Strona 224 z 247
Pokaż wyniki od 2,231 do 2,240 z 2470

Marcówki 2017 na start !

Member
    Historynka

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-20 zobacz kalendarz
    Data
    03.03.2011/20.03.2017
    Amimami- szkoda że dalej w szpitalu, tak to jest że jednak w weekend olewają, trzymam kciuki żebyś szybko wyszła.
    Nihill- super że mała zdrowa, a że mniejsza? Na tym etapie to już norma, mi lekarz wręcz komentował na połówkowym i później że to aż mało spotykane żeby dziecko takie "wymiarowe" było bo zwykle są odstępstwa. Ma jeszcze czas się obracać, spokojnie Ja też wolę sn.

Właśnie się dowiedziałam że nie ma już pieluszek Huggies :/ Nie powiem, zmartwiło mnie to trochę, bo pisałam jakie synek miał problemy ze skórą- i te Huggies były jedynymi które nie uczulały i nie powodowały żadnych podrażnień, a pierwsze miesiące nie było mowy o innych. Nie były najwygodniejsze, sztywniejsze niż Pampers czy Dada, bywało że przeciekały, ale dla dzieci skłonnych do alergii to był taki bezpieczny pewniak. Tak jak tylko jedne chusteczki, właśnie Huggies pure, tolerował- chociaż i tu przyznaję że inne były wygodniejsze.
    Jeśli jakaś mama tutaj ma temat pieluch na bieżąco przerabiany, chętnie posłucham jakie się sprawdzają Mały od 3 lat miał tylko Dada na noc bo długo się moczył.
    Mąż mi właśnie ruszył po torbę taką mini- wyprawkową, bo uznałam że powoli zaczynam zbieranie wszystkiego i jak się trafi okazja, to biorę.

A tak a propos- polecam wszystkim stronkę promobaby, zwłaszcza jak się mieszka w większym mieście i te sklepy są pod ręką, właściwie pieluchy czy chusteczki, a potem mleko, kupowałam tylko na promocjach które tam podejrzałam. Teraz też warto jak patrzycie już za kosmetykami czy proszkami

Pogoda dzisiaj fajna, byłam z małym w przedszkolu, ale powietrze tak obrzydliwe że pożałowałam że maseczki nie mam, przechodzę przez wiecznie zakorkowany most w drodze na przystanek, przy wielkim rondzie, i po prostu aż dusi. Zresztą gardło mnie boli teraz :/ Bleee... aż dziecka szkoda, bo akurat by sobie pobiegał chętnie. Zdziwiony był*że Wisła zamarzła

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Historynka, ja na początek kupuję Pampers premium .
    A potem się okaże, dobre opinie maja te z Lidla, dada z Biedronki, używałam ze starsza córką tez rossmanowskich lub zielone Pampersy.

Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    Hej ciężaróweczki
    Ja już mam większość poprane i wyprasowane i poukładane w komodzie , zostały mi do wyprania i prasowania pieluszki tetrowe kocyki prześcieradełka itp... tak jak przy pierwszej córce używam proszków i płynów Lovela.
    Co do pampersów od dłuższego czasu używam tych z lidla Toujours czy jakoś tak przy N , ale przy maluszku będę na początek kupować pampers zielone a późniejkupię te z lidla i będę obserwować

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Z biedronki uczyliły pupę małej , a z rosmana jak córka troche nasiusia to robi się taka bomba wisząca w kroku... Do Lidlowskich byłam uprzedzona , ale jak wypróbowałam to byłam mega mega pozytywnie zaskoczona, rzepki się nie urywają (tak jak w Dada z Biedronki) są miękkie i chłonne , ani raz nam jeszcze przez noc nie przeciekły.
    |nie wiem ile je jeszcze bedziemy mieć bo przez dzień i na drzemki już pożeganliśmy pampersy więc została nam noc ... chociaż przez oststnie 2 noce sama sobie o 1 w nocy odpięła pampa i budziła się na siku do nocnika ... no zobaczymy

Member
    nicol21

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Widze, ze temat pieluchowy. Dobrze bo I tutaj mam pytanka  Poki co kupilam pampers premium nr 2 – czyli 3-6kg I one maja wykrojone na pempuszek. Myslicie ze powinnam kupic jedno opakowanie pampers premium nr 1, tych od ok 2kg? Kuzynka tez radzila mi zeby nie kupowac zbyt duzo, bo jej dzieci tez mialy uczulenie na pampersy w pierwszych miesiacach i uzywala tych co juz ich nie ma na rynku (happy czy jakos tak sie nazywaly, ktos tutaj teraz o nich wspomnial tez].

Ehhh myslalam ze w 2giej polowie stycznia sobie odpoczne ze 2 tygodnie, ale szef ma podroze sluzbowe i nie da razy nic wykombinowac. Moze zatem poczatkiem lutego sie cos uda, bo taki czas przydalby mi sie na odpoczynek oraz popranie rzeczy wszystkich. W weeknd ciezko mi ogarnac sprawe, bo chce i odpoczac i z kims sie zobaczyc, a i szkole w sobotnie ranki mam 

Wybieracie sie do szkoly rodzenia? Polecacie [te z Was, które już rodziły] zeby do nich isc?

Czy w PL sa np wizyty w szpitalach na ktorych jest wyjasnione gdzie trzeba sie zglosic do szpitala, z czym trzeba przyjsc, jak dotrzec na odpowiedni oddzial, jak wygladaja pokoje, sale do rodzenia, etc? Tutaj tak jest i zwykle ma sie taka wycieczke ok 2mies przed terminem porodu.

Hej, po przeczytaniu wielu stron Waszych postów postanowiłam dołączyć. Termin mam na 11.03 chociaż mąż ma nadzieję na dziewczynke w dzień kobiet. To nasza druga córka. I jak tak czytałam o wyprawce to chyba muszę się zmotywować bo nic nie mam, nic zupełnie nowego... Ale znajac życie to skończy się na tym że jak mała się urodzi to mąż pojedzie do swoich rodziców i w wielu workach ciuchów będzie wyszukiwal tych z roziarem 56
    A mam pytanie do mam tych mających już dzieci, boicie się chorób przyniesionych z przedszkola starszaka? Ja jakoś nie mogę teraz przestać myśleć o ospie która moja córka może przynieść akurat jak nam się dzidzia urodzi....

Senior Member
    Anitet

O mnie
    U mnie 4 lata różnicy i starsza stale coś przynosiła. Maleństwo miało zapalenie oskrzeli wieku 4 miesięcy i spaliśmy na stojąco bo się dławiła..:/ Nic na to nie poradzisz...

No to dobrze poczytać o pieluchach bo myśmy juz dawno "wyrośli" Ja z reguły polowałam na promocje pampersa i kupowałam zielone ( raz dałam się nabrac na pomarańczowe - masakra) ..cenowo wychodziły jak dada Pisząc o pieluchach pisałam opinie innych, bo rossmanowskie używałam ale juz do dużego dziecka które oduczałam sikac A Dady i z Lidla nie miałam. Chwila na necie tez pieluchy z Aldi. Ale u mnie daleko do tego sklepu więc wątpliwe bym je spróbowała
    Co do małych pieluch. Ja kupuje rozmiar 2. Może kupie jedna malutką paczkę rozmiaru 1 w 9-tym mscu jak na usg będzie wychodziło, że dziecko małe. Na pępek to ja pieluchy podwijałam z przodu.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Anitet

O mnie
    A tak wogóle to witamy Zuzol

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Zuzol witaj ja mam córkę 2 lata 10m ale jeszcze do przedszkola nie chodzi w marcu bedziemy ją zapsywac i może od września pójdzie ... boje się strasznie , że zacznie nam chorować bo dotychczas ( odpukać ) antybiotyk miała tylko jeden raz .

Nicol ciężko powiedzieć... bo nie wiadomo jaki dzidziuś się urodzi , moja urodziła się z wagą 3180g i miała 49 cm i pamiętam , że musiał mąż kupować pampersy rozmiar 1 i zużyliśmy ich chyba z 6-7 paczek zanim przeszliśmy na rozmiar 2. Ale jak mówię to indywidualna sprawa w razie W może dobrze mieć jedną paczkę rozm 1 a jak ich nie zużyjesz zawsze można odsprzedać

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    zuzol witaj

Nicol narazie kup paczke 1 i najwyzej dokupisz po porodzie jak bedzie wiecej potrzeba.my chyba przy synku tylko wlasnie paczke zuzylismy,a potem wskoczylismy na 2.synek ur sie 3430 i 53dl.teraz jak donosze do terminu to spodziewam sie podobnej wagi i 1 mam tylko mala paczke do szpitala.reszta to 2.bedzie potrzeba to dokupie po porodzie mniejsze

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów