Strona 193 z 211
Pokaż wyniki od 1,921 do 1,930 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Junior Member
    Karolciaaa1094

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Mam nadzieje ze na najblizszej wizycie beda mogla sie lepiej wypowiedziec o nowym lekarzu :-) No i ze nie jest za pozno na uzupelnienie tych badan.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Anitet

O mnie
    Karolcia, ja uzupelnialam badania w 18 tc. Ale od lekarza na nfz mimo wszystko dostalam wiecej niz ty...dobrze, ze idziesz do kogos innego.

Junior Member
    Karolciaaa1094

O mnie
    Dziekuje Ci bardzo. Troche mnie uspokoilas :-)

Junior Member
    Amimami

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-09 zobacz kalendarz
    Cześć wam

Mam już synka 6 lat i teraz jestem w drugiej ciąży... ale no cóż, całkowicie innej niż ta pierwsza. Spodziewam się dwóch dziewczynek Z początku szok i niedowierzanie, teraz już akceptacja.
    Termin mam na początku marca, jednak takie ciąże zwykle rozwiązuje się przed 36 tyg, więc możliwe, że was wyprzedzę

Widzę, że poruszyłyście temat badań... ja miałam zrobiony pakiet krew + mocz w 11 tyg włącznie z HIV, tokso itp i jak do tej pory nic więcej. Ostatnio pytałam lekarza czy nie trzeba czegoś zrobić, ale ze stoickim spokojem stwierdził, że wyniki były bardzo dobre i na razie nie ma potrzeby. A wierzcie mi, że jego ostrożność zakrawająca na pesymizm, bywają irytujące
    Różnica polega na tym, że obecnie widujemy się z moim gin co 2 tygodnie, a już niedługo pewnie co tydzień. Do tego dodatkowe badania prenatalne mimo że nie mam jeszcze nawet 30 i na prawdę jestem pod stałym nadzorem.

Przyznam się, że przeczytałam tylko kilka ostatnich stron, a więc nie wiem o was za wiele, ale może któraś z was również spodziewa się bliźniaków (lub więcej)?
    Półmetek za nami, więc jak się czujecie i jak idą przygotowania do powitania maluszków - o ile się już rozpoczęły?

Pozdrawiam serdecznie

Junior Member
    Anex2

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-01 zobacz kalendarz
    Ja właśnie wróciłam z wizyty. Z Marysią wszystko dobrze, rozwija się i waży 600g. Znowu mało było widac bo buźkę miała do ściany. Szyjka nie skraca się jednak mam zwracac uwagę kiedy napina mi się brzuch bo nie powinnam tak mieć..Poza tym mam śluz w macicy którego nie powinno być i mam się oszczędzać, nie spacerować i w zasadzie siedzieć w domu. Do tej pory i tak myślę że mam malo ruchu, siedze w domu, wychodze do biedronki do ktorej mam 2 minuty drogi..Jak na nastepnej wizycie dalej bedzie to bede mogla chodzic a tak to trzeba czekać. Hemoglobina delikatnie się podniosła jednak i tak radzi jeść mi wątróbke.

PS kupiłam dzisiaj kilka ciuszków co sądzicie o kupieniu części używanych ? Mój partner nie chce żebym kopowala dziecku używanych i już więcej nie kupie..nie chce się kłócic. Też wolę nowe ale dzieci tak szybko rosną.
    Ostatnio edytowane przez Anex2 ; 08-11-16 o 15:02

Junior Member
    Karolciaaa1094

O mnie
    Witam. Amimami, serdecznie Ci zazdroszcze dwoch pociech, chociaz u mnie jedna tez daje wiele radosci :-) Tak, to dopiero polmetek, a ja mam juz 15kg na plusie :-). Anex2 zycze Ci duzo zdrowla i wytrwalosci w oszczedzaniu sie, wiem jak upierdliwe bywa to "nie przemeczanie sie".

Junior Member
    Karolciaaa1094

O mnie
    Osobiscie nie mam nic przeciwko uzywanym ciuszkom, juz dostalismy nawet 2 wielkie kartony od znajomych.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Anex2

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-01 zobacz kalendarz
    To fajnie, ja niestety nie mam od kogo dostac

Junior Member
    Amimami

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-09 zobacz kalendarz
    To ja miałam mały kryzys, że na liczniku już +10kg Z synem przytyłam 14 w całej ciąży.
    Karolcia tak się złożyło, że mój starszak też nie miał po kim dziedziczyć ubranek, tak więc kupiłam na allegro pakę jesienno zimowych (urodził się w listopadzie). Dzieciaki tak szybko rosną, że nie ma sensu inwestować bo i tak zaraz wszystko jest za małe.
    Teraz częściowo będę miała po córeczkach szwagierki i bardzo się z tego cieszę, innych wydatków i tak mam całe mnóstwo.

PS. byłam dziś na kontroli, dziewczynki ważą po 533 i 506 gram, więc noszę już ponad kilogram dziecka

Junior Member
    Karolciaaa1094

O mnie
    My na razie mamy pake dla dziewczynki i pake dla chlopca bo jeszcze jestem przed usg polowkowym i nie wiadomo czym Nas Bozia obdarowala No na ostatniej wizycie 2 tygodnie temu uslyszalam ze nie moge tyle jesc, podobno niedowaga sprzed ciazy nie gra roli, ale jak tu sobie odmowic skoro wszystko takie pyszne

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów