Strona 230 z 247
Pokaż wyniki od 2,291 do 2,300 z 2470

Marcówki 2017 na start !

Member
    nicol21

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-29 zobacz kalendarz
    dreamfly - współczuję kłopotów z ojcem. stres i dodatkowe wydatki na pewno nie są teraz Wam potrzebne, ale lepiej to zmienić teraz zanim dziecko się urodzi, bo wtedy ciężej będzie się gdzieś ruszyć poszukać, czy nawet przeprowadzać.

Haha, to forumowe Laury się posypią że hoho.
    Powodzenia na badaniu. Podziwiam, za wytrzymałość w niepytaniu o płeć

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    DreamFly nas tez czeka remont i przeprowadzka i tez nie wiem jak to ogarne...za tydzien mamy odebrac klucze,ale moze uda sie szybciej i ruszamy z remontem.mam nadzieje ze ze wszystkim wyrobimy sie do porodu..ech...
    co do samopoczucia to z kazdym dniem praktycznie gorzej.brzuch mam wysoko i oddychac ledwo moge

lozeczko mam nadzieje rozlozyc dopiero na nowym mieszkanku.ciuszki juz poprane i torba tez spakowana,ale to tylko dlatego ze teraz wiem ze bede miala bardzo malo czasu,stres i jeszcze synek w domu,wiec pelne obroty i troche sie boje ze moze urodze szybciej,a jak nie to poprostu juz nie bede tego musiala ogarniac pozniej,a moge zajac sie czyms innym

Member
    Amimami

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-09 zobacz kalendarz
    U mnie już wszystko gotowe, łóżeczko złożone i pościelone (tylko okryłam by się nie kurzyło), wózek i foteliki też jadą. Jedynie torby dla mnie i maluszków wciąż czekają, jakoś nie mogę się za to zabrać. Pewnie dopiero jak dostanę bóli się zmobilizuję
    Nawet zdjęcia wysłałam do wywołania, a już od czerwca czekały. Chyba syndrom wicia gniazda daje o sobie znać

Coraz mniej sił z każdym dniem, czasem już jak wstaje czuje się jakby mnie czołg przejechał. A z synkiem jeszcze krótko przed porodem bawiłam się na weselu Jednak to prawda, że każda ciąża jest inna.

Z innych rzeczy, szukałam ostatnio babeczki do pomocy przy moim starszaku i w domu - na czas jak będę w szpitalu i po porodzie, bo początki mogą być trudne... Już nie pierwszy raz szukam opiekunki i zawsze ten sam problem... kobitki które nie mają siły mówić, w krzyżu łamie a mimo wszystko twierdzą, że bez problemu dadzą sobie radę z ruchliwym i energicznym malcem... taaa

Member
    nicol21

O mnie
    Ja dziś pracuję z domu, ale tak na pół gwizdka. Chcę wstawić już rzeczy do prania, potem suszenie i potem znów pranie. Zamierzam rzeczy wyprać 3x. Ale prasowac będę tylko po 3cim praniu to 3cie zrobię jak już mebelki będą w domu, złożone, umyte i wywietrzone.

Dziś stwierdziłam że chyba brzuch poszedł mi w dół. Sama nie wiem czy to prawda bo doświadczenie żadne z mojej strony, ale może jest niżej.... to nadal 30ty tydzien i wiercidupka się co trochę przekręca

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Nicol, ale czemu pierzesz 3 razy?

Ja poprałam, teraz czekaja na prasowanie.
    Ale spakowana do szpitala oczywiście nie jestem.

Amimami u ns osiedlu to miesiącami szukają opiekunek Bezrobocie spada wiec i rąk do pracy coraz mniej...

Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    U mnie przygotowania też pełną parą. Ubranka poprane i poprasowane (prałam raz a co więcej, jak dostałam od siostry czy koleżanki, które mają półroczne dziecko i mówily, że prały w płynie dla niemowlat, to już ich nie prałam, tylko mama mi je wyprasowała).

No, ale jeszcze nie mam kombinezoników na wyjście ze szpitala...tudzież czegoś fajnego to otulenia.

Torba też jeszcze nie spakowana.

Wczoraj byłam na wizycie w przychodni patologii ciąży na Kopernika. Maluchy ważą 1540g i 1690g (31tydz + 3 dni). Nie są wielkoludami, ale nie jest źle. Lekarka doczepiła się do brzuszka mniejszego, że jest za maly jak na ten tydzień ciąży i za tydzień mam mieć USG u dra Wiechecia. Ciekawe, co powie, bo jak moja siostra z powodu za małego brzuszka synka została skierowana do leżenia na patologii na Ujastek i postraszona przez jednego lekarza, do którego poszla sobie dla bajeru na usg 3d, że nawet jej dziecko może umrzeć i dawali jej jakies leki na polepszenie przepływów mimo, iż miała je w normie, ktore to leki testowali dopiero w polożnictwie, bo do tej pory stosowano je i są zatwierdzone tylko w okulistyce! Nic to bycie królikiem doświadczalnym jej nie dało prócz stresu. A jak przyszła do dra Wiechecia na kontrolę, to jej powiedział: "no jest ten brzuszek mniejszy, ale to podobno dzisiaj modne". W rezultacie synek urodził się zdrowy z całkiem przyzwoitą wagą 3080g. Z resztą nasz prowadzący też nie widział powodów do paniki. Także zobaczymy...

Szyjka jakaś rozmiękczona i caly czas otwarta zewnętrznie na opuszek palca, ale wewn trzyma. Jeśli chodzi o długość, to nie jest źle, bo 2,7mm, no, ale mam zalecenie leżeć, ile się da...

Trzymam kciuki za owocne remonty i przeprowadzki!

Ale mamy dużo Laur

Member
    nicol21

O mnie
    Piorę 3 razy bo to są nowe rzeczy - raz żeby trochę sprać chemię, a dwa żeby jeszcze bardziej miękkie były. Prasować będę po ostatnim praniu. Rzeczy od rodziny przeprałabym tylko raz, tylko dla odświerzenia.
    A może mi się nudzi i mam jeszcze dużo czasu więc sobie popiorę. Pewnie gdybym nie miała szuszarki to mniej bym prala haha.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    a ja wczoraj mialam wizyte.szyjka krotka,maly ma glowke tak nisko ze szok.lezy centralnie na pecherzu,nawet mi zdjecia nie zrobila bo nie mogla go tak ulozyc zeby bylo cos widac.mam dupka i magnez i nakaz lezenia przynajmniej 3 tyg...heh,jaja jakies,bo udalo nam sie tez wczoraj klucze odebrac(tydzien wczesniej wiec super) i ruszamy z remontem...wiadomo ze ja tam tyrac nie bede ale pomoc ze strony meza zerowa bo on albo w pracy albo pomaga na nowym mieszkaniu,a 3 latek jednak uwagi potrzebuje duzo i polezec nie da(przynajmniej moj).do tego kuchnia na gorze,wiec nie da sie uniknac chodzenia po schodach kilka razy dziennie...nom tak sie teraz wszystko zlozylo ze masakra....ale nic nie poradze.zaciskam nogi i staram sie wytrzymac jak najdluzej

Member
    Amimami

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-09 zobacz kalendarz
    Dziewczyny trzymajcie maluchy, bo jeszcze za wcześnie

Rosalinn, jak na bliźnięta to niezła waga Moje małe też mniej więcej takie były w tym czasie. Gdyby to było jedno to co innego
    To, że brzuszek jest mniejszy też nic niezwykłego, dzieciaczki mimo wszystko rozwijają się indywidualnie. Moja mała też jest szczuplejsza od siostry

Dagmaraz mój synek też bardzo wcześnie zsunął się do kanału rodnego, a szyjka w I ciąży otworzyła się na 2cm ok 35 tyg, rodziłam w 41... Nie leżałam na patologii, tylko byłam w domu cały czas, więc jestem żywym dowodem na to, że nawet z rozwarciem można przenosić ciążę.

Ja też po wizycie. Dziewuchy już po 2100g (właśnie osiągnęły wymarzoną wagę mojego lekarza), szyjka 3,5cm, zaciśnięta obustronnie. Ponoć nawet załapują się na siatki centylowe dla pojedynczych płodów Moja waga stoi w miejscu, mniej do zrzucania
    Ostatnio tak się kręcą, że mam wrażenie, że nigdy nie śpią. Brzuszek mi się opuścił i jedna panna już niziutko główką, teraz jak tylko mocniej się odbije to ból od pachwiny przez całą lewą nogę czuję ;/
    Ostatnio edytowane przez Amimami ; 25-01-17 o 11:20

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Hej

Rosalin, ja tez byłam w poniedziałek na Kopernika Tylko, że ja odwiedzałam poradnię diabetologiczną. Na pewno wszystko z dzieciakami ok, a to że jedno ma mniejszy brzuszek to tęz może być tak, że moga być po prostu różne...róznica w wadze nie jest aż taka wielka.

Nicol, nie wiem czy będzie bardziej miękkie ..dla maluszków raczej nie używa się płynu do płukania. Ale jak masz ochote i czas to pierz

Dagmaraz. musisz jakoś wytrzymac i starać się leżec ile się da...wiem, że łatwo się mówi, bo sama te miałabym z tym problem z moja 4 latką.

Amimami, super, że dziewczynki już takie duże
    Ostatnio edytowane przez Anitet ; 25-01-17 o 11:04

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów