Strona 216 z 247
Pokaż wyniki od 2,151 do 2,160 z 2470

Marcówki 2017 na start !

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Wizytę miałam tydzień temu i wszystko było dobrze i przez cały tydzień. A teraz takie dziwne rzeczy, te kłucia w sumie przypominają kolkę. Jak będzie ciężko to skonsultuję to z lekarzem.

Mała do tej pory była główką w dół i mam nadzieję że tak zostanie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nihill Zobacz posta
    właśnie takiej procedury jak opisujesz się spodziewałam, a tu taka niespodzianka. A ty 2 h musiałam siedzieć tam czy mogłaś wyjść?
    ja tez w szoku jestem.glukoze mialam ze soba bo wiedzialam ze trzeba przynisc,ale cukier zmiezyla mi z palca...

Member
    Ola1403

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-19 zobacz kalendarz
    Data
    19 marzec 2017
    ja mam cukrzyce ciążową, lekką, po godzinie od glukozy wyszło 180. no i kłuje paluszek po każdym posiłku :/ ehh oby dalej było dobrze

Member
    Amimami

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-09 zobacz kalendarz
    W laboratorium, w którym byłam nie mierzą glukometrem. Pobranie jest na czczo, później po godzinie i po dwóch przy 75g glukozy. Nie wolno chodzić, najlepiej siedzieć lub leżeć (była kozetka), nie wolno też nic pić w między czasie... A glukozę należy mieć własną. Ale to wszystko zależy od miejsca, w którym się robi badanie.

U mnie samopoczucie coraz lepsze Wczoraj znów byłam podglądać moje dziewczyny. 28,5 tyg dziewczyny ważą 1200g i 1300g. Lekarz polecił być grzecznym i nie obżerać się w święta abym do Nowego Roku wytrzymała Oczywiście szyja długa i zamknięta, więc nie ma powodów do obaw ale musiał swoje pomarudzić.

Nihill jak bóle będą się powtarzać lepiej chociaż zadzwonić do lekarza lub położnej. Może to tylko macica ciągnie, może powinnaś po prostu więcej odpoczywać ale jak nie przejdzie to warto się*upewnić

Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    Ja chodzę do Medicoveru i tam też nie mierzą glukometrem, tylko pobierają na czczo, a potem po 1h i po 2h. Glukozę dają. Też nie wolno do niej nic dodawać (soku z cytryny etc.), trzeba ją wypić w ciągu max 10 minut i mozna "przepłukać gardło", popić kilka łyków wody zaraz po, a potem już tylko siedzieć.

Nihill ja też bym, w razie niepokoju, zadzwoniła do lekarza...

Amimami ale duże te Twoje dziewczyny, pięknie przybrały od ostatniego razu już powyżej kilograma, to człowiek ciut spokojniejszy...potem dążymy do 2kg

Ja mam wizytę w piątek...oby było ok...ostatnio jeden maluch był głową w dół, a drugi w poprzek...ciekawe, jak teraz będzie

Paskudny katar mnie nie opuszcza...dziś choć nie mam całkowicie zatkanego nosa, oby przeszło do świąt...

Dziewczyny, czy macie czasem chwile bezsilności, wahania nastroju i jesteście tak zmęczone, że płakać Wam się chce?
    Ostatnio edytowane przez rosalinn ; 21-12-16 o 14:25

Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    Ja robię badania w Laboratorium Diagnostyka i tam podobnie jak u rosalinn wypija się to słodkie piciu a się na to 5 minut potem można kilja łyczków wody żeby opłukać buźkę i siedzieć 2h... cytryna zakazana.
    Żaluję , że mam łożysko z przodu jednak słabiej się czuje te ruchy ... i dziś mała też jakoś spokojna.

Senior Member
    nihill

O mnie
    No nareszcie po glukozie zrobiłam w Alab bo mam najbliżej i wszystkie badania tam robię, wyniki będą jutro. Tam również trzeba siedzieć 2h lub leżeć na kozetce, niczego nie wolno dodawać do napoju. Sam napój dla mnie był znośny choć po wypiciu waliło mi serce jak dzwon i strasznie chciało mi się spać...zresztą skończę ten post i idę na krótka drzemkę.

Dziś mamy gości wieczorem więc za długo nie pośpię bo chcę upiec trochę muffinek świątecznych i ciasteczka malinowe, Poza tym czas zacząć przygotowywać się do świąt...

Co do mojego bólu brzucha to ślad po nim zaginął, teraz czuje się dobrze. Wczoraj byłam u mojego dziadka, któremu wysprzątałam całe mieszkanie i ubrałam choinkę. Wieczorem padłam co prawda ze zmęczenia ale na szczęście moja aktywność nie skończyła się bólem brzucha itp.

Martwiąca mnie wcześniej waga stanęła. DO dziś mam na plusie 7kg i od jakiegoś czasu utrzymuję tę samą wagę. Odżywia się dobrze, choć zdarzają się słodkości Jestem zdeterminowana by w święta jeść tylko jeden kawałek ciasta dziennie. A we wtorek po świętach jak co roku jedziemy z mężem na parę dni w Tatry i choć tym razem ograniczymy się do spacerów dolinami i będę tylko z dołu dopingować męża na stoku to bardzo się cieszę. Brakuje mi ruchu, świeżego powietrza, pięknych widoków i długich spacerów. Córka w moim brzuchu była z nami już w Pieninach, Beskidach, Gorcach i nareszcie zabierzemy ją w Tatry.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Anex2

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-01 zobacz kalendarz
    nihill mnie ostatnio ciągle kłuło w prawym boku... ruszać się nie mogłam, nawet był bol przy oddychaniu. bolalo cały dzień później 2 dni przerwy i zwowu. poszłam szybko do rodzinnego, zrobili mi usg i wyszlo że to nerka. mam kamienie i zastój moczu, stąd ciągła infekcja dróg moczowych. mam leżec na lewym boku i biore teraz antybiotyki, od tego czasu nie bolalo mam nadzieje ze już nie będzie, we wtorek mam wizytę u mojego ginekologa..ciekawe co na to powie

Senior Member
    nihill

O mnie
    Anex możliwe że u mnie to samo wyjdzie. Jak sprawa wróci to pójdę do lekarza. Oby CI przeszło i leki pomogły.

Senior Member
    nihill

O mnie
    Ufff pobrałam już wyniki glukozy i na szczęście wszystko w normie, z tej okazji poczestuję się samodzielnie zrobionymi ciastkami malinowymi . Miłego wieczoru

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów