Strona 192 z 211
Pokaż wyniki od 1,911 do 1,920 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Karolina, wszystko przygotuje ci pielegniarka, ty masz ze sobą miec glukozę i czasami kubek ( ponoć tak chca w niektórych laboratoriach) . Ja miałam to badanie w 18 tc z racji przebytych cukrzyc w poprzednich ciążach. Póki co jest dobrze, ale będe powtarzac po 24 tc.

Tez słyszałam o tych suplementach, dlatego np witaminę D biore jako lek, a nie suplement.

Ola, z doświadczenia ci powiem, że jedzenie słodyczy nie ma żadnego wpływu na rozwój cukrzycy..wogóle mylne jest pojęcie, ze cukrzyca to się bierze z cukru...owszem, cukier nie jest zdrowy, ale ja np. w drugiej ciązy postanowiłam tak jak ty nie jeśc słodkiego za wiele, marzac o tym, zeby mnie ominęła cukrzyca...a wyniki miałam gorsze na badaniu niż w czasie pierwszej ciązy.

Historynka, no faktycznie duża ta twoja córcia Mój synuś wazy 360 g na 20 t i 5 dni.

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Ola1403

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-19 zobacz kalendarz
    Data
    19 marzec 2017
    Cytat Zamieszczone przez Anitet Zobacz posta

Ola, z doświadczenia ci powiem, że jedzenie słodyczy nie ma żadnego wpływu na rozwój cukrzycy..wogóle mylne jest pojęcie, ze cukrzyca to się bierze z cukru...owszem, cukier nie jest zdrowy, ale ja np. w drugiej ciązy postanowiłam tak jak ty nie jeśc słodkiego za wiele, marzac o tym, zeby mnie ominęła cukrzyca...a wyniki miałam gorsze na badaniu niż w czasie pierwszej ciązy.
    .

Serio? a to mnie zaskoczylas ja ide zaraz na kolejne USG. Musze skontrolowac co z nerka maluszka, bo ostatnio byla powiekszona. Trzymajcie kciuki

Junior Member
    Karolciaaa1094

O mnie
    Witam serdecznie i z przyjemnoscia dolaczam do forum Termin mamy na 22.03. Drogie przyszle mamy potrzebuje pomocy. Nie wiem czy dobrze trafilam ale chcialabym poruszyc temat badan ciazowych. Jak to wygladalo u Was. Ja teraz w 21 tc mam oprocz badan krwi i moczu zrobiona tylko toksoplazmozr i glukoze w 1 trymestrze...

Junior Member
    Anex2

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-01 zobacz kalendarz
    karoolinaa wziełam sobie pół cytryny, pani mi wcisneła bo bez niej to sobie nie wyobrażam tez miałam 75g, trzeba wypić cały kubek, bardzo słodkie. Później przez pierwszą godzinę było mi niedobrze. Na początku sprawdzają cukier z palca a póżniej już z żyły, dzisiaj mnie ręka boli jeszcze. Wziełam sobie książkę i jakoś zleciało

Junior Member
    Karolciaaa1094

O mnie
    Bardziej chodzi mi o fakt czy nie za malo troche tych badan. O skierowanie na grupe krwi wyprosilam dopiero na ostatniej wizycie. Kolejna wizyte mam juz u innego lekarza i teraz zastanawiam sie czy na niektore badania nie jest juz za pozno.

Junior Member
    Anex2

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-01 zobacz kalendarz
    Karolciaaa1094 Witaj, to myślę że mało masz tych badań, ja na początku jak chodziłam na NFZ to tez nie za wiele mi robił tylko mówił że później albo że nie trzeba..Poszłam prywatnie i się dziwili ze jeszcze nie mam zrobionych niektórych. Krew i mocz robię na kazdą wizyte.

Junior Member
    Karolciaaa1094

O mnie
    No właśnie ja chodzę na NFZ. Ostatnio krew i mocz miałam po 2 miesiącach dopiero. Mówię, jak do tej pory dostałam skierowania tylko na glukozę z krwi w pierwszym trymestrze i na toksoplazmozę. Pomijam fakt, że z USG na "pamiątkę" dostałam tylko zdjęcie z wymiarami dziecka, dwie pozostałe fotki wrzucił do karty tylko. Zobaczę co mi powie Pani doktor, bo zmieniam lekarza, jak się nie poprawi to niestety też będę zmuszona iść prywatnie...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    kakadin

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-27 zobacz kalendarz
    hej dziewczyny, ale dawno nie pisałam, ale czytam na bieząco

u nas w porządku my już po połowkowych malutka zdrowo rośnie nic złego się nie dzieje.
    moja w 20 tygodniu ważyla 300.
    Serdecznie pozdrawiam

Junior Member
    Karolciaaa1094

O mnie
    Witam.
    Gratuluję i oby tak dalej! My może za miesiąc dowiemy się co rośnie w brzuszku.

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Karolcia, no ja zmieniam prowadzacego ciaze, bo mialam bardzo malo badan, ale z drugiej strony duuuzo wiecej niz ty. jak poszlam prywatnie to dostalam wiele innych badan , morfologie, mocz, TSH co miesiac. Choroby takie jak rozyczka, toksoplazmoza, hiv, i jeszcze wiele innych...w sumie sa wypisane w karcie ciazy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów