Strona 20 z 211
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Junior Member
    AniaK112

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-13 zobacz kalendarz
    Hej, mam zielone światło i mogę jechać na Chorwację bez problemu. Bardzo się cieszę. Pani doktor stwierdziła, że dzidziuś ma już 8tygodni ☺

Aisuna ja miałam tsh 0,006 na początku czerwca A dwa tygodnie później dowiedziałam się że jestem w ciąży. Ale po miesiącu już było na poziomie 0,4. Lekarz teraz boi się że zacznie za szybko rosnąć. Biorę więc leki i mam nadzieję że będzie ok. Trzymam za Ciebie kciuki. Będzie dobrze!

2. dzieckozakupy.pl
    Ja trafiłam w nocy na oddzial. Krwawie caly czas, wiec nie ma wielkich szans na utrzymanie sie ciazy. Beta podobno tez spadla. Jutro mam powtorzenie badan. talze kochane trzymam za Was kciuki, ale sama musze sie z Wami pozegnac. Zycze Wam, zeby wszystko bylo okej i malenstwa zdrowo rosly.

Junior Member
    Magda2411

Mieszka w
    Lębork
    Data
    27.03.2017
    Karolina,
    Bardzo mi przykro.
    Doskonale wiem, przez co przechodzisz.
    3 maj się dzielnie i dbaj o siebie.
    Jestem z Tobą całym sercem!
    Ściskam,
    Magda.

Karolinamal nie poddawaj sie. Ja we wtorek 26.07 bylam na wizycie byl zarodek ponad 2 mm ale serduszka jeszxze nie bylo. W srode 27.07 zaczela sie ze mnie lac zywo czerwona krew, nie bylo to plamienie a jakby ktos kran odkrecil.... pojechalam a IP bez zadnych nadziei, tym bardziej ze jak pisałam jestem po poronieniu i na wszystkich mozliwych lekach i zastrzykach. Okazalo sie ze dzidzia jest cala i zdrowa. Urosla o 1 mm i bylo juz serduszko. Dostalam dodatkowa tabletkie luteiny 100 wiec biore juz 4, no i 3 duphastonu plus caly swoj dodstkowy zestaw. I nakaz odpoczywania... 3 mam kciuki z calych sil aby jakims cudem udalo sie wam wyjsc z tego obronna ręką ♡♡♡ jednak bez wzgledu na wszystko pamiętaj abys byla dzielna. Jestesmy z Tobą.
    Ostatnio edytowane przez anek88 ; 30-07-16 o 18:20

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Co do tsh tez mam niedoczynnosc tarczycy. W 4tc wynosilo 2,8 i od tego momentu mam zwiekszona dawke eutyroxu do 50.
    Co do współżycia podczas stosowania luteiny bo ktoras tu pytala, jesli nie ma innych przeciwskazan, typu poronienie zagrażające i inne to lekarka mi mówiła ze wtedy mozna. Moze troszkę piec (z powodu luteiny) i bardziej sie wywelawac i wsio.. tak czy inaczej mysle ze na poczatku podczas jej brania warto sie wstrzymać. Nie bez powodu sie ja dostaje wiec lepiej uwazac. To moje zdanie:-)

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Karolina,mimo,że dopiero teraz do Was dołączyłam - musisz być dzielna!
    Dbaj o siebie,przesyłam moc uścisków..

Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    Karolina, proszę nie poddawaj się. Musi być wszystko dobrze. Jestem z Tobą myślami.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    Kurcze, dziewczyny czy wy też nie możecie spać w nocy czy tylko ja tak mam teraz mogłabym iść spać a w środku nocy budze się i koniec. W dodatku pęcherz mnie strasznie ciśnie i w nocy chodzę do ubikacji 4-5 razy. Męczące, ale dla dziecka jestem w stanie wytrzymać.

Monika0603 ja tez tak co chwile siusiam:-) a co do sennosci to mi chce sie spac w dzien ok 12 wiec krotka drzemka jak córa śpi, pozniej wieczorem ok 20 rozbudzenie na maxa a teraz znowu śpiączka :-) siku ide praktycznie przez sen wiec tocmnie nie wybudza ale za to wierce sie okropnie ;-)

Member Awatar Starfish
    Mieszka w
    śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Data
    20.01.2015 / 10.03.2017
    Z tym spaniem mam podobnie, w dzień padam, a wieczorem mogłabym godzinami siedzieć... potem jestem niewyspana, bo wczesnym rankiem mój syn zaczyna mi dosłownie chodzić po głowie i zabierać się do jedzenia mleka. Ma już 18 miesięcy, a zamiast zmniejszać ilość kamień mam wrażenie, że zwiększa. . A już był moment, że jadł mleko1 max 2 razy dziennie. Jak tylko jest okazja to chce mleka mimo, że już je dużo innych rzeczy.. A teraz potrafi wyraźnie dać znać o co mu chodzi! W ciąży zaczęły mnie boleć suki przy karmieniu i czasami już nie mogę wytrzymać.. Zwłaszcza jak z jednego je, a drugim kręci.... Nie potrafię, go tego oduczyć. Czy któraś z marcóweczek też karmi jeszcze starszaka? Zmieniło się coś u was po zajściu w ciążę?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów