Strona 207 z 211
Pokaż wyniki od 2,061 do 2,070 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Junior Member
    Anex2

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-01 zobacz kalendarz
    A mnie dopadła infekcja ;( lekarza mam 6.12, w nocy musialam poratowac się urofuraginum. Dużo pije i jem żurawine, oby cos pomoglo

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Anex zdrowka.tez to przechodzilam dwa miesiace temu i u mnie skonczylo sie antybiotykiem

u mnie juz brzuch widac i juz nikt nie watpi w moja ciaze widac tez przez kurtki i wogule juz nie da sie go ukryc

Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    Wiadomości z dzisiejszej wizyty

Maleństwo waży 770g , narazie jest ułożona miednicowo ma czas do max 35 tygodnia, ale jak będzie uparta jak siostra to tak już zostanie...
    Łożysko I Stopień. Szyjka 4 cm.
    Dostałam receptę na furaginum bo mam podwyższone znowu leukocyty...
    Mam nadzieje , ze wszystko się unormuje.
    I tak jak podejrzewałam wyniki z testu obciążenia glukozą są w jak najlepszym porządku uff.
    Za 4 tygodnie kolejna wizyta
    Dziś 24t5d

Member
    Ola1403

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-19 zobacz kalendarz
    Data
    19 marzec 2017
    Gratuluje dobrych wieści ja też mam podwyższone Leukocyty (14,5), ale mówił zebym sobie żurawinke tylko brala i to w ciąż normalne...moge wiedzieć jakie Ty mialas ?

Member
    martkak

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-25 zobacz kalendarz
    Amimniami ja nie używałam pasa ale mojej koleżance pomógł- ona używała przez długi czas i była bardzo zadowolona.Ja mam od niedzieli naklejone plastry ( te dla sportowców jest lepiej) ale trzeba to zmieniać raz na tydzień więc koszty wychodzą spore i chyba mnie zaczynają uczulać bo zaczyna mnie swędzieć w miejscu naklejenia.

Anex życzę szybkiego powrotu do zdrowia - niestety pogoda sprzyja chorobom.

Ja też już po krzywej cukrowej wyniki ok - ale miałam straszny kryzys po wypiciu glukozy w tak po ok 1 godzinie zrobiło mi się niedobrze i słabo i straciłam przytomność... jak przeszło mi trochę to lekarka kazała mi się napić dużo wody więc wypiłam kilka kubków i wtedy zrobiło mi się niedobrze walczyłam ze sobą aby nie zwymiotować ( ale jak pomyślałam że jeszcze raz będę musiała to wypić to stwierdziłam że muszę to wytrzymać). W pierwszej ciąży też źle to zniosłam ale nie aż tak, aż ciężko mi uwierzyć że są kobiety które to znoszą bez żadnego dyskomfortu...

historyjka no właśnie szkoda że na sterydy na rozwój płuc trzeba iść do szpitala - pamiętam że podaje się go w dwóch dawkach. I zgadzam się z Tobą że u nas w kraju nie jest źle jeśli chodzi o zwolnienia lekarskie i macierzyński jaki przysługuje kobietom. Ale mi brakuje pomocy później np. brak wolnych miejsc w przedszkolach i żłobkach i konieczność posyłania dzieci do pywatnego niestety to jest już bardzo wysoki koszt. I duże kolejki do specjalistów dziecięcych - mam prywatne ubezpieczenie ale jak mi ktoś opowiada że czeka na rehabilitację noworodka 4 miesiące gdzie każdy dzień jest ważny to robi mi się słabo.

Jutro mam wizytę u lekarza mam nadzieję że z szyjką jest bez zmian czyli jest długa i zamknięta - tak na wszelki wypadek już mam zrobiony posiew gdyby trzeba było interweniować i zakładać pessar. Ale takie siedzenie i myślenie czy się nie skróci jest strasznie stresujące- w szczególności że często nie ma żadnych objawów.

Czy są na forum mamy które używały chust do noszenia dzieci jeśli tak to jakie polecacie- chce się zaopatrzyć w dobrą ale jednocześnie nie przepłacać ;

Member
    martkak

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-25 zobacz kalendarz
    A i mam jeszcze jedno pytanko może macie jakieś pomysły na prezent mikołajkowy dla 8 latki. Mamy w rodzinie dwie a nie wiem co im kupić ;(

Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ola1403 Zobacz posta
    Gratuluje dobrych wieści ja też mam podwyższone Leukocyty (14,5), ale mówił zebym sobie żurawinke tylko brala i to w ciąż normalne...moge wiedzieć jakie Ty mialas ?
    Ja miałam leukocyty 20-30 gdzie norma jest jeśli się nie mylę 0-3 lub 0-5 ... żuravit biorę od początku ciąży... ale teraz już ginekolog włączył coś silniejszego... ja tam boję się panicznie każdej infekcji dróg moczowych bo od tego mi się zaczęła w piewszej ciąży kolka nerkowa... począwszy od infekcji po zastój przez ucisk córki na moczowód i skończyło się na kolce... i wolałabym urodzić z 10 razy niż przechodzić przez to znowu...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Historynka

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-20 zobacz kalendarz
    Data
    03.03.2011/20.03.2017
    Martkak- to trzymam kciuki za szyjkę. Też siedziałam jak na szpilkach, tyle że ja właścwie wiedziałam że prędzej czy później zaczną się problemy. Myślę że i tak nie jest tak źle, miejsca w przedszkolach już są, ale co do leczenia- oj, co prawda to prawda. Na opiekę w ciąży nie narzekam, ale mieliśmy przeboje z synkiem i niestety, albo człowiek załatwi szybko i prywatnie, albo czeka latami, z dzieckiem u którego każdy miesiąc jest ważny i może dać poprawę. Właśnie powtarzaliśmy diagnozę, prywatnie, w międzyczasie inne problemy wykluczaliśmy i potwierdzaliśmy, wiemy w końcu na czym stoimy- a na NFZ, czekalibyśmy dalej na jakąkolwiek pomoc. Co do chusty- ja już pisałam, mieliśmy elastyczną Pentelkę, chyba najtańszą, i się naprawdę fajnie sprawdziła, a potem już sporadycznie mei- tai. Nie mam pojęcia co ośmiolatki lubią :/
    APlaneta18- super że już takie duże maleństwo I że wszystko ok.
    Dagmaraz- no już właściwie szósty miesiąc, trudno ukryć Chociaż co poniektórzy w komunikacji miejskiej i tak wolą nie widzieć.
    Rosalinn- jeszcze syrop z pinii jest taki z domowych sposobów, ale nie wiem czy w ciąży wskazany. Ja też się ratowałam czarnym bzem, mdliło mnie od cebuli, ble.
    Amimami- ja pasa nie używałam, nawet nie wiedziałam że to pomaga na ciężki brzuszek

Miałam parę upierdliwych dni, mała się obróciła, ruchów prawie nie czułam za to mocno uciskała jedną pachwinę i chyba jakiś nerw z tyłu bo ciężko z chodzeniem było, wystarczyło że raz się wkurzyłam, skoczyło ciśnienie, obróciła się i już jest ok
    Poza tym nuda, ogarniamy problemy ze starszym synkiem, mam nadzieję że uda mi się jakieś wyjście na Mikołaja dla niego zorganizować, mąż nie a szans żeby się wyrwać- będzie miał wolne dopiero od środy, jak ja pójdę do szpitala :/ Może siostrze się*uda.

Junior Member
    Anex2

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-01 zobacz kalendarz
    A ja byłam własnie na zajęciach z chustowania. Pani polecała little frog - polskie i nie drogie, ok 200 zl i lenny lamb. Wiem że na pewno jakąś kupię tylko nie wiem czy zwykłą czy kółkową

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    ja dzisiaj bylam na glukozie.uff juz mam to za soba.wyniki ok.
    martak ja tez mialam kryzys jakos po 0,5h.i trwal wlasnie z pol godzinki.myslalam ze zemdleje i zwymiotuje.wyszlam na zimny korytarz i tam siedzialam na dwoch krzeslach w pozycji pollezacej.wtedy chyba mialam skok najwiekszego cukru.strasznie to przeszlam.ale jak to minelo to druga godzinka juz lajtowo minela.w pierwszej ciazy mialam dokladnie tak samo.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów