Strona 19 z 209
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 2086

Marcówki 2017 na start !

Senior Member
    ryjek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-08-04 zobacz kalendarz
    Ja w poprzednie ciąży jechałam ze śląska nad morze pod kowiec 7 miesiąca autem i wszystko było ok

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Magda2411

Mieszka w
    Lębork
    Data
    27.03.2017
    Mnie niestety jeszcze czeka podróż służbowa do Bośni :/
    Czuje się generalnie dobrze, nie mam mdłości ale trochę się martwię, że podczas podróży może być gorzej.
    Trochę zazdroszczę Paniom, które poszły już na zwolnienie. Sama chciałabym już nieco odpocząć ale z drugiej strony lubię swoją pracę.
    Całe życie dylemat

Pozdrawiam,

Member
    justyn-a

Mieszka w
    Siedlce
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-06-29 zobacz kalendarz
    Magda2411 ciąża to super czas a jeszcze jak można pracować i przebywać z ludźmi to super i korzystaj, w domu jeszcze się nasiedzisz z maleństwem

Dziewczyny a ja wyje dzisiaj cały dzień, bo martwię się jak diabli. Do wtorku dużo czasu. Dzisiaj po oddaniu moczu miałam lekko zabarwiony śluz na brązowo. Znowy płakałam. Czasami pobolewają mnie jajniki. Chociaż lekarz nie widział ciąży pozamacicznej jeszcze i pęcherzyka. Boję się, że coś się dzieje. Jak wieczorem plamienie pojawi się ponownie to do niego zadzwonię.

Junior Member
    Magda2411

Mieszka w
    Lębork
    Data
    27.03.2017
    Justyna,
    Może powinnaś udać się na SOR?
    Od razu wykonają szereg badań. Jeśli to coś poważnego, będą mogli podjąć od razu jakieś kroki, a jeśli wszystko ok, to i Ty będziesz spokojniejsza.

Nie mniej jednak 3 mam mocno za Ciebie kciuki!
    Pozdrawiam,

Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    Karolina, jedź do szpitala. Tam będziesz miała fachową pomoc i powiedzą co to za śluz. Mam nadzieje że wszystko będzie ok. Czekam na jakieś wiadomości i jestem myślami z Tobą.

Member Awatar Starfish
    Mieszka w
    śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Data
    20.01.2015 / 10.03.2017
    Cześć, chciałbym do Was dołączyć 2 lipca test wyszedł pozytywny. 27.07 byłam na !3! wizycie i w końcu zobaczyłam zarodek z serduszkiem! Jestem mamą 18 miesięcznego synka, którego nadal karmię stąd przewidywany termin porodu może być nieprecyzyjny..., ale na pewno łapię się na marzec) Wszystko wskazuje na 10.03.2017☺

Co do podróży to w pierwszej ciąży leciała do Belgii w 1 trymestrze, w sumie krótko po potwierdzeniu przez lekarza i było ok , synek jest zdrowy ☺

Pozdrawiam serdecznie, Gosia

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    ryjek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-08-04 zobacz kalendarz
    Starfish witam
    Ja mam pytanko do dziewczyn biorących luteine 100. Można współżyć jak się ją bierze ? Zapomniałam zapytać lekarza a kolejna wizyta 18 sierpnia dopiero :/

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Cześć,mogę dołączyć ?
    Termin mam 3.03

Junior Member
    aisuna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-04 zobacz kalendarz
    Cześć wszystkim przyszłym mamusią Ja też bym chciała dołączyć do waszego grona Marcówek termin mam na 4 marca 2017 Jest to nasz pierwszy dzidziuś i bardzo martwię się żeby wszystko było w porządku. Jednak mam problem a mianowicie jestem w 9 tygodniu ciąży, zrobiłam wyniki TSH i mam go 3,42 a pani doktor powiedziała że mam niedoczynność tarczycy, bo powinnam mieć 2,5 dziś zrobiłam ponownie TSH i FT4 czekam na wyniki. Jednak nie wiem dlaczego mam - niedoczynność tarczycy bo przed ciążą nigdy nie miałam problemów z tarczycą. We wtorek idę do mojej pani doktor prywatnie ona jest też endokrynologiem (chodzę prywatnie i na NFZ) zobaczymy co ona powie. Jednak boje się o dzidziusia bo już jestem w 9 tygodniu ciąży, a czytałam że może dojść do uszkodzenia płodu, jak nie zbije się TSH do 12 tygodnia - tak się boje o moje maleństwo. Czy któraś była może w takiej sytuacji że dowiedziała się o niedoczynności tarczycy w ciąży w I trymestrze ?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów