Strona 203 z 211
Pokaż wyniki od 2,021 do 2,030 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Kaska ruda witaj

Hanka ciesze sie bardzo ze wszystko dobrze

historynk
    a no ja wlasnie nie czuje jeszcze w dzien takich wyraznych regularnych ruchow,dlatego ciezko by mi bylo to monitrowac.ale w pierwszej ciazy wiem ze znalam malego stale pory,ale to i tak chyba w pozniejszej ciazy.tak ok 30tyg.ale pewna nie jestem,bo teraz przez lozysko na przedniej scianie,to wogule duzo pozniej ruchy poczulam jakiekolwiek

ja tez uzywam oliwki z hippa, i masla shea,plus pelingi.na calkowity brak rozstepow nie licze,ale moze chociaz wyjdzie ich mniej.po pierwszej ciazy nie mam wcale,a nie stosowalam nic drogiego.to co teraz plus babydream mama.a sklonnosci genetyczne to mam.i jeszcze cala masa rosztepow po okresie dorastania.Daletgo mocno sie zdziwilam ze po pierwszej ciazy nic

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    Witaj KasiaRuda fajnie, że dobrze znosisz ciążę współczuję Ci stresu po usg genetycznym, ale najważniejsze, że test z krwi rozwiał wątpliwości na plus

Co do ruchów, to moje chłopaki dają czasem tak czasu, że widać to pod skórą ale czkawki jeszcze nie zaobserwowałam

nicol21
    trzymam kciuki za połówkowe! A co do wagi, to może gromadzisz po prostu wodę? Spróbuj pić herbatę z pokrzywy, może zadziała, jeśli to to...

Historynka zdrówka! Mnie też męczy kaszel i katar, najgorzej jest nad ranem i wieczorem...

Od piątku pracuję nad albumem 2. roczku Lili (wklejam zdjecia, ozdabiam, robie krótkie opisy/komentarze) i projektem kalendarzy dla nas i dziadków...wczoraj odwiedziła mnie bliska koleżanka i poplotkowałyśmy sobie dostałam mydełko lawendowe i olejek ze słodkich migdałów ze sklepu z kosmetykami naturalnymi myślę, że użyję tych specyfików do dbania m.in. o mój brzuszek coś czuję, ze stanik C robi się mały...muszę pomyśleć nad kupnem większego albo założę już do karmienia, który mam z czasów laktacji Lili...

Junior Member
    Amimami

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-09 zobacz kalendarz
    Kaska ruda witam serdecznie i cieszę się, że wszystko ok

Hanka 87 super wieści, oby tak dalej.

Historynka do któregoś tygodnia rosną na równi z pojedynczymi maluchami, później zwalniają Aczkolwiek ich braciszek ważył 4,5kg więc nie spodziewam się aby były jakieś szczególnie małe

rosalinn ja robiłam album tylko z pierwszego roczku synka, pamiątka fajna. Ale jednak wolę tradycyjne albumy, uwielbiam oglądać zdjęcia, systematycznie wywołuje kolejne i umieszczam je w albumach. Po jakimś czasie wracam do tych wspomnień, super.

Junior Member
    nicol21

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-29 zobacz kalendarz
    hey dziewczyny, dzięki za wsparcie Będzie dobrze

Czy ćwiczycie może mieśnie kegla?

Ja miałam taki zamiar ale wydaje mi się ze nie umiem poza tym to męczące parę razy i mam dosyć mało.siły czy coś chyba poprostu źle coś robię

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    Ja staram się ćwiczyć...dużo siedzę więc co najmniej raz dziennie robię serię ćwiczeń a czasem i dwa razy się uda.

Dziś popołudniu mamy wizytę i nie mogę się doczekać USG, ale wcześniej fryzjer....po 4 tygodniach przy moich włosach to już w sumie konieczność.

Member Awatar DreamFly
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-14 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez KlaudiaB Zobacz posta
    Załącznik 97949Załącznik 97950

Dziewczęta dziś dostałam książkę 'Ciężarówką przez 9 miesięcy'. Dopiero zaczęłam czytać ale już Wam mogę ją polecić. Napisana jest z humorem i dystansem a jednocześnie zawiera bardzo dużo przydatny informacji. Każdy tydzień jest opisany osobno. Plus informacje dla przyszłych tatusiów

Cytat: " W samym poradniku znajdziesz mnóstwo dodatkowych informacji dotyczących wszelkich ważnych kwestii, począwszy od tego, co można bezpiecznie jeść w ciąży, po wyjaśnienie, kiedy można współżyć po porodzie (każdorazowo kiedy w drzwiach pojawi się Johny Depp)'
    Hej, a ja mogę polecić książkę tej samej autorki, ale bardzo przydatną przy wyprawce i opiece nad maluchem. Jest tu dużo porad dotyczących dosłownie wszystkiego, od karmienia piersią, po szczepieniach, ząbkowaniu skończywszy. Ponadto, bardzo przejrzyście napisane, działami, także można zajrzeć tylko do interesującego nas rozdziału. "Dzieciozmagania, z maluchem przez pierwszych 5 lat", więc dłuuugo posłuży. Kaz Cooke. Jest to kontynuacja poradnika "Ciężarówką przez 9 miesięcy".

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    nicol21

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Usg połówkowe OK. Choć wg mnie lekarz się pomylił w ocenie długości i wagi dziecka.

W sumie jakoś się spieszył z tym badaniem i jestem mało zadowolona z tej wizyty. Stwierdził, że dziecko ma 27cm [razem z nóżkami] i 460g.... czyli wagowo dołożył jakieś 15dkg. w sumie dołożył jakies 2 tyg w rozwoju. Poprzednim razem dużo bardziej się przyłożył do badania. Wizyta u ginia w połowie grudnia dopiero.

Co do mięśni kegla to mogłabym dużo ćwiczyć, ale ciągle zapominam! no i muszę nauczyć się robić to poprawnie! Tymbardziej, że na siłownie nie trzeba chodzić; ) ani stroju nawet zmieniać nie trzeba

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    Już po wizycie mała zdrowa i waży już 502g czyli w 3 tygodnie przybrała 220g. Kolejna wizyta za 3 tygodnie, póki co nadal jestem na L4.

Member Awatar DreamFly
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-14 zobacz kalendarz
    Z tego, co widzę, to odbywacie teraz wizyty. Dobrze, że dzieci przybierają na wadze. Ja takze im dalej w las, tym mniej jestem zadowolona z obsługi ginekologa. Praktycznie nie otrzymujemy zdjęć, o filmie nie marząc. Również chciałabym się więcej dowiedzieć, wizyta 1 grudnia, zobaczymy, jaka będzie teraz.
    Mięśni kegla nie ćwiczę. W ogóle dopadło mnie lenistwo zimowe.
    Dziewczyny, a czy któraś z Was posiada dobry aparat fotograficzny, który może szczerze polecić? Chciałabym robic zdjęcia w wysokiej jakości, jak juz Maleństwo bedzie z nami na świecie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów