Strona 22 z 211
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Justyn-a pierwsze co to smecta... okropna ale bezpieczna w ciazy i duuuuuuuzo pic żeby się nie odwodnic

Aniołek[*] kwiecień 2016...

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Starfish
    Mieszka w
    śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Data
    20.01.2015 / 10.03.2017
    No właśnie wolałabym, żeby się sam odstawił albo żeby się udało ograniczyć. W sumie kp jest fajne, gdyby nie ten ból to w nocy sobie spałam a on pocyckał i spał dalej; )) Mnie trochę dziwi fakt, że już się bardzo ograniczaliśmy i było ok, bez presji z obu stron, a teraz nagle odezwał się w nim mega ssak i nie przepuszcza okazji Tak jest świadomy co i jak i potrafi egzekwować czego chce, a ja tak jak pisałam jestem za długim karmieniem ale też nie za samoudręczeniem))

A co do tsh to po pierwszej ciąży miałam nadczynność, teraz miałam usg i mam małego guza ale może być to zejście zapalenia, które przeszłam. Mam też wzmożone przepływy, nie wiem co to dokładnie oznacza, ale podobno jeszcze w górnej granicy normy. TSH 1,59
    Wizyta u endokrynologa 3.08 ☺

Member Awatar Starfish
    Mieszka w
    śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Data
    20.01.2015 / 10.03.2017
    Justyna, Może wystarczy wizyta u lekarza pierwszego kontaktu? Na wizytę pewnie zapiszą Cię od ręki.

Senior Member
    ryjek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-08-04 zobacz kalendarz
    Justyna pewnie jakaś jelitowka. Nawadniaj się i polecam smecte. Na wizycie koniecznie powiedz lekarzowi. No i jeśli jutro Ci nie przejdzie to ja bym pojechała do lekarza pierwszego kontaktu.

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    justyna tak jak dziewczyny pisza,zmekta.ja w poprzedniej ciazy ja stosowalam i super pomogla.
    Wiola witaj co do tarczycy to nie pomoge.jeszcze teraz badan nie robilam,a w poprzedniej ciazy mialam w normie.
    Karolina bardzo mi przykro....jest jeszcze szansa? co mowia lekarze dzisiaj?trzymaj sie !

Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    Justyna, nie wiem czy nie było by lepiej udać się na SOR, bo możesz się odwodnić. Tam sprawdzą czy wszystko ok i będziesz spokojniejsza.

Member
    Monika0603

O mnie
    Dzisiaj wyciągnęłam z poprzedniej karte ciąży i wiecie co odkryłam??? Ta ciąża dokładnie przypada tak jak pierwsza, tylko że miesiąc później. Z Amelią 6tydzień wypadał dokładnie tak samo i termin był na 26 lutego, a teraz wg mnie wypada na 26 marca. Jutro mam wizyte i mam nadzieje że wszystko jest ok i zobacze już zarodek.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Monika0603 3mam kciuki zebys nawet uslyszala serduszko ♡ mi sie udalo je uslyszec w 5t6+ :-) i oczywiscie daj znac jak tam po wizycie:-)

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Senior Member
    ryjek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-08-04 zobacz kalendarz
    Monika 0603 to masz podobnie jak ja w pierwszych dwóch ciazach tylko ja miałam prawie co do dnia podobnie. Obu synów urodziłas SN 4 sierpnia a terminy miałam z pierwszym na 6 a z drugim na 11 sierpnia

Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem już po wizycie. Niestety serduszka jeszcze nie widać. Jak narazie to widziałam ciałko żółte. Torbiel na lewym jajniku nadal jest Dzisiaj moja Pani ginekolog założyła mi karte ciąży. Dostałam też l4 do 11 sierpnia. W tym dniu mam się stawić z wynikami badań.
    Strasznie boli mnie dzisiaj głowa a w dodatku dzisiaj moja 4 latka jest bardzo niegrzeczna i irytuje mnie. Mam nadzieje że jutro bedzie lepszy dzień.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów