Strona 188 z 211
Pokaż wyniki od 1,871 do 1,880 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Hej, Nihil moje dziewczynki na połowkowym badaniu ( w 20 tc) obie wazyły ok 300 g a urodziły sie z całkowicie prawidłową wagą 3300-3500...Mój mały w 18 t i 3 dni wazył 240 g i było to zupełnie prawidłowo według lekarza...

Historynka, jak tam ? W jakim szpitalu lezysz?

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Historynka

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-20 zobacz kalendarz
    Data
    03.03.2011/20.03.2017
    Gratulacje, fajnie ze kolejne połowkowe dobre i rośnie zdrowy dzieciaczek

Leżę na Ujastek, była już dzisiaj większość wyników- ujemne ostatni ma być jutro i zobaczymy co dalej.

Member
    martkak

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-25 zobacz kalendarz
    ja też po wizycie wczoraj 19 t i 6 dni córcia miała 320 g.

Wiec nihil to jest waga orientacyjna więc nie ma powodów martwić się na zapas.

Historyjka nie to że nie chciałam sterydów na rozwój płuc dla dziecka. Tylko w poniedziałek mój lekarz nic mi o tym nie mówił ( przeglądał moją kartę).
    We wtorek w południe Pani ordynator tłumaczy mi że nic mi nie jest i już szykują wypis a wieczorem przychodzi inna lekarka i mówi pielęgniarce przy mnie że ma przygotować zastrzyk ze sterydami i mi podać... Ja nie wytrzymałam i powiedziałam że chcę się zastanowić a ona na mnie naskoczyła że nie zdaję sobie sprawy z tego że narażam dziecko i w każdej chwili mogę urodzić i że bez sterydów dziecko nie ma szans. I wtedy zaczęłam opowiadać tej lekarce że ja nie jestem lekarzem i już nie wiem co mam o tym sądzić skoro rano inny lekarz chciał mnie wypisać. Wtedy spokojnie mnie wysłuchała przeprosiła za całą sytuację i że podadzą mi rano jak się skonsultuje z moim lekarzem.A tak na marginesie później okazało się że ta lekarka z obchodu wieczornego to rodzina mojego lekarza - więc wszystko powiedziała o Pani ordynator. Przynajmniej tyle chociaż jej się za to oberwało.
    Historyjka ty też może powinnaś porozmawiać z jakimś miłym lekarzem na obchodzie o sterydach. Na pewno masz już rozeznanie który z nich jest miły i chętny do pomocy i rozmowy. Odzywaj się do nas i pisz co u Ciebie.

Member
    Historynka

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-20 zobacz kalendarz
    Data
    03.03.2011/20.03.2017
    Martkak- z tego co wiem, sterydy podają dopiero po 24 czy 25 tyg, a ja ledwie 20 skończyłam. Ja bym nie miała nic przeciwko, raczej byłabym spokojniejsza.

Member Awatar DreamFly
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-14 zobacz kalendarz
    Jestem juz po połówkowym. Dziecko zdrowe, serduszko, przewód pokarmowy, nerki, wszystko pracuje prawidłowo. Mały wciąż się wiercił i stroił miny, chyba mu się badanie nie podobało. waży 380 gram. Tylko ja przez miesiąc przytyłam 4 kilo! Chyba nadrobiłam te pierwsze trzy miesiące, gdy prawie nic nie jadłam. Karooolina, daj znac, jak u Was po wizycie.

Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny,

czytam Was, ale jakoś nie miałam chwili spokoju, żeby skrobnąć...

Historynka trzymam bardzo mocno kciuki, żeby było dobrze! Masz rację, czasem trzeba sobie buzię otworzyć i nie dac się...w końcu dobro dziecka jest najważniejsze...

Martak, nicol Ty też się nie daj!

Ja dziś byłam u mojego gina po receptę, bo w aptece okazało się, że na Luteinę w dawce 200 nie ma refundacji i kuracja na 2 tygodnie kosztuje ponad 100zł, podczas, gdy 100, którą moglabym sobie aplikować po dwie tabletki, tylko ok 6zł za opakowanie, czyli na dwa tygodnie 12-13zł. Poza tym przyszły wyniki posiewu z pochwy i niestety jest jakaś infekcja i bakterie...szlag mnie trafia, bo na prawdę dbam o sobie i biorę probiotyki, a tu masz...dostałam antybiotyk i za dwa tygodnie mam wizytę...obym się pozbyła tego dziadostwa i nie nabawiła grzybków...i pomysleć, że w ciąży z Lilą miałam I grupę, a teraz ciągle coś się mnie czepia ;(

DreamFly super, że z Dzidzią ok a wagą się nie przejmuj, pewnie nadrabiasz...ja od początku ciąży przytyłam 4 kilo z czego 3 w październiku. Ciągle jestem głodna i mam ochotę na boczek, ciasta etc. Wczoraj postanowiłam trochę zapanować nad zachciankami i zjadłam warzywa na patelnię, a dzis ugotowałam zupę krem z warzyw. Bo po takim jedzeniu, to i o wizytę a toalecie łatwiej

nihill najważniejsze, że Maluszek mieści się w normie i że wszystko ok

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    rossalin mi tez w pierwszej ciazy nie bylo nic,a zadnych priobiotykow i nic nie bralam,a w tej no czepia sie dziadostwo i w zasadzie miesiac w miesiac mam infekcje do leczenia.dodam ze infekcje mialam tylko raz w zyciu 11 lat temu.a w tej ciazy jakby sie wscieklo juz sie pociweszam ze z gorki zostalo do rozwiazania.bo w zasadzie to nie jest uciazliwa bo zaleczam od razu od pierwszych minimalnych objawow,ale jakby nie bylo to ciagle cos sobie musze "wtykac' no i swoje robi tez to ze az dwa razy antybiotyk bralam w tej ciazy,wiec to tez nie przysluzylo odbudowie flory.ale caly czas bralam priobiotyki i az mieiac jeszcze po antybiotyku-codziennie,a mimo tego i tak wrocilo

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    dziewczyny super ze po polowkowych same dobre wiesci.az milo sie czyta
    ja mialam w 19tyg i 3dn wiec juz calkiem dawno mi sie wydaje i za 1,5 tyg kolejna wizyta

Junior Member
    Anex2

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-01 zobacz kalendarz
    Ale miałam czytania do nadrobienia Trzymam kciuki zeby u wszystkich było dobrze.
    A propo wagi to za duzo sobie pozwalałam i przytyłam już 7 kg

A moja mała coraz mocniej kopie, już widać jak brzuch się rusza

Member Awatar karoolinaa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-27 zobacz kalendarz
    Już po połówkowych rośnie nam zdrowa dziewczynka <3 Wszystkie organy na swoim miejscu, rozwija się w normie. Lekarz powiedział że to 20 tydzień + 2 dzień, czyli jestem w 21 tygodniu. Mała waży 385 gram, aż się zdziwiłam, bo przez 2 tygodnie przybrała 180 g do przodu

Ruchów nadal nie czuje, mimo że mam łożysko na tylnej ściance. Moja mama mówi, że ja byłam mało aktywnym dzieckiem, potem byłam bardzo grzeczna, więc mam nadzieje że wdała się we mnie :P

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów