Strona 21 z 211
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Member Awatar Starfish
    Mieszka w
    śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Data
    20.01.2015 / 10.03.2017
    Karolina, trzymam kciuki za Ciebie!

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    Moja córka ma już 4 lata, ale karmienie pamiętam doskonale. Było dla mnie trudne i po pól roku straciłam pokarm :-( Mam nadzieje że tym razem będzie inaczej...

Member Awatar Starfish
    Mieszka w
    śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Data
    20.01.2015 / 10.03.2017
    Monika, do tej pory było spoko, ale w ciąży zaczęło być bolesne, poza tym nie mogę się wyspać... Nie chcę kończyć karmienia tylko ograniczyć do tych max 2 karmień na dobę. No chyba, że syn sam zrezygnuje, na co się na razie nie zanosi Dzisiaj w nocy chyba pobił wszystkie rekordy.. Teraz wzywa do zabawy☺

Starfish moja cora ma teraz 2 lata i 6 miesiecy majac 11 miesiecy zupelnie zrezygnowala z nocnych karmien. Pampersiora pozbylysmy sie ostatecznie w wieku 14 miesiecy i od 5 dni zupelnie smoczka (miala go do do zasypiania). Nie ma jednak schematow. Cora mojej sis starsza o 13 dni) do tej pory je w nocy 1-3 razy... nie cynia ale butle. I narazie tez na nic sie nie zanosi aby miala zamiar z tego zrezygnowac... ja uwazam ze dzieciaczki od ok roku sa naprawde swiadome bardzo wielu rzeczy, mimo ze ciezko nam mamom na to spojrzec z tej strony, przeciez sa jeszcze takie malutkie... jedyny relutat w oduczeniu czegokolwiek daje tylko nasze samozaparcie. Dzieciaczki sa elastyczne i one dostosowuja sie do panujacych warunków. Wszystko zależy od tego jak bardzo my sie zaprzemy aby oduczyc malego szkraba danego nawyku. Mozesz tlumaczyc po setki razy ze np dostaje cynia 2 razy a za kazdym pozostalym razem dawac normalne jedzonko, kaszkel czy co tam dajesz. A w nocy u nas byla po prostu woda... bo taki 18miesieczniak jest juz wystarczajaco duży aby nie jesc w nocy :-) Pamietaj tej ze niczego nie nalezy robic wbrew sobie:-) jesli Ty nie czujesz sie do konca na silach aby oduczyc nocnego karmienia to i tak nic z tego nie wyjdzie. Wiec wprowadzajac zmiane w zyciu maluszkow zaczynamy od rachunku sumienia ze swoim ja:-)
    Ostatnio edytowane przez anek88 ; 31-07-16 o 10:36

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-30 zobacz kalendarz
    witajcie
    karolina bardzo współczuje
    jak tak sie czujecie kochane ja nadal nie ma ani jednego objawu ciążowego no może dopiero wszystko przedemną

czytam wam odnosnie tsh i zaczęłam sie sama zastanawiać czy nie isc do endykronologa bo zanim zaszłam miałam ok 3 i nie wiem co robic a pierwszą wizyte u gina mam dopiero 16 sierpnia

Wiolcia89 tsh przed ciaza 3 to sporo z tego powodu ze jak sie zajdzie w ciaze to z automatu organizm musi wyprodukowac ok 30% wiecej hormonu tarczycy. Mysle ze warto abys zrobiła sobie np jutro badanie na tsh i zibaczyla na jakim jest poziomie. Norma dla kobiet w ciazy wynosi 2,5 a mowi sie ze najoptymalniej jesli jest ok 1-1,5. Jesli bedziesz miala wyzszy niz ten 2,5 to smigaj na wizyte do endo♡

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-30 zobacz kalendarz
    anek88 dzięki tak zrobię, swoją droga lekarze gin troche bagatelizuja to tsh bo mój gin widział ten wynik i mówiłam że zamierzam sie starać o dzidzię i w sumie wprost go zapytałam czy nie za wysoki a on że ok,
    a w poprzedniej ciaży miałam na pewno powyżej 3 całą ciażę tylko chyba nie byłam jakoś świadoma że powinnam miec niższy, a lekarz prowadzący nigdy mi nie zlecił zrobienie tsh, dopiero niedawno wyszukałam wyniki sprzed ciazy i jakieś kontrolne po ciązy i oba były sporo poza 3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Wiolcia co lekarz to inne podejscie. Jedni mowia ze taki wynik nic nie spowoduje inni mowia, ze nawet taki moze sie przyczyniac z innymi skladnikami do poronien. Myske ze trzeba znalesc zloty srodek-byc pomiedzy tymi dwoma skrajnymi opiniami. Jednak wynik 2,5 dla kobiet w ciazy nie wyssal sie z palca. Mysle ze chociazby małe dawki eutyroxu nie zaszkodza. Tym bardziej ze na ogol po coazy odklada sie ten lek i ns nic nie wpływa. Ja po poronieniu -tsh 3,29- dostalam od razu eutyrox w dawce 12,5. W 4tc zbadala m tsh 2,9. Jestem teraz na eutyroxie 50. W przyszlym tygodniu bede znowu badala tsh zeby sprawdzic jak sie obnizylo zeby sprawdzic czy dawka jest ok.

Member
    justyn-a

Mieszka w
    Siedlce
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-06-29 zobacz kalendarz
    Starfish ja właśnie mam to samo, karmienie piersią stalo się bardzo bolesne :| czytałam że niektóre dzieci ok 20 tc same przestają ssać pierś bo pokarm zmienia smak czy coś. Liczę że i nas tak będzie bo inaczej sama nie będę w stanie odmówić córce cyca

Member
    justyn-a

Mieszka w
    Siedlce
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-06-29 zobacz kalendarz
    Dziewczyny ja mam jeszcze dodatkowy problem... od wczoraj praktycznie nie wychodzę z wc okropnie boli mnie żołądek i mam biegunkę, już ledwo żyję Mój dr na urlopie i wizytę mam dopiero 11.08. Nie wiem co robić chyba jutro będę szukała kogoś innego prywatnie buuu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów