Strona 226 z 247
Pokaż wyniki od 2,251 do 2,260 z 2470

Marcówki 2017 na start !

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Rosalinn, zaszczepienie na ospe nie gwrantuje, że dziecko nie zachoruje czy nie przyniesie do domu. Moja starsza córka zachorowała mimo szczepienia, a młodszej juz nie szczepiłam i jeszcze nie chorowała mimo kontaktu z chorobą.
    Ja zakupy robiłam w aptece Gemini - majtki, kosmetyki, podkłady itp...ciuszki na promocjach czarnego piątku i poświątecznych w Smyku i 5-10-15. Lokalnie w Tesco z firmy FF ( chociąz małe ubranka bardzo wybrane są).
    Na allegro planuje kupić pieluchy tetrowe, flanlowe, ręczniki itp..od sprzedawcy HubiWorld. Ale zaglądne tez do polecanych przez Amimami

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Anitet

O mnie
    A co banku mleka to nie wiedziałam nawet że takowe istnieją. Ja przy drugiej córce miałam duzo mleka, ale nie wylewałam, bo to zarłok mały był...ale mam przyjaciółke co wykarmiła swoje bliźnięta do 6 m.z tylko na piersi.

Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    Kochane mamusie wiem , że taka grupa już istnieje... ale jeśli macie konto na fb zapraszam Was do grupy Skarby Marca 2017

Member
    Historynka

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-20 zobacz kalendarz
    Data
    03.03.2011/20.03.2017
    Rosalinn- ja wiem że to czasem wyolbrzymianie w ciąży, ale mój mąż jeszcze mi rzucił że nie mówiłam mu że tego nie chcę... no i tak wspominam tak czy inaczej o ciążowych "atrakcjach", miałam mu jeszcze opowiadać jakie mam upławy po tych globulkach? Naprawdę jakby faceci chodzili w ciązy to by był koniec świata. Co do ospy- słyszałam jedynie że raczej dzieci po szczepionkach lżej przechodzą, nie wiem jak z zarażaniem bo się nie znam, Też mam nadzieję że nic ciężkiego mały nie przywlecze. O te globulki spytam mojego gina, mam w czwartek wizytę, nie wiem nawet czy mam cały czas brać, dzięki za informację bo one i w regularnej cenie wychodzą tanio!
    Zuzol- ja też ciuszki F&F bardzo lubię Ładne, porządne. Z auchana też znam, chociaż już nie takie solidne.
    Anitet- a właśnie tego samego sprzedawcę "wygrzebałam" Chociaż polecany wcześniej świat dziecka jest też ok, ale Hubi ma naprawdę sporą oferte, nawet polecany przez Srokę płyn do higieny intymnej, tanie podkłady, przewijak itd. I ładne pieluszki flanelowe

Ja ciuszków właściwie nie potrzebuję. Mam kupę po córeczkach siostry, zbierało się tego bo sama siostrze też wszystkie takie uniseks przekazywałam, a i ona dużo dostawała. Jak coś dokupuję, to raczej w ciucholandach. Synek też był marcowy więc np. ciepły kombinezon w tym rozmiarze (i zimowy, i polarowy) jest, pajacyków itd masa, są rożki, chusta... Najwyżej tak tylko dla przyjemności coś jeszcze biorę. No i skarpetki pewnie, bo i dziecięce wiecznie się gubią i dekompletują.

Musiałam dzisiaj więcej pojeździć, bo mały w jednym przedszkolu na adaptacji, i tak dobrze że mąż go zawiózł, a potem do starego, pożegnać się- bo dzieci o niego pytały i pani dzwoniła czy może zajrzeć. Aż się wzruszyłam jak się ucieszyli, zadbali żeby mu było miło, nawet mu pamiątkową książeckzę z obrazków zrobili A że ja niemobilna, to wszystko komunikacją miejską. Chociaż w tych korkach to czasem ta szybsza opcja. Dzisiaj staruszek mi ustąpił miejsca w tramwaju... tzn. weszliśmy razem, i ktoś się zerwał od razu żeby mu zrobić miejsce- a on na mnie pokazuje i "pani bardziej potrzebuje", w końcu podziękowałam i skorzystałam bo naprawdę nie czuję się na siłach stać a pan taki raczej "na chodzie", i tak ktoś mu od razu ustąpił, ale było mi baaardzo miło, taki dżentelmen starej daty. Ale i trochę głupio również...
    Za to moje dziecko zaskoczyło mnie totalnie, w pierwszym przedszkolu czekałam bo poszedł na obiad- chyba pierwszy raz w życiu jadł fasolę (do barszczu), i pyzy z dokładką. Sosu już nie, ale u niego to i tak gigantyczny przełom, że w ogóle dał się namówić. A w starym na podwieczorku kanapki z żółtym serem i pomidorem... moje dziecko, które ser żółty uznaje tylko na tostach, a kanapki wyłącznie z pieczywem chrupkim :/ Żeby było zabawniej, po drodze dostał ciasteczka, a już w domu zanim dobrze przełknął poprosił męża żeby mu obiad dał (myślałam że będzie na kolację). Mam nadzieję że to nie początek choroby, bo czasami jak mu się infekcja zaczyna to tak je jak smok, ale aż miło patrzeć, zwłaszcza że chudy jak patyk.
    A ja mam chodzenia jak na razie dość, jednak muszę powoli się gdzieś ruszać i aktywizować, bo potem dają mi popalić biodra zwłaszcza.

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Ja ciuszki wydałam w świat, ale nie kupowałam jakoś duzo. Mam suszarkę i najwyżej będę czesciej prac. Z resztą to co miałam było dziewczynkowe, a teraz ma byc chłopakowe...kupiłam czerwony dres to mój m juz się pytał, czy aby to na pewno chłopięce Córki mu wytłumaczyły, że w takim moga i dziewczynki i chłopcy

Ja niestety nie spotykam takich dżentalmanów..wczoraj poszłam ( a własciwie poczłapałam bo slisko) na pocztę, kolejka aż do drzwi...mówię facetowi przede mną, że zajmuję kolejkę ale idę usiąsć, on ok...i każdy nagle w tej kolejce sprawdzał czystosc swoich butów

Rosalinn - mi niestety nie chcieli zaszczepić córki na ospe bo jestem w ciazy. Trochę żałuję że nie wysłałam z nią męża na to szczepienie to by przynajmniej nikt mojego brzucha nie widział. A tak to podobno dla nienarodzonego mogło być niebezpieczne i nawet lekarka nie bardzo chciała słuchać ze ja już na ospe chorowalam. No ale cóż niebezpieczne to nie będę ryzykować. I też czeka nas siedzenie w domu bo w innym przedszkolu na moim osiedlu ospa już zaatakowała więc aby patrzeć jak i w naszym będzie....

Member
    nicol21

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny! Widzę, że się dzieje. Sezon chorób nie jest fajnym, zwłaszcza jak coś mogą dzieciaki przywlec z przedszkola. Mnie troszkę katar dopada, ale chyba pojem czosnku choć z tym zbieram się już odparu dni.

Kurna, co za aptekarka poleca/wpycha facetu inne globułki niż te po które przyszedł. a co - on w stanie ocenić czy lepsze będą Ja bym chłopaka odesłała spowrotem i niech się nauczy, że jak ma na karte te albo te to tylko takie może kupić

Moja waga też stanęła w miejscu, jeszcze przed świętami. Cukier ograniczyłam tydzien temu więc to raczej pewnie jakiś taki etap ciąży jest, że waga chwilowo staje a potem możę wybuchnie. Ważyłam się na 3 różnych i 2 [u lekarzy] pokazują +6kg, a domowa-złośliwa +7kg. No ale jest ok
    W tym tyg znów miałam echo mojego serducha, wg lekarza jeśli dalej się tak utrzyma to super. Chyba ostatnie echo będę mieć za 6tyg [35tydz] i wtedy zdecydują czy mogę rodzić naturalnie, czy może trzeba będzie skrócić ciążę [i albo rodzić wcześniej naturalnie, albo cc]. Ale ja jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że uda się SN w terminie.

Muszę się zebrać w ten weekend żeby zamówić łóżeczko i komodę z przewijakiem, kosz na pieluchy [ponoć potrzebniejszy jak dziecko zmienia pokarm na bardziej stały i pieluszki to już spore śmierdziuszki], ale zdaję się z wyborem na doświadczone koleżanki, które mówią że tommee tippee tylko wchodzi w grę.

a dziś zamierzam podjechać po używany nawilżacz powietrza. kupiłam już leżaczek-bujaczek z beaba up&down za pół ceny, ale w bdb stanie, taką karuzelę nad łóżeczko za jakaś 1/3 ceny oraz spiralę na pałąk do nosidełka za 1/3ceny. Wszystko w bdb stanie. Jeszcze chcę kupić nianię z angel care ac 1100 też używaną, ale coś osoba mi nie odpisuje czy się decyduje na sprzedaż czy nie.

Malutka teraz coraz bardziej imprezuje, zwłaszcza rano jak zacznę przewracać się na boki to wtedy układa się wyżej w brzuchu, kreci w każdą stronę, etc. Super uczucia

a tak, chyba zdecydowaliśmy już o imieniu, choć jeszcze nie na 100%. Powiedzmy, żę ja zaproponowałam i luby nawet przytaknął, ale póki co o malenkiej mówimy malenka, nie używając imienia nawet między sobą. Chyba chcę zostawić sobie drogę powrotną, bo raz zacznę mówić po imieniu to pewnie już zostanie.
    Imię w miarę międzynarodowe, jedynie wymowa bywa inna Jedynie co to zdrobnienia za bardzo nie ma, chyba że własny wytwór się zrobi

Miłego dnia i weekendu!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    Anitet czyli to loteria z tym szczepieniem...

Zuzol a dlaczego? Zaszczepienie corki może zaszkodzić Tobie?

nicol uchylisz rąbka tajemnicy co do imienia?

Szanowne Panie.
    Jestem studentką V roku Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, na kierunku Dietetyka.
    W mojej pracy postanowiłam zająć się oceną sposobu żywienia i stanu wiedzy żywieniowej kobiet w ciąży. W związku z tym zwracam się z prośba o wypełnienie poniższej ankiety.
    Ankieta jest w pełni anonimowa, a zebrane w niej informacje posłużą mi jedynie do napisania pracy magisterskiej.
    Dziękuję
    https://www.webankieta.pl/ankieta/25...iezarnych.html

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny jak samopoczucia w ten weekend. Ja właśnie łykam ostatnią dawkę antybiotyku i za tydzień idę zrobić badania krwi i moczu żeby sprawdzić czy pomogło. Zauważyłam wczoraj po basenie i wieczorem, że brzuch jest jakby mniej napięty, mniejszy. Córka rusza się jak zwykle ale nie sądzę by już się odwróciła.

Jutro kolejny dzień weekendowej szkoły rodzenia w naszym szpitalu, dziś było dość fajnie, zobaczymy czego dowiemy się jutro.

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów