Strona 218 z 247
Pokaż wyniki od 2,171 do 2,180 z 2470

Marcówki 2017 na start !

Member
    Historynka

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-20 zobacz kalendarz
    Data
    03.03.2011/20.03.2017
    Dagmaraz- te trampki i adidasy to dla małego, takie na rzepy? Bo jak tak to w takim razie męża wyślę żeby zapolował na przeceny, mój buty z H&M bardzo lubi, wygodnie mu się chodzi i zakłada, mimo że nie są profilowane- ale zakładam że dopóki dziecko nie ma z nóżkami problemów to ok i nie ma co szaleć z profilaktyką.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Historynka Zobacz posta
    Dagmaraz- te trampki i adidasy to dla małego, takie na rzepy? Bo jak tak to w takim razie męża wyślę żeby zapolował na przeceny, mój buty z H&M bardzo lubi, wygodnie mu się chodzi i zakłada, mimo że nie są profilowane- ale zakładam że dopóki dziecko nie ma z nóżkami problemów to ok i nie ma co szaleć z profilaktyką.
    adidasy na gumki(tzn zamiast sznurowek gumki).sa dosc waskie,wiec na wysokie podbicie nie polecam,my nie mamy z tym problemu i sa ok.sa lekkie i z siateczki,wiec swietne na ciepla wiosne,lato.Trampki tez na gumki i jeden rzep na gorze.synek radzi sobie z takimi wiec git.
    co do odpowiednich butow to bardzo na poczatku zwracalam na to uwage,teraz juz nie panikuje.syn ma 3,5roku i nigdy nie mial problemu z nogami.jest bardzo ruchliwy,bardzo duzo spacerujemy,latem gania na bosaka po podworku i jest ok

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Witam i ja po świętach !!! Zdrowia- szczęścia w Nowym Roku. I niech się dzieciaki zdrowo i spokojnie porodzą w odpowiednim czasie !

U mnie leci, waga gna do przodu, mały kopie, wizyta 2.01 a w piątek idę na krzywą znowu..:/

Member
    nicol21

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Dziewczyny - zdrówka, szczęścia i coby nasze malestwa dobrze sie rozwijaly i przyszły na świat w odpowiednim czasie!!! I cobyśmy czuły się świetnie do samego konca!

Wizyta w PL dobiega konca...szkoda, fajnie było, ale też będzie fajnie wrócić do siebie.
    Wczoraj zamówiliśmy wózek oraz fotelik z bazą.
    Staneło na TAKO carbon moonlight w kolorze grafitowo-białym oraz maxi cosi pebble plus concrete grey.
    Chcieliśmy zamówić też łóżeczko i komodę ale nie było tego co chciałam, albo nie mogli mi powiedzieć ceny.... ja chce Klups Marsell. Luby jakos nie kuma, że takie białe jest ładniejsze niż inne białe Ale póki co to nawet od kolegów/znajomych słyszy że nie warto kupować najtanszych... a on z tych oszczędnych i chciałby aby wszystko najtansze kupić. Np debatował nad butelkami, które wziełam, ale potem usłyszał od kolegi że oni dla siebie właśnie te brali i minka trochę mu zmarniała... ale jak ja buszowałam za rzeczami potrzebnymi to on poszedł sobie na zabawki i coś znalazł - chyba najbradziej pod siebie bo dziecinka nie będzie się bawiła sterowanym samochodem. Nawet się śmiałam, że powinien sobie go kupić Chyba się zawstydził.

Member
    Historynka

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-20 zobacz kalendarz
    Data
    03.03.2011/20.03.2017
    NIcol- ja cię świetnie rozumiem, też miałam swoje upatrzone modele i "musiałam" takie mieć Też mi się podobają białe mebelki, mamy białe łóżeczko po synku, dokupimy jeszcze białą komodę. Na szczęście mój mąż zostawiał mi na ogół wolną rękę, fakt że starałam się nie szaleć, ale stwierdziłam że jak on uważa że się zna lepiej, to sam może pilnować zmiany rozmiarów, kupna nowych ciuszków czy butów, doboru akcesoriów- bo te smoczki mu nie pasowały, te skarpetki obciskały nóżki, a od pieluch tetrowych miał poobcieraną buzię... szybko uznał że wygodniej się nie wtrącać i liczyć na mój rozsądek. A ja akurat lubiłam wyprawkę kupować sama i chciałam mieć wszystko dokładnie takie jak mi pasuje

Mały miał trochę problemów z brzuszkiem w święta, a wczoraj w domu- powtórka, kilka razy rano wymiotował. Mnie dorwało po południu, dobrze że mąż już stopuje z pracą i wczorajsze popołudnie i dziś przed południem miał wolne, bo bym nie wyrobiła. Wczoraj do nocy wymioty nawet po kilku łykach wody, bałam się że skończę pod kroplówką, zwłaszcza że mnie brzuch bolał, ale na szczęście już lepiej, piję normalnie i nawet dzisiaj dwa naleśniki zjadłam. Za to słaba jak niemowlę jestem i non stop śpię... dobrze że synek może cokolwiek pomóc i nie muszę do wszystkiego wstawać. Nawet się nie zmobilizowałam żeby się ubrać dzisiaj, tylko leżę zagrzebana w pościeli...
    Miał iść dzisiaj na zajęcia adaptacyjne w nowym przedszkolu, już kolejny raz, ale mimo że on isę czuł już świetnie to wolałam go nie puszczać, bo zaraziłby pewnie i dzieci i dorosłych.

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny Wszystkiego najlepszego w kolejnym 2017r. Dużo zdrowia i sił, które wyjątkowo będą Nam potrzebne w tym roku.

My z mężem wróciliśmy z gór było cudownie, biało, śnieżnie i jeszcze bardzo świątecznie. Nie tyję choć jem normalnie ( to znaczy pilnuję by jeść wartościowe posiłki, ale nie ograniczam się), czuję się dobrze choć po kilku godzinach spaceru bolały mnie plecy... Zresztą kręgosłup boli mnie od lat a teraz po prostu bardziej.

My kupiliśmy łóżeczko i materac. Mąż wczoraj nakręcony sam skręcał wieczorem, mała ma łóżeczko przed naszym i nie wiem jak ją kłaść głową w naszą stronę czy nogami, żeby spała w tę samą stronę świata co my.
    Resztę wyprawki mamy skompletować do końca stycznia, bo 14-15 mamy szkołę rodzenia, a jeszcze za tydzień odbieram od brata resztę rzeczy dla małej i wówczas już będę wiedziała czego mi brakuje.

Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczynki,

oczywiście dołączam się do zyczeń noworocznych! Zebyśmy szczęśliwie donosiły nasze pociechy w brzuszku, porody były jak najlżejsze, czy to sn czy cc i żebyśmy szybko doszły do siebie i miały zdrowe i grzeczne dzieci

Jestem zdziwiona, bo od października do świąt waga szła b.szybko w góre, nawet 1kg tygodniowo, mimo, iż się nie objadałam. A od tygodnia, mimo, iż w święta sobie nie zalowałam, to nie przytyłam nic! Jestem zdezorientowana...ale widzę, że niektóre z Was mają podobnie, że tycie zwolniło...? Ciekawe, co będzie dalej...

U mnie mąż praktycznie w ogóle nie interesuje się wyborem wyprawki...o prawie wszystkim decyduję ja

Amimami i mamy w kolejnej ciąży czy Wy też macie dosyć nisko brzuch?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Amimami

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-09 zobacz kalendarz
    rosalinn mnie się opuścił już miesiąc temu może nawet więcej. Ciężar swoje robi. Ale dzięki temu nie mam już takich problemów ze zgagą, lepiej się oddycha, mam jakby więcej energii, więc nie narzekam
    Na początku tylko trochę się zmartwiłam bo w I ciąży brzuszek miałam wysoko niemal do samego porodu. Druga ciąża jak widać rządzi się swoimi prawami

Do mnie też jedzie kolejna część wyprawki, materac (póki co jeden, bo z początku maluchy będą spać razem) i laktator z butelkami. Ubranka, pościele i inne taki już czekają w szafie na pociechy Zostanie wózek i foteliki - już upatrzone i do zamówienia w styczniu. Nie mogę się doczekać

Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    Kochane ponieważ nie miałam jak Wam tutaj złożyć życzeń świątecznych tak teraz zyczę Wam wszystiego co najlepsze i szczęśliwego nowego roku <3

U mnie od wczoraj zaczął się ból pleców i mam kiepskie wyniki z morfologi a jeszcze gorsze z moczu . Za Tydzień idę do lekarza...

Junior Member Awatar Moniśka85
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-13 zobacz kalendarz
    Dziewczyny wszystkiego najlepszego na ten cudownie się zapowiadający rok 2017!!!
    rosalinn- u mnie podobnie .... na początku z tyciem było bardzo delikatnie, a ostatnie 2 miesiące waga wystrzeliła jak szalona... natomiast po świętach o dziwo stanęła :P mam już 11 kg plus, zobaczymy jak to się skończy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów