Strona 182 z 211
Pokaż wyniki od 1,811 do 1,820 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Member
    Historynka

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-20 zobacz kalendarz
    Data
    03.03.2011/20.03.2017
    Hej Witam nowe mamy.

Co do chust, ja też korzystałam i dla mnie to było ogromne ułatwienie- kto widział centrum Krakowa, może sobie wyobrazić jak wygląda tam chodzenie z wózkiem. Ludzie parkują jak idioci nieraz, trudno to inaczej nazwać, wszędzie schodki, bramki, słupki... Załatwianie jakiś spraw urzędowych- tylko chusta. No i jak deszcz padał to też, bo miałam wrażenie że pod folią się kisi, a tak- kalosze, parasol i chusta, i przyjemny spacer. Mały chustę bardzo lubił, zasypiał w niej momentalnie- chociaż nie ukrywam że wolałam żeby spał w domu Miałam elastyczną, najtańszą chyba z Allegro- Pentelkę, służyła mojemu i potem dwójce innych, jak miał jakieś 7 mcy przenieśliśmy się na mei-tai które lubiłam bo było lekkie i łatwe do schowania w torebce. Z tym że jak dla mnie to im chłodniej, tym lepiej nosić, ciepłą kurtkę po prostu rozpinałam, szalik na szyję i mały leżał przytulony na mnie i mnie "grzał". Do męża się zawsze panie w każdym możliwym wieku usmiechały i zaczepiały jak z chustą chodził.
    Używałam pierwszy raz jak synek miał 5 tyg, a teraz pewnie szybciej będę.

Ja w poprzedniej ciąży miałam łożysko brzeżnie przodujące właśnie gdzieś tak do połowy, potem się podsunęło, na tym etapie jeszcze się nikt za bardzo nie przejmował.

Jutro mam wizytę, mam nadzieję że szyjka będzie trzymać jak należy, do tej pory była lekko lejkowata ale i tak ta zupełnie zamknięta część miała 4 cm Czyli bardzo fajnie, oby tak dalej, byle tylko chociaż ten miesiąc, dwa do przodu i będę spokojna.

Mąż przyjechał, cieszę się niesamowicie, nie było go od 10 września Synek skacze z radości, dosłownie, aż miło widzieć takie rozjaśnione oczy i uśmiech od ucha do ucha, chodząca (a raczej biegająca) radość
    A dla mnie- nie muszę chyba mówić jaka ulga.

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Anex2

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-01 zobacz kalendarz
    Witaj Maxinka Ja również na 1 marca znasz już płeć ?

Co do wózka to myślę nad Quinny buzz xtra
    Ostatnio edytowane przez Anex2 ; 27-10-16 o 21:39

Member Awatar DreamFly
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-14 zobacz kalendarz
    Dagmaraz, dziękuję za podpowiedź w sprawie szczepień. Co do samopoczucia, to mam podobne. Wreszcie można odtchnąć. U mnie także waga skacze w górę, brzuch się uwydatnił i jest już widoczny dla otoczenia. (nikt nie pomyli go ze wzdęciami ). o jej, ja o infekcjach zapomniałam, odkąd stosuję żel do higieny intymnej Plivafem B. Zabija bakterie, także odpukać, ale zapalenie pęcherza jak dotąd u mnie nie nawróciło, a winnym była bakteria EColi. Mogę go szczerze polecić. To Twoja druga ciąża, więc masz porównanie. I dzeci też pewnie będą się różniły, to takie piękne, że każdy z nas ma inny charakter.

Nihill, to przynajmniej część wydatków i problemów masz z głowy. Co do ciągnięcia, też odczuwam, również czasami takie delikatne skurcze. To chyba macica się rozciąga. Mnie jak dotąd plecy nie bolą, ale ja dużo wypoczywam, więc to pewnie dlatego.

Ola1403,
    ja tez jestem na zwolnieniu (przymusowym), już wcześniej opisałam tu swoją historię, jak zostałam zwolniona z pracy, a później przywrócona. Mniejsza z tym, ja także żałuję, że nie mogę normalnie funkcjonować, wśród ludzi, obowiązków. A jak zajmujesz sobie czas?

Aplaneta18,co do brzuszka, to chyba każda z nas ma trochę inaczej, jeśli chodzi o czas uwydatniania się, kształtu itd. I tak najważniejsza jest dzidzia.

Rossalinn, masz bliźniaki, więc brzuch pewnie robi wrażenie. dziękuję za informację o szczepieniach. Gratuluję chłopczyka, jestem ciekawa, czy będzie miał siostrę, czy brata. Najważniejsze, że wszystko jest w porządku!

Martkak, również cieszę się, że badanie wykazało, że wszystko w normie. Miło się słyszy, że dzieci rosną zdrowo.

Hanka87, pewnie! To Twoja pierwsza ciąża? Jak się czujesz?

Historynka, dzięki temu, co napisałaś, aż nabrałam ochoty na chustę, myślę też, czy nie byłaby przydatna w domu. Zastanawiałam się nad casem, kiedy można zacząć nosić takie maleństwo, ze względu na giętki kręgosłup. Nie chciałabym zrobić mu krzywdy. Jestem po kierunku Korekcja Wad Postawy, więc wolę dmuchać na zimne. Mi o łożysku ginekolog jeszcze nic nie wspominała. Może na najbliższej wizycie dowiem się, jak jest ułożone. Super, że mąż wrócił. Nic, tylko się cieszyć i korzystać ze wspólnych chwil!
    Ostatnio edytowane przez DreamFly ; 27-10-16 o 22:15

Czuje się bardzo dobrze od paru dni czuje ruchy dzidziusia nie wiem jeszcze czy chlopiec czy dziewczynka jest to moja druga ciąża mam córeczkę Dzesike z grudnia 2013 i tu pozdrawiam rosalinn cala ciążę was podczytywalam a tu taka niespodzianka i to jeszcze bliźniaki super wszystkim wam dziewczyny gratuluję rosnących brzuszków co do wózków bo widzę ze temat w czasie z pierwszym dzieckiem miałam tutek grander i byłam bardzo zadowolona ale sprzedalam teraz kupiłam już wózek Adamex Galactic jest dużo większy od tutka zobaczymy jak się będzie sprawował wizualnie jestem zachwycona a moje pytanie do was macie już wybrane imiona dla waszych perełek

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    Witaj Hanka fajnie że jest nas coraz więc napisz coś o sobie i ciąży.

Rossalin gratuluję syna, zobaczymy co pokaże druga połowa szczęścia.

Ahhh 20 tydzien ciąży ( czyli skończony 19) zaczęłam bardzo radośnie dziś o 4.15 w nocy nie mogliśmy z mężem spać i tak leżymy gadamy, poszłam do toalety dalej leżymy, śmiejemy się i nagle Olka się przyłączyła do pogawędki. Tak się wierciła, kopała czułam ją doskonale, bardzo dokładnie w różnych miejscach. Nawet mąż przykładając rękę czuł jej ruchy. Boże jaka radość... planowałam na poniedziałkowym USG pożalić się lekarce, pytać jak te ruchy wyczuć a tu taka niespodzianka.
    Poziom mojej radości sięga tego poziomu co widok dwóch kresek sprzed 5 miesięcy.

Wspaniały ranek w Krakowie choć mroźny to bardzo słoneczny. Lubię gdy przed 1 listopada jest taka pogoda, nagrobki trzeba sprzątać w czapce i nikt nie gada bo zimno. A potem wracam do domu na ciepłą szarlotkę. Kocham zapach cynamonu więc jesienne ciasta z jabłkami to dla mnie rozkosz.

Co do chusty to marzę nosić dziecko na brzuchu. Oczywiście muszę najpierw dowiedzieć się jak nie zrobić dziecku krzywdy chustą.

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    wlasnie dziewczyny odnosnie chust
    same jakos sie motalyscie,czy byliscie na jakis szkoleniach?ktos wam to poprostu pokazal? bo ja bym bardzo chciala,ale kurcze nie wiem czy dam rade zrobic to z internetem bo napewno odpale youtuba i google w tym celu.ale czy to bedzie naprawde poprawnie??u nas w naszej miescinie malej nie slyszalam zeby ktos tego uczyl i nic mi sie nie udalo wygoglowac,po znajomych sie pytalam ale tez nikt nie slyszal-plus nikt nigdy nie chustowal...takze nie wiem jak ja to zrobie..

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    i witaj Hanka nowych mamusi nigdy dosc

co do lozyska to ja mam na przedniej scianie,ale nie przodujace na szczescie.chociaz tez slyszalam ze bardzo czesto jak na polowkowym wychodzi przodujace to najczesciej i tak sie podnosi i na koncu jest ok.podobno ciagle sie przesuwa

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Maxinka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-20 zobacz kalendarz
    Witaj
    Gdyby nie ból spojenia było by wszystko ok ale nie jest zle
    Jestem z Krakowa
    i będzie chłopczyk i zastanawiam się czy w ogóle czasem spi ciągle kopie
    Co do chust jeszcze zielona jestem w tym temacie wiem że najlepsze tkane i używane bo juz wyrobione
    Ostatnio edytowane przez Maxinka ; 28-10-16 o 11:35

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    o maxinka coraz więcej nas z Krakowa
    Ja dziś poczułam pierwszy raz takie prawdziwe ruchy córki i tera chciałabym non stop coś czuć. Mówi się że po słodkościach dzieci są aktywniejsze, więc dobrze się złożyło bo u mnie dziś szef przyniósł urodzinowe ciacho do pracy.

Member Awatar DreamFly
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-14 zobacz kalendarz
    Super Hanka 87, że czujesz się dobrze. Tak, my już praktycznie na początku, gdy dowiedzieliśmy się, że będziemy rodzicami, wybraliśmy imiona, dla chłopca i dziewczynki, bo chcemy mieć niespodziankę przy porodzie.
    Nihill, wspaniała wiadomość. Teraz już nie musisz się martwić. A z tymi słodkościami to się zgadza, mój maluch wierci się i kopie, gdy spałaszuję coś dobrego.
    Z tymi chustami to właściwie jest nowość, przynajmniej dla niektórych rejonów Polski. Najważniejsze, to nie zaszkodzić dziecku, więc tak jak Damaraz pisze, warto by było wybrać się na jakiś kurs.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów