Strona 237 z 247
Pokaż wyniki od 2,361 do 2,370 z 2470

Marcówki 2017 na start !

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    amimami serdeczne gratulacje!!)))
    wcale sie nie dziwie ze brak czasu.wkoncu blizniaczki to dwa razy wiecej "roboty"

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    nicol21

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Amimami - gratulacje! Fajnie, ze wszystko w porządku i dziewczęta urodziły się z ładną wagą. Oby noce były w miarę spokojne!! Trzymajcie się ciepło i pochwal się szkrabami

Mój luby wraca z rzeczami dla małej i gdzieś po 21 powinien tutaj być. W tygodniu będzie rozpakowywanie, bo w przyszły wwekend mamy gości więc nie możemy zagracić pokoju gościnnego i pokoju dla małej.

Ale się cieszę na to dalsze szykowanie
    Wczo odwiedziłam wreszcie znajomą, która urodziła ponad 3 tyg temu. Ich Julcia jest kochanym, spokojnym dzieckiem
    Ostatnio edytowane przez nicol21 ; 19-02-17 o 17:48

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Amimami ogromne gratulacje Zyczę zdrowia i dużo, dużo sił !!! W którym szpitalu rodziłaś?

U mnie na spokojnie tygodnie lecą, jeszcze miesiąc do terminu Dieta cukrzycowa działa, wiec jest ok...

Member
    Historynka

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-20 zobacz kalendarz
    Data
    03.03.2011/20.03.2017
    Amimami - i ja gratuluję, super że wszystkie jesteście całe, zdrowe i naturalne że dopiero wszystko ogarniasz, powolutku

U mnie cisza i spokój z brzuchem, chociaż powoli przestaję brać magnez i no-spę, tzn biorę tylko jak gdzieś wychodzę. Przyszły mi już rzeczy, ale wszystko w pudłach popakowane, brakuje mi juz tylko koszulek i staników do karmienia, szukam czegoś ładnego w niskiej cenie. Remont w toku, teraz mąż cały weekend praktycznie stracił skuwając tynk bo mu się wymyśliło że scianę wyrówna, żeby było ładnie... aaa, wszystkie ściany w tym mieszkaniu mamy krzywe, nie wiem co go nagle wzięło na prostowanie, ale powoli tracę cierpliwość. Mały też się zaangażował,bo "za chwilę urodzisz" i po przedszkolu przebiera się na poważnie w "robocze ciuchy" i idzie "pomagać".
    Coraz częściej mnie ścina na drzemki w ciągu dnia...

Junior Member Awatar Moniśka85
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-13 zobacz kalendarz
    Amimami gratulacje!!!
    dużo zdrówka życzę.
    mi do cesarki zostały już tylko 2 tygodnie, nie mogę się doczekać !!

Member
    martkak

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-25 zobacz kalendarz
    Amimiami gratuluję dziewczyny długie jak modelki.
    Rossalin ty też lada chwila będziesz miała dzieciątka na świecie
    Nicol to teraz czeka cię rozpakowywanie paczek - sama przyjemność.

Historyjka mi lekarz ściąga pessar 2 marca kończę wtedy dokładnie 37 tygodni. Iw zasadzie to już wtedy mogłabym rodzić bo już ledwie chodzę kręgosłup mi siada nie mogę nosić już synka ( mogę go jeszcze podnieść) ale już kroka z nim nie dam bo tak mnie boli kręgosłup że boję się aby go nie puścić więc łatwo nie mam. A męża nastrasz że masz już pierwsze skurcze może go to bardziej zmobilizuje do skończenia pokoju.

Paula widzę że się odezwałaś a Tobie lekarze zakładali pessar czy dajesz radę bez.

Jeszcze w sobotę mam usg ciekawe jaka duża jest moja córa...

Member
    martkak

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-25 zobacz kalendarz
    dagmaraz Mam nadzieję że zdążycie z remontem i nie będziecie musieli przeprowadzać się z maleństwem...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Historynka u nas tez remontu ciag dalszy.i mimo ze my nie mieszkamy w tym remontowanym mieszkaniu to juz trace cierpoliwosc..czasu do porodu coraz mniej,a remont sie nie konczy...tyle ze do srody bedzie wszystko pomalowane prawie,poza przedpokojem.narazie na 100% skonczony jest pokoj dzieciakow.kuchnia i drugi pokoj w 80% bo brakuje paneli.przedpokoj jeszcze do zrobienia,bo futryne maz dzisiaj nowa do lazienki wstawial i jeszcze bedziemy kable instalacji przez kawalek ciagnac.ale to myslimy najpozniej do weekendu bedzie zrobione. w weekend maz bedzie klad panele w reszcie domu i prawie koniec bedzie.prawie,bo jeszcze lazienka do wykafelkowania,ale juz cos z gorki idzie i mam nadzieje ze przez najblizsze lata wieksze remonty nas nie czekaja,bo teraz to taki generalny w sumie robimy..

Junior Member Awatar Moniśka85
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-13 zobacz kalendarz
    dagmaraz- powodzenia z remontem- ale z tego co piszesz to już prawie na ukończeniu
    mój mąż ogarnia od dwóch miesięcy pokój dla małej... efektu jak na razie brak- dziś kuł w ścianie tynk pod nowe kontakty... jeszcze zostały tylko ściany, sufit i panele... (czyli praktycznie wszystko hehe)
    zostały mi dwa tygodnie do cesarki- znając życie i zapał lubego- będzie kończył jak pojadę rodzić
    ehhh my tak już mamy .....wszystko na ostatnią chwilę

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Amimami gratulacje!!! Troszkę zazdroszczę Ci że jesteście już razem, bo sama nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę nasz skarb, dotknę.... ehhh
    U mnie jeszcze miesiąc do porodu, wczoraj byliśmy na wizycie kontrolnej i mała nadrobiła wszelkie braki, waży 2600g czyli w 3 tygodnie przybrała 830g to bardzo duży skok jak na nią, bo dotychczas w 3 tygodnie przybierała max 450g. Jestem bardzo spokojna teraz, gdy wiem że ma już tak pewną wagę i rozwiązała się zagadka skoku wagi u mnie

Lekarka uspokoiła męża stwierdzeniem, że córka nigdzie się nie wybiera, choć ustawiona jest dobrze do porodu naturalnego to nie napiera na kanał, a moja szyjka jest długa i szczelnie zamknięta. Więc wcześniejszego rozwiązania nie musimy się obawiać. Kolejna wizyta za 2 tyg i zobaczymy co dalej.
    Lekarka pobrała mi wymazy na paciorkowca i dostałam skierowanie na wykonanie reszty badań do szpitala: HBS, OWA,HIV,HCV i standardowo krew i mocz.

Czujemy się dobrze, kontynuuję aktywność fizyczną choć częściej chce mi się spać.
    Mąż nadgania na budowie, żeby przed porodem zamknąć stan deweloperski domu i spokojnie czekać na narodziny córki. W mieszkaniu wszystko gotowe, choć kusi mnie jeszcze raz wyprać ubranka dziecka na zaś.... torby spakowane, mam dwie jedną dla siebie drugą dziecka. Zastanawiam się nad przepakowaniem torby dla małej, bo większość ubranek do szpitala zabrałam 56, ale lekarka przy każdym USG powtarza że córka ma długie nogi i teraz zastanawiam się czy nie zabrać tylko 62 ubranek do szpitala, albo pajacyki wziąć 62 a body czy kaftaniki 56....Co myślicie? Jakie rozmiary zabieracie do szpitala?

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów