Strona 198 z 211
Pokaż wyniki od 1,971 do 1,980 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Senior Member
    ryjek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-08-04 zobacz kalendarz
    Ja jem mega dużo. I codziennie coś słodkiego do kawy musi być czy to jakiś paczek czy Princess

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Historynka

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-20 zobacz kalendarz
    Data
    03.03.2011/20.03.2017
    Martkak- czuję się właściwie dobrze, tylko wiadomo, wyję z nudów. No ale cieszę się że nie mam większych problemów niż to. Nie miałam żadnych problemów z twardnieniem brzucha czy bólami, ale biorę no-spę 3x dziennie, do tego magnez 3x2, tak jak zalecili w szpitalu. No i luteinę i probiotyk, jedno i drugie dopochwowo.
    Co do masaży- wiem że masaże u kobiet w ciąży są możliwe i można to robić bezpiecznie, ale mało kto się na tym zna i podejmuje się tego. Leżałam kiedyś na patologii z dziewczyną która oprócz ciążowych problemów miała rwę kulszową, przychodziła do niej masażystka, prywatna, ale mówiła że to kosmos jakiś, znalezienie kogoś kto w ogóle spróbuje pomóc i wie co wolno w ciąży, raczej wszyscy się boją.

Mi biust trochę urósł, ale mam staniki w których chodziłam na wiosnę. Cieszy mnie brak siary, w poprzednich ciążach miałam już ok 19-20 tc, piersi były bardziej tkliwe,no i stanik z wkładkami bo co się położyłam i przygniotłam to plamy, a siara jest lepka. W tej tylko na początku biust dał popalić a poza tym spokój.

A ja, jak pisałam, staram się jednak ograniczać z jedzeniem. Przedwczoraj na wieczór chłopcy upiekli brownie- wyszło rewelacyjne. Wczoraj rano została może 1/3 ciasta,zjadłam jeden mały kawałek i poprosiłam wyraźnie żeby zostawić mi jeszcze jeden, kurcze, człowiekowi się*coś należy. Dzisiaj rano jeszcze czekał, miał być na drugie śniadanie, idę po niego... i pusto. Dawno mąż nie miała takiej awantury jak o ten kawałek ciasta... no,ok, trochę przesadziłam, ale naprawdę miałam ogromną ochotę i tak czekałam... ale - "nie ruszałaś to myślałem że nie jesz".

Za to go rozłożyło potem, albo coś zjadł nieodpowiedniego albo złapał jakiegoś wirusa, i zaczął wymiotować :/ A małego jeszcze trzeba było na zajęcia zawieźć/ Ręce opadają momentami, z nimi wiecznie jakieś atrakcje.

Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    Anitet dzięki za typy, czyli po prostu nie ma się co oszukiwać i trzeba jeść zdrowo i tyle...na mnie też fatalnie działają produkty z mąki pszennej...jak byłam z koleżanką i Chimerze i zjadłam talerz salałek (6 składników), to byłam syta na ładne pół dnia, czułam się lekko i na drugi dzień ważyłam mniej...a jak byłam na imieninach siostry i był makaron w sosie śmietanowym, to potem i ciężko się czułam i od razu odbiło się to na mojej wadze...

Amimami no, ciekawe, jak to bedzie potem, jak nasze bliźniaki przyjdą na świat a planujesz karmic piersią? Rozgladasz się za wózkiem?

martak no tak, z cenami wózków jest jazda...wydawać tyle kasy, żeby pojeździc około rok, ale, jak piszesz, pewnie łatwiej taki sprzedać, choć i popyt mniejszy...

Najlepiej przy głupich pytaniach i komentarzach, przytaknąć, to się ludzie odczepiają...u mnie koleżanka (bezdzietna) w pracy opowiadała, że jej znajoma chciała iść na urlop, ale, że za krótki jest wypoczynkowy, to postarała się o kolejne dziecko, bo przynajmniej sobie na L4 odpocznie, bo to jak urlop...no ja nie wiem chyba tylko w pierwszej ciąży :P bo ja to chyba czasem wolałabym iść do pracy niż spędzać dzień w dzień 24h z moją corcią, zwłaszcza, jak jest chora...

Odebralam dziś wyniki posiewu moczu...ufff...jałowy...

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Nikol tez uwazam ze jak nie daje skierowania na mocz to lepiej zrobic prywatnie.jest to chyba najtansze badanie.u mnie koszt to 6zl.oczywiscie bez posiewu.za posiew dalam 50zl,ale to raz robilam bo mialam zapalenie pecherza.normalnie co miesiac place 6 za mocz i 8 morfologia

Historynka jak to co zaszkodzilo??!! twoje brownie!smial zjesc to teraz ma co ma.ciezarnym sie nie podpada

u mnie sie jutro okaze ile dokladnie kg.wage mam popsuta i tak na oko mi sie wydaje ze z 5kg bedzie na plusie.we wszystkie spodnie jeszcze wchodze i nawet mam wrazenie ze nie sa bardziej obcisle niz przed ciaza.no w brzuchu-wiadomo,nie zapne,ale w nogach calkiem wygodnie

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    historynka co ja bym dala zeby siare zobaczyc...biust urosl o rozmiar i nie zapowiada sie na wiekszy.w pierwszej ciazy to samo.strasznie bym chciala karmic piersia,ale nie wiem czy nie bedzie powtorki z pierwszej ciazy.meczarnia,walka o pokarm i na koncu karmienie pol na pol z mm.pol roku z laktatorem zeby wiedziec ile sciagne pokarmu i uzupelnianie mm.

Junior Member
    Amimami

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-09 zobacz kalendarz
    W zasadzie to nie planuję, nastawiam się raczej na karmienie mieszane lub mm.
    W pierwszej ciąży byłam nastawiona na pierś, pokarm miałam (siara pojawiła się dopiero przed rozwiązaniem), niestety syn nie miał odruchu ssania i przez pierwszy miesiąc ściągałam pokarm, by mu podać. Szybko jednak przeszłam na mm bo pokarmu miałam coraz mniej a młody coraz więcej potrzebował. Teraz przy dwóch mordkach moja wyobraźnia tego nie ogarnia
    Wózek mam już wybrany Czekam, by po nowym roku go zamówić. Niestety w moim mieście dostępny jest tylko jeden model, ciężki i w typie jeden za drugim a ja koniecznie chcę jedno obok drugiego. Znalazłam w sklepie w Wa-wie, który prowadzi sprzedaż wysyłkową. Fajny, w miarę lekki, nie za szeroki 2 w 1.

Member
    martkak

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-25 zobacz kalendarz
    historyjka na właśnie jak nic nie boli to ciężko uleżeć... a co do luteiny mi lekarz po założeniu pessaru zmieniła na doustną ( nie do końca wiem dlaczego) wydawało mi się że to dlatego że pessar przeszkadza we wchłanianiu luteiny ale to moja teoria. Może powinnaś dopytać lekarza na wizycie tak na wszelki wypadek.
    A co do zjedzonego ciasta może mąż się nauczy nie tykać jedzenia ciężarnej bo pogryzie Mój mąż już czasami nawet się pyta czy może to zjeść

Rosalin dokładnie tak odpocząć na L4 z małym dzieckiem - chyba tylko jak śpi a i tak jest wtedy 1000 rzeczy do zrobienia

Amimiami a daleko masz do warszawy w warszawie jest sklep z rzeczami tylko dla bliźniaków i jest tam podobno bardzo duży wybór wózków - http://blizniaki.waw.pl/pl/
    wiem od sąsiadki

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Amimami

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-09 zobacz kalendarz
    martkak właśnie ten sklep znalazłam mają świetne wózki, inne rzeczy też ale te mogę kupić już na miejscu lub w necie trochę taniej. Do Warszawy niestety mam kawałek, ok 2,5h autostradą bo mieszkam na Kujawach.

Odpoczynek przy dziecku... hahahaha śmiem twierdzić, że w pracy się odpoczywa

Junior Member
    nicol21

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Dzięki za rady dziewczyny co do badania moczu. Muszę to ogarnąć w przyszłym tygodniu, bo w tym mam wyjazd służbowy.

Historynka - biedna Ty z tą brownie, biedny mąż - no coż, kara go spotkała. Ja już nie raz na mojego lubego lekko wyskoczyłam, że czasem mógły pomyśleć, że może to dla mnie ma być... i ile ja słyszałam to samo hasło co Ty - no nie jesz więc myślałem, że nie chcesz/ że mogę zjeść. Teraz jest ostrożniejszy bo zrobiłam się bardziej cięta

kupiłam warzyw i w pracy podjadam marchewki i pomidory, tudziez jogurt naturalny z kiwi. jutro na wyjazd przygotowałam sobie sporą porcję

Korci mnie, żeby coś kupić dla malutkiej, ale jeszcze muszę się wstrzymać trochę, choćby do badania połówkowego.
    W zasadzie mebelki wybrane i do tego fotel dla mnie/do karmienia w fajnym, żółtym kolorze, wózek raczej też, jakieś inspiracje pokoików i dekoracji oglądam i zacieram łąpki aż w końcu będę mogła zamawiać.

Fajnie, że większość z Was już po badaniach połówkowych!

Hej mamuśki też mnie trochę nie było na okrągło chore mloda z przedszkola przynosi ona kończy ja zaczynam tydz w przedszkolu i na nowo cóż uroki pogody jestem po polowkowym wstępnie chlopiec tzn pulusia niby widać ale jajka jeszcse nie zeszły i tak trudno wyczuć dostałam skierowanie na prenatalne i się nie załapałam na NFZ za późno ale zapisałam się na prywatnie idę w sobotę obu wszystko było wporzadku taka już ze mnie panikara widzę ze ciekawe tematy muszę was nadrobić

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów