Strona 189 z 211
Pokaż wyniki od 1,881 do 1,890 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Member Awatar karoolinaa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-27 zobacz kalendarz
    Cieszę się, że u większości z Was też jest wszystko OK

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez dagmaraz Zobacz posta
    rossalin mi tez w pierwszej ciazy nie bylo nic,a zadnych priobiotykow i nic nie bralam,a w tej no czepia sie dziadostwo i w zasadzie miesiac w miesiac mam infekcje do leczenia.dodam ze infekcje mialam tylko raz w zyciu 11 lat temu.a w tej ciazy jakby sie wscieklo juz sie pociweszam ze z gorki zostalo do rozwiazania.bo w zasadzie to nie jest uciazliwa bo zaleczam od razu od pierwszych minimalnych objawow,ale jakby nie bylo to ciagle cos sobie musze "wtykac' no i swoje robi tez to ze az dwa razy antybiotyk bralam w tej ciazy,wiec to tez nie przysluzylo odbudowie flory.ale caly czas bralam priobiotyki i az mieiac jeszcze po antybiotyku-codziennie,a mimo tego i tak wrocilo
    No to możemy sobie ręce podać, ech...ja nawet nie mam objawów (a jak biore luteinę, to ciężko odróżnić, czy to tabletka wyłazi, czy coś innego), tylko w posiewie wyszło. Podejrzewam, że gin taki wyczulony, bo w razie, gdybym miała mieć zakładany pessar, to musi być czyściutko...tak wnioskuję m.in. z tego, co pisze Historynka...

Jeśli chodzi o probiotyki, to biore cały czas doustnie i dopochwowo, a mi wyszlo, ze mam nieliczne komórki lactobaccillusa, no niech to szlag, to albo strach pomyśleć, co by było, gdybym nie brala, albo te probiotyki są g... warte i wywalam kase w błoto...
    Ostatnio edytowane przez rosalinn ; 03-11-16 o 22:09

Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    Dziewczyny cieszę się , że u kazdej z Was wizyty okazały się bardzo dobre ! :*

Ja w pierwszej ciąży ciągle miałam jakieś infekcje i w rezultacie cały czas brałam jakies tabletki dowcipne... potem nawracające infekce pęcherza i antybiotyki a skończyło się kolką nerkową , dlatego pijcie ile dacie rade żeby filtrować nereczki

co do wagi ja mam już 6 kg na plusie ... a gdzie tam do końca ... i choć zdrowie małej najważniejsze to już myślę jak ja to zrzuce skoro przed ciążą miałam nadwagę...

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez rosalinn Zobacz posta
    No to możemy sobie ręce podać, ech...ja nawet nie mam objawów (a jak biore luteinę, to ciężko odróżnić, czy to tabletka wyłazi, czy coś innego), tylko w posiewie wyszło. Podejrzewam, że gin taki wyczulony, bo w razie, gdybym miała mieć zakładany pessar, to musi być czyściutko...tak wnioskuję m.in. z tego, co pisze Historynka...

Jeśli chodzi o probiotyki, to biore cały czas doustnie i dopochwowo, a mi wyszlo, ze mam nieliczne komórki lactobaccillusa, no niech to szlag, to albo strach pomyśleć, co by było, gdybym nie brala, albo te probiotyki są g... warte i wywalam kase w błoto...
    a jakie bierzesz? ja doustnie bralam docoflor 60 i provag,a dopochwowo tez z tej serii ale rozowe napisy.nie pamietam nazwy.40-50zl za paczke,a bralam przez 2 miesiace.naprawde szarpnely mnie po kieszenie a mimo wszytko grzyb i tak wrocil.wiec chyba rzeczywicie moze to jakis pic na wode....

Member Awatar DreamFly
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-14 zobacz kalendarz
    Rosalinn, trzymam kciuki, abyś pozbyła się dolegliwości. Może domowe sposoby, tzn. kiszonki pomogą na odbudowę prawidłowej flory bakteryjnej?
    A z wagą to faktycznie u nas podobnie. pewnie tak, ale teraz już będę uważnie i mądrze jeść i zacznę ćwiczyć. Takie mam postanowienie.
    Dagmaraz, ten czas szybko mija i mam nadzieję, że teraz zleci jeszcze bardziej! Chciałabym znów poczuć się kobieco...móc zaaplikować sobie większą dawkę ruchu, nie musieć uważać na Dzidzię w środku. Co do infekcji, to mi się właśnie odmieniło. Przed ciążą wciąż cierpiałam na zapalenia pochwy i pęcherza, teraz, odpukać, po antybiotyku w 10 tc. wszystko dobrze. Co do tych probiotyków, też wątpiłam w ich skuteczność, one nie zawsze działają skutecznie, to chyba zależy od danej kobiety, albo składu tych tabletek.
    Anex2, ja tez nie wiem kiedy, jak w ciągu miesiąca przybyło 4 kilo. Nie martw się, teraz spróbujmy zacisnąć pasa i odstawić słodycze i niezdrową żywność.Moje Słonko też kopie mocno, to tak cieszy. mam łożysko na tylnej ścianie, więc to pewnie dlatego.
    Karoolinaa, ja również jestem w 21 tc. i moje maleństwo waży 380 g. Jestem ciekawa, jak będą przybierały na wadze w następnych tygodniach. Pewnie masz spokojną dzidzię, ważne, że lekarz stwierdził, że wszystko jest w porządku.
    Aplaneta18, ja też 6 kilo na plusie. Również się tym martwię, ale pocieszam się, że po porodzie będzie tyle obowiązków, karmienie piersią, że większość samo zleci...

Member Awatar DreamFly
    O mnie
    Kochane, mam do Was pytanie - jaka wartość Omega-3 (DHA) występuje w Waszych suplementach? Jakie to są?
    Ja zażywam LadeeVit, gdzie wynosi 160 mg. Zastanawiam się, czy to nie za mało.

Junior Member
    Anex2

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-01 zobacz kalendarz
    DreamFly ja biorę femibion 2 i tam jest 200mg a napisane jest że zalecane jest 250 mg dziennie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    DreamFly po 1 ciąży tez tak sobie mówiłam. Ale prawda taka ze musiałam się mono za siebie wziąć żeby choć trochę wrócić do formy sprzed ciąży. I dodatkowo każda ciążę zawdzięczam leczeniu hormonalnemu to tez mi dodało kilka kg. od marca czeka mnie jeszce więcej obowiązków 3 latka w domu i noworodek.może teraz będzie dużo łatwiej zleciec z wagi skoro nie będzie czasu normalnie zjeść

Member
    Historynka

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-20 zobacz kalendarz
    Data
    03.03.2011/20.03.2017
    Ja wiem ze to ze nie ma kiedy zjeść to swojego rodzaju pułapka, zaczyna się wtedy podjadac cokolwiek byle dopakowac kalorie. Ja przy karmieniu piersią miałam wilczy apetyt. Pewnie ze się traci przy porodzie ok 10 kg, następne kilka później, ale tłuszczyku sam nie schodzi... Ja z małym przytylam 25 kg, trochę się napociłam żeby wszystko zrzucić. A przede wszystkim byłam w strasznie słabej kondycji.
    Teraz wychodzilam w ciążę z nadwagą, i tak zrzucilam sporo zaraz przed ale nie myślałam tez ze tak od razu się uda, teraz pilnuje wagi ile mogę. Pozwalam sobie na małe grzeszki czasami, ale dosłownie małe i dosłownie czasami. No, w domu jeszcze piwo bezalkoholowe.

Dzisiaj miałam usg, szyjka cała ma ok 3 cm ale jest lejkowata i ta zamknięta cześć ma 16 mm. Lekarka mówiła ze nie widzi specjalnej potrzeby czekania na ostatni wynik bo to wyjątkowo rzadka bakteria, a nawet jakby był wynik pozytywny to przy pessarze można leczyć, albo go chwilowo zdjąć.
    Tak że pessar mam już założony, ajć, 5 lat temu tylko przez kuriera można było zamówić, teraz w szpitalnej aptece kupiłam. Jeśli będzie ok, to poniedzialek- wtorek wyjdę.

A co do infekcji, to przestaje wierzyć w cudowne środki. Pierwsze 9 tyg ciąży byłam pod namiotem, naprawdę spartanskie warunki, bywał ciepły prysznic ale bywało jezioro albo zimna woda z butelki, i zero dyskomfortu. Wróciłam, ciepłe prysznice- kąpieli staram się unikać, chusteczki do higieny intymnej, żel z kwasem mlekowym, wkładki, i wprawdzie infekcji jeszcze nie ma ale czułam juz pieczenie i ogólnie pojęty dyskomfort, upławy...
    Ostatnio edytowane przez Historynka ; 04-11-16 o 14:21

Member Awatar DreamFly
    O mnie
    Przeraża mnie to, jak ciało zmienia się teraz i jakie może być po porodzie... Ach, ćwiczeń się nie boję, tylko czasu, jaki musi upłynąć do odzyskania formy. Rodzimy w marcu, myślicie, że do lipca uda się zrzucić wagę? Czy to czcze marzenia?
    Anex2, dziękuję za informację. Właśnie kończy mi sie opakowanie Ladeevit i rozważam zmianę tabletek.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów