mówi, ale mam nadzieje że wkrotce bedziesz mamusią. Nie poddawaj się. Od czasu do czasu daj znać co tam u ciebie słychać.

Dziewczyny, jak odżywiacie się w czasie ciąży? W sumie to ja nir pamiętam jak to było...

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Z żywieniem,u nas rewulucji nie ma. W zasadzie na większość rzeczy w zupełności nie mam ochoty
    Od początku przyjmuje witaminy dla kobiet w ciąży,pije sporo soków,ale takich bardziej 'naturalnych' nie tych z kilogramem cukru
    Wciskam w siebie troszkę więcej owoców i warzyw, a tak to słodycze u nas królują,dzień bez czekolady dniem straconym.

Member Awatar Starfish
    Mieszka w
    śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Data
    20.01.2015 / 10.03.2017
    Justyna, aż mnie ciarki przeszły... Miałam nadzieję, że po usłyszeniu serduszka zrelaksuję się jak w pierwszej ciąży, kiedy mi do głowy nie przyszło, że może być coś nie tak..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Starfish
    Mieszka w
    śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Data
    20.01.2015 / 10.03.2017
    A co do jedzenia to jakoś mam mniejszą ochotę na ukochane wcześniej słodycze i wolę coś konkretnego. Poza zachciankami i oczywistymi zakazany w ciąży produktami jem jak zwykle, czyli nie fanatycznie zdrowo ale też mam nadzieję w miarę rozsądnie. Łyka kwas foliowy, B6 i D w kroplach. Jutro dopytaj pani endokrynolog co zaleca, bo nie wiem co np. z jod em przy mojej tarczycy, a często jest w witaminach dla ciężarnych.

Senior Member
    ryjek

O mnie
    U mnie dieta tez raczej normalna. Chociaż nie powiem bo na widok niektórych rzeczy mnie dźwiga (np jak pomyślę o kiełbasie z grilla) i mam duża ochotę na owoce.

Cześć Dziewczyny!

U mnie rozpoczyna się 8 tydzień ciąży. Niestety, nie jestem w stanie w ogóle patrzeć na mięso, tak więc jadam jedynie owoce, jogurty i warzywa.
    Zarówno endokrynolog jak i ginekolog zaleciły prócz kwasu foliowego zażywać witaminę D3 (2000mg) i jod (jodid 200).
    Najgorzej,że z racji niskiego poziomu fosforu powinnam 3x jeść ryby, które w obecnym momencie również kompletnie mnie odpychają..

Czy któraś z Was ma podobnie?

Pozdrawiam!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów