Strona 183 z 209
Pokaż wyniki od 1,821 do 1,830 z 2086

Marcówki 2017 na start !

Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    Witaj Hanka87 no widzisz, jaki zbieg okoliczności ja się podłączyłam pod forum grudzień 2013, jak styczniowe 2014 przestało istnieć, bo wszystkie przeniosły się na fb. A ze Lila urodziła się w wigilię Trzech Króli, to do grudniówek pasowała ciekawe, kto mieszka w Twoim brzuszku

Ja już teraz raczej nastawiam się na dwóch chłopców, ale wszystko się może zdarzyć

My właśnie dyskutujemy nad imionami, ale jak na Liliannę byliśmy zgodni już przed ślubem, to teraz ciężko się dogadać ale najwyżej ja wybiorę dla jednego, a mąż dla drugiego

Fajna sprawa z tymi chustami...no, ale ja nie zdecyduję się dwójki na raz nosić a za trzecim biegać tym bardziej po cc...

nihill Cudownie, że już czujesz ruchy
    Ostatnio edytowane przez rosalinn ; 28-10-16 o 16:07

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    Witam serdecznie wszystkie nowe marcowe mamusie :*

My nad imieniem ostro ostatnio myśleliśmy i dużo rozmawialiśmy o tym , jednogłośnie i ostastecznie uzgodniliśmy , że druga nasza księżniczka będzie nosiła imię Blanka

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Hej, hej..długo mnie nie było.
    Rosalinn, super, że na usg wszystko dobrze Moja kumpela ma bliźnięta, była to jej trzecia ciaża i tez niespodzianka, bo bez stymulacji, ot tak Chociaz w rodzinie były bliżnięta, jej babcia takowe miała tez jako trzecią ciążę. Ja w poprzedniej ciązy miała stymulowana owulację, i wiedziałam, że były dwa jajeczka, ale przyjęło się jedno

Co do chust, to ja kupiłam , środek lata, koszmar - nie wiem kto się gorzej czuł dziecko które się darło, czy ja bo było mi mega gorąco obwiązanej na dziesiątą stronę Dobrze, że mogłam oddać. Kupiłam potem miekkie nosidło i to juz było dużo wygodniejsze. https://www.infantino.com/collection.../products/sash

Wózek chyba tez kupię używany, mam co prawda po córkach ale spacerówkę rozkładana na płasko bez gondoli. One urodziły się w czerwcu i na lato nie była mi potrzebna gondola. A teraz przydałaby się...obserwuję kilka wózków.

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Witam nowe marcowe mamusie

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    aplaneta bardzo ładne imię też m.in. mi się to podobało, jak nie wiedziałam, że będzie chłopak/chłopcy, ale niestety mojemu mężowi nie ;/

Anitet fajnie wyglada to nosidło no widzisz, jak to jest z tymi bliźniakami u nas to o tyle zaskoczenie, że nie było w rodzinie nigdy

Moja córka prosila mnie dziś, żebym podrapala ją w język :P

Blanka piękne imię ja do dziewczynki Aleksandra a do chłopca za nic w świecie nie mam koncepcji myślałam o Patryku Mikołaju Wojtku a mąż ostatnio mówił ze jak ma być Olka to i Olek może być no ale nie mam jakoś przekaonania p ochwalcie się więcej dziewczyny może mnie zainspirujecie bo podświadomie wyczuwam ze bedzie chłopiec 8 listopada idę do lekarza już nie mogę się doczekać

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Ja myślałam o Mikolaju i Dominiku. Na Mikolaja mąż się absolutnie nie zgadza. Dominik może zostac :P i teraz czekam na jego propozycje, bo póki co, to sobie żartuje, że Pankracy, Azrael (tak ma Klakier kot Gargamela po niemeicku, a my germaniści) albo Flip i Flap albo, hit: :P Jaroslaw i Lech.

Ola też mi się podobało do Olka nie mam przekonania, choć może damy na drugie, bo tak miał na imię mój śp. tata.
    Ostatnio edytowane przez rosalinn ; 28-10-16 o 20:51

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Anitet

O mnie
    No my tez mamy mega problem z imieniem. Mój wymyslił Tymon lub Roch...Dla mnie jeszcze Tymon mógłby być, ale Roch? Albo mi mówi, że Jarosław modne Albo znów strzelił że jego imie plus Junior...albo Elvis..no jak cos wymyśli to ręcę opadają
    A ja nie mam typów, w głowie pustka.
    A nasze córki jednogłośnie chcą Olafa I póki co wołamy do brzuszka Olaf.
    Ja chcę proste, krótkie imię. Pasujące do nazwiska. I niezmieniające się w innych językach. Olaf pasuje Ale jeszcze mamy trochę czasu na dyskusje.

Member
    Ola1403

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-19 zobacz kalendarz
    Data
    19 marzec 2017
    hej dziewczyny, co do imion to u nas stanęło na Nikodem, ja chciałam Cezary ale już sama zaczynam mówić Nikoś to Nikoś tamto
    po połówkowych jestem, niby wszystko ok ale kazał obserwowac lewą nerkę, górna granica miedniczki nerkowe lewej..sama nie wiem co o tym myslec

Hej mamuśki czujecie codziennie ruchy ja przedwczoraj tak ładnie czułam tak pukalo maleństwo a wczoraj albo nie stukalo albo przeoczylam i dzisiaj też jeszcze nic nie czuje zaczyna mnie to martwić fakt ze jestem ciągle w ruchu no poprostu nie umiem usiedziec w miejscu ale wieczorem przecież leżę odpoczywam to 19 tydz ale niby w drugiej ciazy powinnam bardziej czuć a tu spokuj jak wy macie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów