Strona 200 z 210
Pokaż wyniki od 1,991 do 2,000 z 2092

Marcówki 2017 na start !

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Dzięi, co prawda mam wózek po córkach, ale bez gondoli. A teraz chyba bym kupiła coś, z tym, że raczej będę celować w używane..Tylko najpierw chcę obczaić na co patrzeć na olx

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Historynka

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-20 zobacz kalendarz
    Data
    03.03.2011/20.03.2017
    Anitet- kojarzę że na Marcika bodajże- ta ulica na tyłach Carrefour Zakopianka- jest taki sklep ze sprzętem dla dzieci i wózkami. Nie byłam w środku,na wystawie tylko widziałam różne,ciekawe modele i w środku też że większy wybór. Swojego czasu w samym CH Zakopianka było 4kids i tam wybierałam nasz, szkoda że już nie ma. W Entliczkach patrzyłaś? Ja sprawdzałam na miejscu, a kupowałam i tak przez internet, wiadomo że w stacjonarnych nie ma takich super cen. Tylko parasolkę później znalazłam na dobrej promocji ale to już mi nie zależało na żadnej konkretnej.

A synek dalej mi gada. A jak nie gada, to śpiewa. Nie ma drugiej takiej papli... rysował właśnie plany na wakacje. "Ja ci zafunduję, to tylko czterdzieści groszy kosztuje!".
    Mąż się dzisiaj dobrze już czuł, pozałatwiał urzędowe papierki, a potem biedny był pogoniony do Biedronki po rogala świętomarcińskiego- nigdy nie jadłam, ale ślinka mi ciekła jak zobaczyłam, i musiałam, koniecznie. Rogali już nie było,wrócił do domu, wymarudziłam żeby skoczył mi po drożdżówkę. Poszedł, ale nie odbierałam telefonu, wrócił z drożdżówką z brzoskwinią. Wydawało mi się że jestem taka słodka, spokojna i opanowana w tej ciąży, ale... jednak nie. Za trzecim podejściem się udało, dostałam drożdżówkę z serem :P Jak ja się cieszę że mam cierpliwego męża... (ktoś musi być).
    Mama zapowiedziała wizytę na jutro, super, bo już kwitnę z nudów.

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    Hej ja co prawda wózek mam od bratowej, ale siostra mojego męża wczoraj polecała jakiś sklep z artykułami dla dzieci przy ul. Starowiślnej w Krakowie. (Przekazuję tylko info bo sama nigdy tam nie byłam. )
    Osobiście znam też duży sklep przy WYKI w Krakowie. Można tam kupić chyba wszystko

Senior Member
    nihill

O mnie
    ehhh co ja mam z tą wagą... Jem tyle co przed ciążą, od czasu do czasu jakieś odstępstwa się zdarzają, ale przed ciążą też tak było... tyle że teraz tyję jak najęta. Nie objadam się, nie mam zachcianek, a waga bez przerwy idzie w górę. Jedyne co się zmieniło to moja aktywność ruchowa, wiadomo że nie biegam tak jak dawniej. Idę zaraz na basen nie liczę na spalanie ale chociaż poprawę humoru.

Do ostatniej wizyty 31.10 tyłam książkowe 450-500g tygodniowo, a w tym miesiącu już mam 1.8kg więcej choć dziś dopiero 16.

Kolejna wizyta w poniedziałek i boję się że na wadze z lekarką zobaczymy ponad 2kg więcej w 3 tyg. Ja kończę dziś 5 miesiąc a przytyłam już chyba 6-7kg ( ciężko powiedzieć dokładniej, bo zważona zostałam dopiero w 16tc, a np. biust najbardziej mi urósł w 1 trymestrze). Nie mam dużego brzucha, trochę krągłości widzę ale żeby aż tyle kg to bym sobie sama nie dała. Nie mówiąc już o mężu który poza biustem w rozmiarze XXL nie widzi różnicy.

Junior Member
    Amimami

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-09 zobacz kalendarz
    nihill nie martw się Dzidzia, płyny, biust itp to na prawdę waży sporo, wchodzisz w etap największego przyrostu. Ja z synkiem miałam podobnie, nic nie wchodziło na mnie a przytyłam 14 kg. Pocieszające jest to, że już 3 tyg po porodzie byłam w "swojej" wadze.
    Znajoma przybrała 20, jednak jej nawet biust z C urósł do FF. Nie ma reguły, ale po ciąży wszystko wraca do normy

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    No ja się wziełam za siebie i skończyłam z podjadaniem, ciastkami, słodkimi napojami i poł kg mniej, mam teraz 22 tyg skończone i 6,5 kg na plusie. Chciałabym zakończyć na 10-13 kg max. Bo potem jednak nadwyżka zostaje i trzeba ją jakoś spalić. ( jendym schodzi, drugim niekoniecznie ) Wiadomo, zdrowie dzidziusia najważniejsze, ale moje tez ważne....

Dziękuję za namiary na sklepy. Nie byłam w Entliczku, chyba na Wadowickiej mam najbliżej ( na Wyki tez jest Entliczek) . A co 4 KIDS to ten na Marcika to włąsnie 4Kids przeniesiony CH Zakopianka, i tez mam zamiar go odwiedzić

Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    Też tak mam , że ostatnio waga szybko idzie do góry, po weekendzie z makaronem na obiad i muffinkami (2-3dziennie) było ok 1kg więcej. Ale jak się wczoraj bardzo pilnowałam. Jadlam co ok 3h, zjadlam tylko dwe kostki czekolady do kawy, kaszę i warzywa na obiad zamiast klusek, to dziś pół kg mniej, uff...aktualnie 5,5kg na plusie...jutro kończę 22tydzień...ciekawe, w ilu się zamknę...

Piję sobie wodę z łyżką Colon Clin na czczo i na szczęście chodzę codziennie do kibelka...

Czytam "Polkę" Gretkowskiej i pisze, że brodawki sutkowe ciemnieją, żeby dziecku było łatwiej znaleźć jedzenie

Potem albo wezmę się za jakiś kryminał po niemiecku, bo dostałam od koleżanki siatę książek, albo za poradnik "Wenn das zweite Kind kommt", bo też mi mama rodzeństwa pożyczyła moze dowiem się cos ciekawego na temat postępowania ze starszym dzieckiem, jak pojawi sie rodzeństwo

A macie linea negra? U mnie śladu po niej nie ma...

Ciekawe, co tam u dagmaraz, bo coś się nie melduje po usg...
    Ostatnio edytowane przez rosalinn ; 16-11-16 o 12:21

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nihill

O mnie
    ja nie mam nawet zalążków linii , ale sutki też jeszcze nie ciemnieją...więc nie martwię się.

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    napisalam posta i wsiąkł

rosalin jestem jestem i wczoraj tez bylam i napisalam ze wszystko ok

mnie tez kg nie tyle przerazaja co zastanawiaja skad ich nagle tyle.wage mam popsuta,ale bylam pewna ze przytylam max 4-5kg,a tu niespodzianka.6! naprawde sie zdziwilam bo tez nie jem wiecej niz przed ciaza,nie jem poznym wieczorem,ani w nocy.tyle ze przed ciaza biegalam,ale teraz zaczelam z kijkami chodzic i mam nadzieje ze do konca grudnia dam rade,o ile sily i pogoda pozwoli a tez do wczoraj tych kg nie widzialam za bardzo u siebie,a po zwazeniu czuje sie dzisiaj jak czolg co ta psychika robi z ludzmi

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    pozatym kupilismy dzisiaj wozek.mieslimy sie wstrzymac do nowego roku,ale trafilismy uzywany od znajomych,ale w swietnym stanie.pelny zestaw.kolory tez mi sie podobaja,bo grafit(material) i skora taka ruda. babyactiv shell eco.dalismy 700zl takze tez wydaje mi sie cena calkiem spoko

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów