Strona 2 z 211
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Junior Member
    gosia91

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-02 zobacz kalendarz
    'Witam, u mnie też kilka dni temu pojawiły się 2 kreski na teście ciążowym (okres spóźnił mi się dwa tygodnie), ginekolog ma wolny termin dopiero po weekendzie więc na oficjalne potwierdzenie muszę poczekać
    kalkulator wyliczyl datę na 10 marzec zobaczymy co powie lekarz

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Kajunia25
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-24 zobacz kalendarz
    Serdecznie Gratuluję Marcóweczkom
    Synek?

Junior Member
    Anex2

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-01 zobacz kalendarz
    W środę wieczorem zobaczyłam 2 kreski, w czwartek rano rónież ) Beta z 1.07.2016 2471
    Martwi mnie tylko wysokie TSH ponad 5 wizyta u lekarza dopiero we wtorek. Jedno dziecko juz straciłam, cały czas mam to w głowie i strasznie się martwie

W piątek widoczny był pęcherzyk, lekarz powiedział że pachnie bliźniakami <3

Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Anex2 nie martw się na zapas! Chociaż powiem Ci szczerze ja czytam tutaj o kobietach które poroniły i zaczynam się bać. Ale staram się o tym nie myśleć. Tak więc trzymam kciuki i daj znać co u lekarza

Junior Member
    Anex2

O mnie
    Pojechałam dzisiaj do mojego lekarza i mam brać eutyrox pół tabletki.
    Następna wizyta w piątek

Cześć dziewczyny, dołączam termin jakoś luty/marzec.
    To moja pierwsza ciąża, cieszymy się bardzo a ja się ogromnie stresuje żeby wszystko było dobrze (mąż jest bardziej wylozuowany w tej kwestii i uważa że musi być dobrze tak czy inaczej )
    Na razie na usg był pecherzyk z malutkim zarodkiem, za ok tydz mamy przyjść żeby usłyszeć bicie serca mam tylko nadzieję że będzie

Anex2, też dostałam eutyrox tsh miałam na samym początku ciąży ok 4,4.

Junior Member
    Anex2

O mnie
    Gratulacje )

Mój to bardzo przeżywa, nie ma mowy o wyluzowaniu
    Mam nadzieję że w piątek już coś więcej będzie widać i usłysze bicie serduszka )

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Na pewno usłyszysz ja mam iść na początku przyszłego tygodnia ale taaak sie stresuje że najchętniej też poszłabym w piątek. Ale myślę sobie ze jeśli będzie za wcześnie i nie będzie serducha to mogę się niepotrzebnie jeszcze bardziej zdenerwowac więc chyba nie ma sensu :/ a w tym tygodniu zrobię tylko badania krwii
    U nas ja jestem totalna panikara, mąż musi być optymistą bo inaczej byśmy zwariowali

Macie w ogóle objawy jakieś? Ja jestem o wiele bardziej zmęczona niż normalnie, odrobinę mnie mdli czasem (ale tylko trochę), i nic więcej raczej..

Junior Member
    KarolinaJ

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Wpisów
    1
    hej, u mnie 1.lipca 2 kreski, test powtarzany dzisiaj rano i tez dwie kreski:-)

Newmom widzę dziewczyny, że jesteśmy na tym samym etapie, ja jak byłam to na początku nic nie było widać, w zeszły tydzeń tylko pęcherzyk ciążowy, a dzisiaj już zarodek (dzidzia), ale serduszka tez nie słyszałam.. nie ma się co stresować dziewczyny ja mam następną wizytę za dwa tygodnie.. powodzenia nam wszystkim życzę... i też się dzisiaj zestresowałam, że nic nie usłyszałam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów