Strona 23 z 209
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 2086

Marcówki 2017 na start !

Monika0603 11.08 serduszko Twojej fasoleczki na pewno bedzie juz bilo ♡♡ co do karty ciazy u nas dopóki nie ma serduszka to nie zakladaja tez kart ale co lekarz to inne widzi mi sie:-) jutro na pewno bedzie lepiej. Sa czasami takie dni ze najlepiej jakby sie od rana skończył. Ja za to czuje sie dzisiaj jakos mega dziwnie, tak nieciazowo heh. W piatek wizyta mam nadzieje ze wszystko jest ok i serduszko juz przyspieszylo♡

Aniołek[*] kwiecień 2016...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Monika,na kolejnej wizycie pewnie serduszko będzie biło jak szalone
    U nas równo w 6tc był widoczny tylko zarodek,a serduszka brak,a trzy dni później serduszko biło nam jak dzwon !

Ja wczoraj wyszłam ze szpitala. Niestety ciąża obumarła, mówią, że to była raczej ciąża biochemiczna. Jeszcze się "oczyszczam" (Boże jak to strasznie brzmi) i za dwa tygodnie mam wizytę kontolną razem z badaniami. Nie miałam zabiegu, ordyator stwierdził, że jestem młoda i mój organizm na pewno sobie z tym poradzi. W sobotę po południu wiadome było, że już nic z tego, bo beta prawie z 1000 spadła do 418. Widocznie tak musiało być. Jest mi ogromnie smutno i pęka mi serce, że tak się stało. Mam nadzieję, że następna ciąża pójdzie bez żadnych problemów.
    Dziewczyny dużo zdrowia i radości z przeżywania tego pięknego okresu jakim jest ciąża! Zdrowych maluszków.

Karolinamal bardzo mi przykro. Wiem z wlasnego doswiadczenia co to znaczy. .. ja poronilam w 10tc.. u mnie bez zabiegu sie nie obeszło. Bolalo i boli dalej. Ale tylko psychicznie. Jednak trzeba wierzyc ze jezzcze wszystko przed nami. To co sie stało jest po coś. . Wszystko co sie dzieje w naszym zyciu ma jakis cel. Dochodz do siebie. Za kilka miesięcy bedziesz cieszyła sie brzuszkiem, który na pewno pojawi sie szybciej niz myślisz♡ 3maj sie dzielnie♡

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Member
    justyn-a

Mieszka w
    Siedlce
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-06-29 zobacz kalendarz
    Karolina przytulam Cię mocno

Member
    justyn-a

Mieszka w
    Siedlce
    O mnie
    Ja dziś byłam u dr. Udało mi się dostać na prywatną wizytę bo moja dr nadal na urlopie. Jestem przerażona. Rozwarstwienie kosmówki. Dostałam luteinę i nakaz odstawienia dziecka od piersi i zakaz noszenia jej itp Ta dr chciała do szpitala mnie skierować ale ja nie mogę nie dam rady córki zostawić w domu Ale jest światełko w tunelu bo słyszałam serduszko. Muszę się jeszcze wypłakać i ogarnąć. Pomóżcie jak odstawić dziecko od piersi w nocy? bo w dzień jakos sobie radzę

Senior Member
    ryjek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-08-04 zobacz kalendarz
    Karolina strasznie mi przykro

Justyna ja oduczalam chcą obu synów przed ukończeniem przez nich roku wiec mi było łatwiej. Moja przyjaciółka miała podobny problem i korzystała z usług specjalistek od snu dziecięcego i wiem ze miała dawać jedynie wodę i nie mogła spać z dzieckiem w jednym pokoju (bo normalnie mały miał łóżeczko i ich sypialni). U nich pomogło trochę to trwało ale podobno przyniosło rewelacyjne efekty.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Starfish
    Mieszka w
    śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Data
    20.01.2015 / 10.03.2017
    Karolina , bardzo mi przykro z powodu Twojej straty

Member Awatar Starfish
    Mieszka w
    śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Data
    20.01.2015 / 10.03.2017
    Justyna, a Ty miałaś jeszcze jakieś inne objawy poza żołądkowo - jelitowymi? Z odsawianiem niestety Ci nie pomogę, bo się jeszcze za to sama nie zabrałam. Na FB jest taka grupa Rodzicielstwo bliskości i tam dziewczyny piszą rady jak to zrobić jak najdelikatniej dla dziecka. Daj znać jak Wam idzie i jak się czujesz?

Member
    justyn-a

Mieszka w
    Siedlce
    O mnie
    Ryjek a co to za specjaliści od snu ? Nie słyszałam o tym jeszcze nic. Póki co mąż kupił mm i spróbujemy z tym ehhhh

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów