Strona 181 z 211
Pokaż wyniki od 1,801 do 1,810 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    rosalin o której ta wizyta....czekamy na dobre wieści.

Do mnie właśnie dzwonił brat że z żoną przygotowują już dla nas wózek, nosidełko i łóżeczko po swojej córce Tak więc te zakupy nam odpadną

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez DreamFly Zobacz posta
    Hej Dziewczyny. Dawno nie pisałam, podczytywałam, ale jakoś nie mogłam się zebrać na naskrobanie czegokolwiek. Widzę, że temat wózków jest na czasie. Ja właśnie zamówiłam używany przez jedno dziecko Concord Neo. To niemiecka firma, nowe kosztują w zależności od wyposażenia (można dokupić fotelik samochodowy, kosz na zakupy itd.) od 2700 zł- tyle trzeba położyć za samą spacerówkę. Myślę, że to dobry wybór. Co jest świetne, to opcja przewożenia dziecka w gondoli. Wszystko z atestami. Co się będę rozpisywać, dam linka zainteresowanym. http://allegro.pl/concord-nowosc-201...031920633.html

Witam Maxinkę Co do chust, jest to temat mi obcy. Możesz polecić jakiś rodzaj, firmę? I od jakiego wieku (tygodnia) można wsadzać w nią dzidziusia?

Aplaneta18, dlaczego nie dla Ciebie? Coś się nie sprawdziło? Było Ci za ciężko?

Rossalin, doskonale Cię rozumiem. Ja kupiłam praktycznie większą część rzeczy nową i teraz widzę, jakie są to koszty! Zwłaszcza ubranka można wyhaczyć taniej i w super stanie w komisach. Co do szczepień, czy takie informacje, na co powinnam zaszczepić niemowlę otrzymam w szpitalu albo od ginekologa prowadzącego ciążę? Trzymam kciuki za wizytę, daj znać, czego się dowiedziałaś.

Dagmaraz, Nihil, co u Was? Czas tak szybko leci, mi się też wierzyć nie chce, że to już połowa!
    jezeli chodzi o szczepienia,to tak dostaniesz.juz w szpitalu bedziesz podpisywac zgode na pierwsze szczepienia,a potem umawiaja cie w przychodni na kolejne.jakie to beda bedziesz miala w ksiazecce dzidzi opisane pokolei

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    dreamfly a jezeli chodzi o samopoczucie to czuje sie chyba najlepiej jak do tej pory w ciazy.tak od 2-3tyg juz jest super.energie mam za dwoch,sennosc minela brzuch zaczal rosnac w zastraszajacym tempie.z kiepskich rzeczy to ciagle borykam sie z infekcjami intymnymi i kregoslup troche daje popalic.no i z ruchami kiepsko,ale mam lozysko na przedniej scianie. w pierwszej ciazy za to pamietam ze bardzo krwawily mi dzisla i ciagle mialam zapalenie,plus straszne skurcze lydek juz od wczesniej ciazy.w tej jeszcze tego nie mam wiec taki plus i tym sie w sumie te ciaze roznia

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    U mnie też brzuch zaczął rosnąć szczególnie duży się robi po całym dniu w pracy. Rano mniejszy popołudniu większy ale i tak już jest widoczny.
    Ruchów dziecka nadal nie czuję, ale w poniedziałek mam połówkowe USG sprawdzimy czy wszystko OK z córcią i dopytam o te ruchy.

Co do samopoczucia to bolą mnie plecy i mam ucisk pod żebrami z prawej strony, strasznie wrażliwe sutki na ogromnych piersiach Ale nie choruję, brzuch mnie nie boli choć czasem czuję ciągnięcie po bokach.

Member
    Ola1403

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-19 zobacz kalendarz
    Data
    19 marzec 2017
    a ja zaluje, że nie poszłam na zwolnienie jakoś w grudniu...a tak siedzę, niby mam pełną listę rzeczy do roboty, ale jakas taka rozlazła jestem i nie czuję motywacji. Dajcie znać jak po połówkowych

Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    Jeeej ja chce już taki ładny brzuszek ciażowy , a tu mój flaczek jeszcze zwisa , w pierwszej ciąży zaczął rosnąć jakoś w 23 tygodniu teraz jest podobnie...
    Moja dziecina leniwa przez te dwa dni ... Energia mnie też rozpiera tak od 2 tygodni , chodzę jak nakręcona...

DreamFly ja się w tej chuście poprostu źle czułam... a 2 sprawa taka , że córka zaczęła szybko chodzić i mało była wózkowa czy chustowa... wolała swoimi nóżkami tuptać... a wózek służył nam ok 2 roku jej życia jak miałąm zrobić wieksze zakupy , dziś służy tylko do drzemek jak chodzimy po galerii czy w inne miejsca

Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny,

na szczęście mam dobre wieści maluchy rosną w miarę równo, różnica 5dni, a w gramach: jedno waży 247g a drugie 290g - lekarz mówi, że to jeszcze w normie, poziom wód ok, więc jak do tek pory się nie podkradają.
    No i mniejsze dzieciątko (z lewej) zaprezentowało siusiuaka większe (z prawej) było wstydliwe ciekawe, czy się potwierdzi, że będzie dwóch chłopców

Połówkowe na następnej wizycie za 3 tyg...zastanawiam się, czy iść jeszcze gdzieś indziej ekstra...

Niestety łożysko mam nisko, przy ujściu, ale jest szansa, że się podniesie. Oby...Zwiększył mi dawkę luteiny ze 100 na 200, zrobił wymaz z pochwy, sprawdził szyjkę manualnie i na usg - ma ponad 3cm, więc ok. Mam też zrobić standardowo morfologię, mocz ogólny, ale i posiew (choć poprzednie badanie moczu wyszło idealnie) i crp, z racji, ze teraz miałam nieco podwyzszone...

A w ogóle, to mi opowiadał, że jakiejś pacjentce stymulował cykl lekami i pekły dwa pęcherzyki, oba się przyjęły, z tym, że drugi się podzielil i ma ciążę trojaczą...czyli pakiet ednijakowych i dwujajowych w jednym ale jazda! U mnie to totalny przypadek, bo nigdy nie brałam żadnych hormonów poza luteiną...

Jestem przeszczęśliwa i oby bylo ok do końca!

DreamFlyTak jak koleżanki wspominały, info o szczepieniach, to raczej nie u gina, ale w szpitalu, u pediatry, ale też juz w szkole rodzenia bywa, że mowią - tak było u nas....

Ja to mam brzuch jak w ciąży z Lilą w 7 mcu!
    Ostatnio edytowane przez rosalinn ; 27-10-16 o 19:55

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    martkak

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-25 zobacz kalendarz
    rosalinn super wieści a z łożyskiem tak bywa że jest nisko a potem się "podnosi" wraz ze wzrostem macicy. Ja tak miałam z pierwszym dzieckiem łożysko było na granicy łożyska przodującego a po 5 tygodniach było już bezpiecznie wysoko

Ja już też po usg wszystko w porządku Dzidzia ma ponad 300 g i najprawdopodobniej to dziewczynka. W środę mam jeszcze jedno badanie więc mam nadzieję że się potwierdzi

Ola kiedyś się pytałaś czy jest ktoś kto mieszka w warszawie ja jestem z pod Warszawy ale do lekarza jeżdżę do wawy i też tam będę rodzić

Hej dziewczyny od poczatku was podczytuje czy moge sie przylaczyc jestem w ciazy termin mam na 29 marca

Member
    Ola1403

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-19 zobacz kalendarz
    Data
    19 marzec 2017
    Cytat Zamieszczone przez martkak Zobacz posta
    rosalinn super wieści a z łożyskiem tak bywa że jest nisko a potem się "podnosi" wraz ze wzrostem macicy. Ja tak miałam z pierwszym dzieckiem łożysko było na granicy łożyska przodującego a po 5 tygodniach było już bezpiecznie wysoko

Ja już też po usg wszystko w porządku Dzidzia ma ponad 300 g i najprawdopodobniej to dziewczynka. W środę mam jeszcze jedno badanie więc mam nadzieję że się potwierdzi

Ola kiedyś się pytałaś czy jest ktoś kto mieszka w warszawie ja jestem z pod Warszawy ale do lekarza jeżdżę do wawy i też tam będę rodzić

Ooo hej! gdzie planujesz rodzic? ja chyba na Zelaznej, slyszalam same dobre opinie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów