Strona 184 z 211
Pokaż wyniki od 1,831 do 1,840 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Hanka, ja ostatnio czuję codziennie. Ale ze 2 tygodnie temu to róznie było. I tez te ruchy były raz wyrażniejsze, potem jakby stłumione, czasem wogóle...dziś mnie smyra na samym dole

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    Na tym etapie ciąży ruchy są jeszce nieregularne zazwyczaj. A dzidziuś ma sporo miejsca w brzuchu. Rusza sień cały czas ale my nie koniecznie to musimy czuć nie musisz się niczym martwić . napewno wszystko jest w porządku :*

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Hanka 87 Zobacz posta
    Hej mamuśki czujecie codziennie ruchy ja przedwczoraj tak ładnie czułam tak pukalo maleństwo a wczoraj albo nie stukalo albo przeoczylam i dzisiaj też jeszcze nic nie czuje zaczyna mnie to martwić fakt ze jestem ciągle w ruchu no poprostu nie umiem usiedziec w miejscu ale wieczorem przecież leżę odpoczywam to 19 tydz ale niby w drugiej ciazy powinnam bardziej czuć a tu spokuj jak wy macie
    ja wczoraj troszke ,dzisiaj nic.a zaczelam 22tydz

Junior Member
    jaginek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-11-22 zobacz kalendarz
    Kochane, piszę pracę magisterską na temat praw kobiet w ciąży (sama jestem w 9 miesiącu) i ich przestrzegania u pracodawców. Czy mogłabym was prosić o wypełnienie krótkiej ankiety, która pomoże mi w badaniach?

http://ankiety.interaktywnie.com/ankieta/5814cc01b1281/

Z góry dziękuję za wasz czas!

Member
    martkak

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-25 zobacz kalendarz
    Rosalin pisałaś o wózkach dla bliźniaków ja też chcę kupić wózek takiego typu " rok po roku" bo mój synek będzie jeszcze za mały aby mógł sam chodzić. I mi się wydaje że wygodniejszy będzie wózek jedno dziecko obok drugiego - to tylko moja opinia. Rozmawiałam z sąsiadką która ma właśnie taki i twierdzi że wszędzie się nim mieści. Też się rozglądam za używanym ale jak patrzę ogłoszenia to nie ma za dużego wyboru. Ale mam szansę że sąsiadka mi odsprzeda
    Pisałaś jeszcze że Twoja Lila taka drobinka - faktycznie może po prostu tak ma.Zawsze lepiej mieć szczupłe dziecko niż grube - tak mi zawsze mówi moja ciotka która jest pediatrą mojego dziecka ( mój synek też z tych drobniejszych jak już czasami dobije do 25 centyla to jest dobrze , przeważnie jest w 10).
    Co do chusty nigdy nie używałam, miałam nosidełko ale rzadko go używałam. Teraz myślę o chuście zawsze można mieć dziecko przy sobie i wolne ręce dla drugiego. Myślę że w Twoim przypadku przy bliźniakach też się to sprawdzi.

Co do imion Blanka bardzo ładne imię. U nas będzie Lidia a synek nazywa się Miłosz.

Powiem Wam że aż mi ciężko uwierzyć że już połowa ciąży za nami - tak mi to szybko zleciało

Dreamfly ja jak siedziałam sobie na zwolnieniu w pierwszej ciąży to postanowiłam sobie że w końcu nauczę się piec ciasta - niestety mi się nie udało bo zaczęły się komplikacje i musiałam leżeć.

Mam pytanie do mam które mają trochę starsze dzieci jak długo wasze dzieci jeździły w spacerówkach i do kiedy spały w łóżeczku ?

Miłego dnia

Martkak ja wlasnie dzisiaj pralam swoja spacerowke i sgwierdzilam ze ja osgatecznie chowambo od jakiegos kwietnia non topa stala tylko na klatce :-) moja Julka jak skonczyla 2 latka to czesciej wolala byc juz na nogavh niz w wozku, maz z nia chodzil a ja wolalam wsadzic do wozka-jesli oczywiscie chciala bo zwyczajnien bylo mi wygodniej, zawsze zakupy wrzucilam do niego dodatkowo czy cos ;-) ale generalnie mozna powiedziec ze do 2 lat i dwoch miesiecy najczesciej byla w wozku :-). Co do łóżeczka to w takim zwyklym spala do 9 miesiaca, pozniej przezucilismy do turystycznego bo bylo dla niej zwyczajnie bezpieczniejsze a dokladnie na drugie urodziny miala juz swoje lozko lozko i bez problemu w nim spala. Mamy ta serie mebli ikea mammut, dokupilam rozowa barierke drewaniana zeby w nocy przypadkiem nie wupadla ido tej pory nie ma najmniejszego problemu:-)

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    Kurcze jak ja nie lubię tych zmian czasu... Dziś masakrycznie mi się wszystko dłuży...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Historynka

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-20 zobacz kalendarz
    Data
    03.03.2011/20.03.2017
    Ja po wizycie zostałam w szpitalu juz. Szyjka się skraca, czego można się było spodziewać. Trochę zdolowana jestem, bo i starszy potrzebuje teraz szczególnej opieki, i mąż dopiero co wrócił i miałam go tylko jedna noc, i, kurcze, chciałabym się w końcu jak człowiek nacieszyć ciążą... Na razie tydzień czekania na wyniki posiew ów ale raczej jeszcze infekcja do leczenia, i potem pewnie pessar - zobaczymy co jutro ordynator zaleci.
    Za to mała zdrowa, całkiem spora- 330g i poza szyjka, z ciążą wszystko ok.

Co do waszych pytan- ja wiązania uczyłam się z filmików i instrukcji ze zdjęciami, ćwiczyłam na pluszowy misiu. Sprawdzałam w lusterku czy są nóżki "na zabke" i dziecko na wysokości "buziaka w czolko", widział mnie z chusta ortopeda jak byłam na usg bioder i nasza pediatra, chwalili wiec chyba było ok.
    Synek w wózku jeździł krótko, po 1,5 roku raczej nosiło pakowalismy awaryjnie, po prostu odmawiał współpracy, wychodził między pasami, rozwinął się, wychylal, krzyczał, koszmar był. Wiec za rękę albo w szelkach. W łóżeczku swoim za to długo spał, ponad 3lata, miał takie ze zdejmowany bokiem.

Junior Member
    Anex2

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-01 zobacz kalendarz
    U nas imię już wybrane i będzie Marysia.

A nad chustą też myslę i zobaczę jak się sprawdzi u koleżanki bo nie dawno kupiła. W piątek miałam spotkanie z położną i w szkole rodzenia będzie spotkanie poświęcone chustowaniu więc pewnie naucze się tam wiązać

Member
    martkak

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-25 zobacz kalendarz
    Historyjka doskonale Cię rozumiem że ciężko było zostać Tobie w szpitalu ale doskonale wiesz że w takim przypadku szybka interwencja jest niezbędna. Mam nadzieję, że po założeniu pessaru szybko wrócisz do domu do rodziny. Niestety ja na posiew w pierwszej ciąży czekałam tydzień w szpitalu i dopiero potem założono mi pessar. A czy ty byłaś na wizycie planowej czy coś czułaś że się dzieje. Sorki że się tak dopytuję ale ja też mam takie ryzyko i często się boję aby tego nie przeoczyć.

anek 88 i anex 2 dzięki za podpowiedzi - muszę jeszcze się zastanowić jak to zorganizować z moim pierworodnym...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów