Strona 208 z 211
Pokaż wyniki od 2,071 do 2,080 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    Anex2 ja miałam z lenny lamb zwykła bawełnianą z bambusem szytą splotem skośno krzyżowym. Na początku bardzo sztywna ale jak się " złamała" to fajnie się wiązało.

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Anex2

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-01 zobacz kalendarz
    Na mikołaja to jakiś słodycz na pewno Nie wiem jakie zabawki są teraz na topie ale moze jakąs kolorowanke, w pepco widziałam dzisiaj fajne rybki do łowienia aż mi się dzieciństwo przypomniało bo też takie miałam
    Fajnie też jakąś planszówkę albo misia

Ja uznaję na mikołaja skromny prezent a coś droższego to pod choinkę
    I teraz mam właśnie problem bo myślimy nad prezentem dla teściowej..która już własciwie jest babcią, nie interesuje się za bardzo kosmetykami ani ciuchami. W tamtym roku dostała perfum i torebke, której chyba nigdy nie zmieni bo jej starcza jedna mała i duża
    Ostatnio edytowane przez Anex2 ; 30-11-16 o 20:22

Hej ja też dzisiaj byłam na krzywej cukrowej nie było najgorzej gazet nakupilam i jakoś zlecialo co do prezentu dla 8łatki może jakąś głowę lalki do czesania albo właśnie gra planszowa na czasie jest kraina lodu to może jakąś barbi elze albo ten bałwanek olaf piasek kinektyczny robi teraz szał a dla tesiowej babci trudniejsza sprawa zależy do jakiej kwoty my kiedyś babci kupiliśmy ramkę elektroniczną i na kartę nawrzucalismy zdjęcia wnuków frajdę miała jak nie wiem co chwilę sobie coś innego ustawiala bo do tego był też mały pilocik .Za to ja nie wiem co mojej 3 latce kupić na gwiazdkę myslalm o lalce Natalce ze smartfonem co sama chodzi bo tych bobasow to ma chyba z 10 owszem bardzo lubi lalki ale wiem ze ma też dostać od jednej i drugiej babci kolejne bobasy więc same lale ? Urodziny ma 15 grudnia tu chce hej kupić okay Don szalony fryzjer bo uwielbia ciastoline ale gwiazdka obłęd pomozcie☺

Ale byków nastrzelalam mam nadzieję ze mnie zrozumiecie heh

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, prezenty kóre wymieniacie to bardzoej dla 4-6 latki...moja 8 - latka zamówiła w tym roku mundurek dla zucha i klocki z Lego i gitarę. Gra rybki czy Elza to cieszy młodzszą 4 latkę ...piasek kinetyczny to tez dla przedszkolaków. Dla 8 latek to bardziej zestawy kreatywne do tworzenia czegoś, kasetka( szkatułka ) na biżuterię, coś do szkoły ( fajne pióro czy inne "cuda") ...już nie lalki albo misie...

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Co do chucty to ja akurat mam kiepskie doświadczenie, kupiłam i wogóle się nie przyjęła, młoda się darła w niebogłosy w niej, było lato , upały a i mi było bardzo gorąco...dobrze, ze mogłam oddać. Kupiłam miękkie nosidło które łatwiej rozwiązać i nie otula aż tak dziecka i w tym już dało się przeżyć
    Teraz będę kupowacć ale po urodzeniu dziecka.

Ciesze się , że macie dobre wyniki z krzywej. Mnie to znowu wkrótce czeka ( mialam w 18 tc) ...no cóz będzie trzeba przeżyć

Mój brzuch też już dobrze widac przez kurtkę. Nie da się go ukryć

Junior Member
    Anex2

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-01 zobacz kalendarz
    A to nie jestem w temacie 8 lat to już duża dziewczyna i nie mam pojęcia czym się teraz dzieci interesują

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    martkak

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-25 zobacz kalendarz
    dzięki za podpowiedzi w kierunku prezentu. Pomyślałam że kupię jakiąś planszówkę i do tego kolczyki mają fajną kolekcję w aparcie. Mojej mamie też nie wiedziałam co kupić ale będę oglądać komplety sztućców może coś wybiorę.

U lekarza ok. Szyjka długa i zamknięta ale ze względu na historię z pierwszej ciąży i biorąc pod uwagę że codziennie mam dużo ruchu przy dziecku lekarz zadecydował że będę miała zakładany pessar. W poniedziałek idę do szpitala mam już zrobiony posiew więc mam nadzieję że wyjdę po 3 dniach. W zasadzie to już się denerwuję i martwię bo jeszcze nigdy nie zostawiałam synka na noc a tu 3 noce ;(
    Jedyny plus jest taki że mam czas aby się do tego przygotować i dać wszystkie wytyczne mężowi ...

Member
    Historynka

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-20 zobacz kalendarz
    Data
    03.03.2011/20.03.2017
    Martkak- ja się*czuję spokojniej z pessarem, mam nadzieję że i Tobie dobrze zrobi Ile synek ma lat? Powiem Ci szczerze że mój przeżywał bardzo, chyba głównie dlatego że trafiłam tam bez przygotowania, prosto z wizyty. Zaczął się nawet moczyć w nocy. A dodam że zaprawiony w bojach, zostawał z tatusiem sam nawet ponad miesiąc,i nigdy nie było problemów, bardziej go ten szpital przestraszył,mimo że mnie odwiedzał.. Powiem szczerze że jak pójdę na zastrzyki to nie wiem czy będę mu o tym mówić, czy nie naściemniać, chociaż jemu trudno wciskać kity...
    Anitet- w 18 tc już miałaś krzywą cukrową? I jeszcze powtórka? Współczuję...

Z moim nie ma żadnego problemu jeśli o prezenty chodzi- lego, lego i jeszcze raz lego. Myślał jeszcze o jakiejś grze, mikroskopie, ale jednak jak miał się określić to było lego List do Mikołaja, wyłożony przedwczoraj, czeka na parapecie aż go Mikołaj zgarnie. Rozbroiły mnie zyczenia- oprócz lego (uf, te akurat które kupiłam jak mieliśmy zniżkę) prosi o białą czekoladę (bo nigdy nie jadł), lizak malinowy, soczek ze słomką i śliwki w czekoladzie No powiem że umiarkowanie.
    My dajemy mu prezent teraz, a pod choinkę ma od babci i cioci, ograniczyliśmy i tak dzieciakom, bo rok temu jak dostały po 4-5 prezentów pod choinkę to było szaleństwo i już nie wiedziały gdzie iść,]
    Mama ma wolny wtorek i chciała wyjść z nim na miasto, jak się będzie czuła na siłach to na imprezę Mikołajkową do sali zabaw, a jak nie to po prostu z nim pochodzić. Myślała nawet o wypadzie na Rynek ale szybko jej odradziłam- raz się tam wybrałam z dzieckiem na przyjazd Mikołaja i mało nas nie stratowali, naprawdę się już bałam, bo nawet nie chcieli się odsunąć żebyśmy wyszli, nigdy więcej w taki tłum nie pójdę.
    Mąż na wolne nie ma zadnych szans do środy. Wczoraj akurat wyszedł*wcześniej, to zakupy, przygotowywanie obiadu na dzisiaj,i też się położył ledwie przed północą. Mały też jest super dzielny, a przecież nudzi się na pewno niesamowicie.
    Na szczęście znaleźliśmy chyba właśnie przedszkole, bo musi zmienić, i już w grudniu powinien ruszyć z takimi zajęciami adaptacyjnymi, fajnie bo po prostu mi go szkoda. Ale nawet nie przypuszczałam że tak dobrze to wszystko zniesie.

Member
    martkak

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-25 zobacz kalendarz
    Historyjka mi też lekarz zaproponował abym spała spokojnie. Ja najbardziej boję się tego że nie będę miała żadnych objawów jak coś się zacznie dziać ( w pierwszej ciąży miałam napinanie brzucha) a teraz nigdy nie wiadomo a co chwilę przecież nie będę jeździć na IP.
    Mój synek ma 16 miesięcy - to jeszcze maleństwo Więc ciężko mu jeszcze cokolwiek wyjaśnić. Natomiast wiem że mój pobyt w szpitalu jest planowy i mąż jest już do tego przygotowany więc będę się starać być spokojna. Mąż w zasadzie dużo rzeczy robi przy synku więc nie będzie dla niego nowością że go usypia lub myje. Przynajmniej tak sobie to tłumaczę. Dodatkowo jeszcze przyjedzie tata męża i posiedzi z nimi 3 dni więc zawsze mężowi będzie raźniej a ja będę trochę spokojniejsza.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów