Strona 187 z 211
Pokaż wyniki od 1,861 do 1,870 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Member
    Historynka

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-20 zobacz kalendarz
    Data
    03.03.2011/20.03.2017
    Nicol- bardzo dobrze robiłaś, tylko my ponosimy tak naprawdę odpowiedzialność za nasze dzieci. Ruchy na tym etapie nie są niczym dziwnym przecież. Mogą być nieregularne ale też bym się martwila. A z twojej małej widzę ze lobuz rośnie Z imieniem chyba nie jest tak źle? Dużo jest takich uniwersalnych, jedynie tradycyjnie Polskie trzeba odpuścić.

Dagmaraz- bo one zwykle rozmawiają najbardziej jak mama się próbuje położyć, szkoda ze tak to zostaje Moja jeszcze po posiłkach bryka mocniej.

Nie będę się już bardzo rozpisywać, po obchodzie ok, jest szansa ze wyniki posiewu juz na piątek będą, raczej obejdzie się bez awantur i będzie pessar, chociaż wspominali tez o szwie- ale to raczej jak uważam.

Męża aż mi żal, z przedszkolem u nad jest skomplikowana sytuacja wiec nie ma opcji zestawienia małego w spokoju na kilka godzin- dłuższy temat, do tego jest w trakcie diagnozy, s żeby było wesoło to jeszcze dzisiaj musi pediatre zaliczyć bo sobie rozdawał i zapaskudził palec, nerwus mały... Samochód stoi bo jak mąż był za granicą to ktoś go stuknal, dobrze że to było firmowe auto i facet zostawił kontakt i spisał oświadczenie, ale to co ubezpieczalnia zaproponowała to jest śmiech na sali, zwłaszcza przy tych koszmarny podwyzkach- załamała mnie OC w tym roku. A w weekend chrzciny mojej siostrzenicy, on nie ma nawet koszuli. Wrócił w czwartek, ja od piątku leżę...

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Ola1403

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-19 zobacz kalendarz
    Data
    19 marzec 2017
    Cytat Zamieszczone przez Historynka Zobacz posta
    Nicol- bardzo dobrze robiłaś, tylko my ponosimy tak naprawdę odpowiedzialność za nasze dzieci. Ruchy na tym etapie nie są niczym dziwnym przecież. Mogą być nieregularne ale też bym się martwila. A z twojej małej widzę ze lobuz rośnie Z imieniem chyba nie jest tak źle? Dużo jest takich uniwersalnych, jedynie tradycyjnie Polskie trzeba odpuścić.

Dagmaraz- bo one zwykle rozmawiają najbardziej jak mama się próbuje położyć, szkoda ze tak to zostaje Moja jeszcze po posiłkach bryka mocniej.

Nie będę się już bardzo rozpisywać, po obchodzie ok, jest szansa ze wyniki posiewu juz na piątek będą, raczej obejdzie się bez awantur i będzie pessar, chociaż wspominali tez o szwie- ale to raczej jak uważam.

Męża aż mi żal, z przedszkolem u nad jest skomplikowana sytuacja wiec nie ma opcji zestawienia małego w spokoju na kilka godzin- dłuższy temat, do tego jest w trakcie diagnozy, s żeby było wesoło to jeszcze dzisiaj musi pediatre zaliczyć bo sobie rozdawał i zapaskudził palec, nerwus mały... Samochód stoi bo jak mąż był za granicą to ktoś go stuknal, dobrze że to było firmowe auto i facet zostawił kontakt i spisał oświadczenie, ale to co ubezpieczalnia zaproponowała to jest śmiech na sali, zwłaszcza przy tych koszmarny podwyzkach- załamała mnie OC w tym roku. A w weekend chrzciny mojej siostrzenicy, on nie ma nawet koszuli. Wrócił w czwartek, ja od piątku leżę...

Ehh wspólczuję ale pomyśl, że jak jest źle to zaraz będzie lepiej takie sytuacje pokazują jak jesteście super zgraną rodzinką, możecie na siebie liczyć i pokonacie wszelkie trudności

Junior Member
    nicol21

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Historynka - wytrwałości w szpitalnej walce życzę!Widzę, że twarda babka z Ciebie jest - dasz radę!
    eMa trochę szkoda, ale z drugiej strony ma obraz tego z czym Ty walczysz na codzien - może jeszcze bardziej doceni! Ale na pewno szkoda, że nie możesz być w domu razem z rodziną, no i te dodatkowe sprawy sprawiają, że pewnie mało czasu dla Ciebie ma żeby z Tobą w szpitalu pobyć.
    a na chrzciny jeśli pójdzie w wymiętej koszuli to każdy zrozumie, wybaczy i będzie i tak podziwiał, że dobrze chłop sobie radzi pod Twoją nieobecność

Ola1403 mam nadzieję, że rozmowa z eMem pomogła i że nie będzie się sam wypuszczał w miasto i imprezy. Ty na pewno nie przesadzasz i masz rację być zła na niego. W sumie jak nasi znajomi byli w ciązy to nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby zaprosić tylko faceta "bo ona to w ciązy i w domu ma siedzieć". Chyba nawet przez myśl mi nie przeszło, że ktoś inny tak może zrobić. Nie daj się, jesteś w ciąży, a nie niepełnosprawna! Teraz trzeba pobyć w towarzystwie bo potem będzie ciężej się ruszyc- i niech mąż nie planuje samotnych wypadów - przecież ma Ci pomagać przy malenstwie!!

Member
    Historynka

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-20 zobacz kalendarz
    Data
    03.03.2011/20.03.2017
    Nie no, ja z męża nie robie jakiejś biednej sierotki- co roku od trzech lat wyjeżdżam na kilka tygodni, pracowaliśmy zawsze na zakładkę, wiem ze ogarnia dom i synka, może mistrzem patelni nie jest ale daje rade. Po prostu mi go po ludzku żal ze wrócił po długiej i ciężkiej pracy i nie miał kiedy oddechu złapać.
    Odwiedzali mnie dzisiaj, małego zagadnelam o obiad w przedszkolu, a on akurat bajerowal recepcjonistki, zaczął im opowiadać ze obiadu nie jadł, bo niedobry, i na śniadanie tylko sliwkę zjadł "a właściwie to mały kawałek śliwki", naprawdę to robiło wrażenie jakby nieporadny tatuś go glodził... Tęsknię za nimi ale też w końcu mam czas odrobinę pomyśleć o sobie i malenstwie w brzuchu.

Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    Dobry wieczór , Historynka będzie dobrze , wytrwałości i siły Ci życzę :* :*

Blanka dzisiaj łądnie w brzuchu tańczy wspaniałe uczucie

Member Awatar karoolinaa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-27 zobacz kalendarz
    Jutro mam badanie połówkowe. Trzymajcie kciuki

Member Awatar DreamFly
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-14 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny, mam dziś wizytę. Trzymajcie kciuki !

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar DreamFly
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-14 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez anek88 Zobacz posta
    A wiec u nas wszystko w porzadku :-) nadal zostaje malenki slad po krwiaku ale to nic groźnego:-) po raz 3 stwierdzona dziewuszka-moja Julka mowi ze to Ola wiec musimy przedumac to imię chociaz nie mielismy go w planach:-P . Wazy 339g wszystko w normie. Rozszczepu wargi na 99% nie ma bo ciagle sie o to obawialam przy tych sterydach ktore biore (potwierdzimy na 100% 9.11 na prenatalnych bo ma tam lepszy sprzęt). Przeplywy maciczne generaknie ok cos tam tylko w prawej delikatnie odbiega od normy ale mowil ze ino ino i zeby sie nie przejmować:-) no i zdjecie naszego bobo :-)Załącznik 99054
    Anek88, gratuluje ślicznej i zdrowej dziewczynki jakie dokładne zdjęcie, my takiego nie mieliśmy.

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny ja już po USG połówkowym córka waży 290g więc mniej niż można się spodziewać w tym etapie ciąży, ale nadal w normie. Ma bardzo dobre wyniki i wszystkie organy pracują prawidłowo z zachowaną odpowiednią symetrią. Szyjka długa i zamknięta więc spokojnie czekamy na kolejną wizytę do 21 listopada. Od wczoraj mam L4, więc postanowiłam się podszkolić zawodowo i robię specjalizację w swojej branży ( skoro i tak siedzę w domu ).

Ruchy dziecka czuję codziennie choć nieregularnie i dość delikatnie. Nareszcie nie muszę leżeć i się wczuwać, żeby dziecko dało o sobie znać

Hej super ze z małą wszystko dobrze a wagę nadrobi raz dwa teraz to dopiero zaczniemy rosnąć kaarolinna czekamy za wiadomością historynka jak tam ? Aplaneta 18 oj widzę ze małą wiercipietke masz w brzuszku super i mnie wreszcie się też ruszyło w brzuszku ale bez rewelacji cóż spokojny /na po mamusi

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów