Strona 185 z 211
Pokaż wyniki od 1,841 do 1,850 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Member
    Historynka

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-20 zobacz kalendarz
    Data
    03.03.2011/20.03.2017
    Martkak- miałam planowa wizytę, ale po dwóch tygodniach od poprzedniej, w poprzednich ciazach właśnie w tym okresie zaczynały się problemy wiec trzeba było dokładniej kontrolować. Czekałas tydzień w ogóle na pobranie wymazu do posiewu? Bo mi pobrali od razu właściwie, przyjęli mnie w piątek wieczór a w sobotę rano pobrali, ale i tak tydzień czekania na wyniki. Leżę grzecznie ale i tak wiadomo ze nerwy. Zobaczymy co rano powie ordynator- ale pewnie bez niespodzianek, każe zamówić pessar i czekać na wyniki.

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar karoolinaa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-27 zobacz kalendarz
    Witajcie nie było mnie tu ponad 3 tygodnie. Na początek witam wszystkie nowe Marcowe Mamusie troche jest tego do poczytania, obiecuję nadrobić U mnie wszystko ok, narzekam tylko na brak czasu i pogodę :P chyba jak każdy Polak. W pracy nawet nie mam czasu pomyśleć o Maluszku, w domu jestem koło godz 19 więc dopiero mam czas. Ogólnie u mnie wszystko dobrze, złapałam trochę doła, bo pogody brak, ciągle pada, ruchów Dzidzi jeszcze nie czuje, brzuszka nie widać a zaczynam 20 tc. W czwartek idę na wizytę i nie mogę się doczekać

Cieszę się, że u Was jest OK

Zbieram sie na wizyte polowkowa:-) 3 majcie kciuki ♡

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczyny po weekendzie. Mam nadzieję że upłynął wam dobrze. Ja spać nie moge ostatnio...3-4w nocy się budzę i leżę tylko wiercę sie i wyszukuję ruchów córki. Od piątku kiedy poczułam ją pierwszy raz to wyczekuję codziennie i jak narazie z powodzeniem

Historynka trzymam kciuki aby wszystko było dobrze i za szybki powrót do domu.

Dziś mój ostatni dzień w pracy
    Po pracy o 16.30 mam USG połówkowe, oby wszystko było dobrze z naszą kruszynką.

Co do imienia to u Nas będzie Aleksandra, cała rodzina już wie

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    trzymam kciuki za wizyty! moja byla juz dwa tyg temu!ale ten czas leci.za dwa tyg mam kolejna

co do ruchow to u mnie nadal slabiutkooo a w zasadzie zadnych wiekszych postepow od 20tyg kiedy to poczulam pierwsze.cos tam czasem leciutko...jak czytam na fb jakie dziewczyny maja "tance hulance" to zazdroszcze troszke w pierwszej ciazy tez byly tance disco,a teraz to chyba przytulanca maly bedzie tanczyl

Member
    Ola1403

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-19 zobacz kalendarz
    Data
    19 marzec 2017
    ja czuje już troszkę, ale tez slabo mam poza tym ostatnio dużo stresu i martwię się oby to maluszkowi nie zaszkodziło mój luby poszedł w piątek na imprezę, można powiedzieć domówkę, byli jego koledzy z partnerkami, tylko ja w domu zostałam "bo ja w ciąży a oni będą sobie tylko gadac i opijać spotkanie" , wrocil rano już nie powiem w jakim stanie. Nie pierwszy raz już zresztą. Szkoda że jeden wieczór w tygodniu kiedy mogliśmy razem spędzić (normalnie pracuje na etacie, potem udziela korków z niemieckiego, potem jakaś piłka albo basen) wolał wyjść do znajomych. w sobote rano pojechalam do rodzicow na Święto Zmarłych i nie odpowiadam na telefony ani SMSy. czy przesadzam? co on sobie mysli, że ja w ciąży nie mam potrzeby spotkania się z ludźmi i wyjscia z domu ? szczególnie że to było dość kameralne spotkanie, żadne głośne lokale.sorry za prywate
    ponadto od dawna mówiłam , że nawet mi kwiata nie kupił od miesięcy, kupił mi chryzantema z Tesco, no kwiat to kwiat!
    Ostatnio edytowane przez Ola1403 ; 31-10-16 o 11:43

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    Nie przesadzasz Ola1403, ja też byłabym zawiedziona gdyby mąż poszedł w świat marnując na to nasz jedyny wspólny wieczór. Osobiście uważam doprowadzanie się całą noc do upojenia alkoholowego oczekując dziecka za nieodpowiedzialne. Skoro kobieta w ciąży podporządkowuje swoje wybory odpowiedzialności za dziecko to ojciec mógłby chociaż być dyspozycyjny " w razie W"... Oczywiście to może przesada ale nauczył mnie tego mąż, on taki męski wkład w ciążę wprowadził do naszego domu.
    Oczywiście my wychodzimy do ludzi w ciąży, mąż pije alkohol ja prowadzę, zakładam że wszystko jest dla ludzi, nie mam nic przeciwko jego wyjściom na mecz do szwagra itd. Ale o tym rozmawiamy jakie mamy plany, i czego oczekujemy od siebie....

Mówiłaś mu że oczekujesz większego zainteresowania tobą, gestów miłości? (kwiat, czekoladki, wspólny wieczór )

Mam nadzieję że szybko nadrobicie stracony czas. teraz wasze relację są przecież bardzo ważne również dla dziecka

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar DreamFly
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-14 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny. u nas za oknem słoneczko, wokół spokój i zaduma przed jutrzejszym świętem. Maluszek wierci się i kopie tak mocno, że budzę się w nocy. Musi być z niego niezły siłacz. w przypadku dziewczynki damy jej na imię Lena, zaś w przypadku chłopca Nikodem.
    Mam nadzieję, że u Was dobrze i spokojnie. To taki piękny czas. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

A wiec u nas wszystko w porzadku :-) nadal zostaje malenki slad po krwiaku ale to nic groźnego:-) po raz 3 stwierdzona dziewuszka-moja Julka mowi ze to Ola wiec musimy przedumac to imię chociaz nie mielismy go w planach:-P . Wazy 339g wszystko w normie. Rozszczepu wargi na 99% nie ma bo ciagle sie o to obawialam przy tych sterydach ktore biore (potwierdzimy na 100% 9.11 na prenatalnych bo ma tam lepszy sprzęt). Przeplywy maciczne generaknie ok cos tam tylko w prawej delikatnie odbiega od normy ale mowil ze ino ino i zeby sie nie przejmować:-) no i zdjecie naszego bobo :-)Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1477916835137-2121258513.jpg
Wyświetleń:	42
Rozmiar:	90.6 KB
ID:	99054

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Member
    martkak

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-25 zobacz kalendarz
    Historyjka ja trafiłam do szpitala w 28 tc to była niedziela i już na ip pobrali mi wymaz. Wynik był w piątek było czysto więc założyli pessar i chcieli trzymać jeszcze jeden dzień na obserwacji ( aby sprawdzić czy pessar się dobrze trzyma) a że w sobotę i niedzielę nie wypisuję to zostałam do poniedziałku (czyli 8 dni) w tym czasie dostawałam też kroplówki rozkurczowe bo na ktg wychodziła mi ciągle czynność skurczowa.
    Natomiast po za tym pobytem byłam jeszcze dwa razy w szpitalu na wyciszenie czynności skurczowej dostawałam kroplówki. I za każdym razem na ip pobierali mi wymaz. Mój lekarz mi tłumaczył, że posiadając pessar jest łatwiej złapać infekcję a ona może spowodować przedwczesny poród. Więc zawsze się pytał czy mam jakieś niepokojące objawy.
    Piszesz o spokoju to fakt najważniejsze abyś teraz leżała i się niczym nie denerwowała - niestety stres w tym przypadku nie jest wskazany/ Mnie jak zdenerwowała jednego dnia lekarka w szpitalu to dostałam chyba ze 3 kroplówki pod rząd.
    Więc odpoczywaj i cierpliwie czekaj

dagmaraz oczywiście o twoich wątpliwościach co do ruchów porozmawiaj z lekarzem prowadzącym. Ale pamiętaj każda z nas jest inna i dzidzie też więc inaczej odczuwamy kopniaki naszych pociech. Powiem Ci taki przykład zawsze wydawało mi że w pierwszej ciąży mój synek mnie bardzo kopał czasami brzuch aż podskakiwał a w szpitalu spotkałam dziewczynę którą cały brzuch bolał od kopniaków córeczki w zasadzie brzuch jej się cały czas telepał - pierwszy raz na oczy coś takiego widziałam A dodam że obie byłyśmy wtedy w 32 tc. Więc myślę że reguły na to nie ma. I każda ciąża jest inna.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów