Strona 180 z 211
Pokaż wyniki od 1,791 do 1,800 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    nihill - dzięki za linka wózki wygladają cudnie...

Ja w sumie najchętniej kupiłabym używany, bo wiadomo, taniej...Lila jeździła w gondolce 7 mcy (a ostatnie 1,5 to było na silę, bo nie chciałam, zeby za wcześnie ją dawać do spacerówki, bo tak, to leżala kilka godzin na brzuchu i ćwiczyła kregoslup ), w x-landerze trójkołowm na pompowanych oponkach. Byłam z niego bardzo zadowolona. Też spacerowałam godzinami, chodziłam na zakupy z wózkiem (do Lidla ) i bardzo mile wspominam te czasy

Generalnie to, co się da, to chętnie kupuję, albo biore używane: ubranka, łóżeczka, wózek, zabawki, bo dzieci tak szybko wyrastają z wszystkiego...a ja nie napadlam na bank nie rozumiem osob, które muszą paradować np. z nowym wózkiem, ale sępią kase na szczepionki skojarzone albo zalecane (np. pneumokoki lub rotawirus)...no, chyba, że są przeciwne szczepieniom, to co innego...

Witaj Maxinka to mamy dzieci w podobnym wieku moja Lila jest z początku stycznia 2014 teraz niby termin mam na 23.03.2017, ale jak wszystko będzie dobrze, to będę szczęśliwa, jak uda się dotrwać do końca 37 tyg....
    Ostatnio edytowane przez rosalinn ; 26-10-16 o 15:21

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Maxinka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-20 zobacz kalendarz
    Widzę temat wózków
    Ja mam Roan Marita i gondoli nie planuje zmieniać a potem jakąs porządną leciutką spacerówkę chcę kupić na początku i tak planuje małego w chustę wsadzać

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Chusta fajnie ja Lili nie nosiłam, bo jakoś tak wyszlo...a teraz nie będzie to realne, bo jedno na brzuchu, drugie na plecach, to trochę za dużo

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    ja syna nie nosilama,ale on wrzesniowy i jakos nie wyobrazalam sobie zaraz motac tak na grubo ubranego.i ja grubo i on,wiec odpuscilam,a ze teraz wiosna lato przed nami to bardzo bym chciala.jak wyjdzie -zobaczymy

Senior Member Awatar Maxinka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-20 zobacz kalendarz
    Ja mam nadzieję że będzie ciepło i spokojnie od kwietnia bede mogła nosić jedno na brzuszku a drugie prowadzić za rączkę mała od dawna wózku nie jezdzi

Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    Witajcie dagmaraz super , że już zaczynasz czuć lepiej , ja też ale dziś akaurat spokojniejszy dzien.
    Co do wózków My mamy po cócrce kupiony w 2014r Jedo Fyn 4ds memo 3w1. Mała mało jeździła więc jest jak nówka dlatego czekał na kolejną pociechę
    Chusta super sprawa nosiłam małą 2 miesiące , ale zdecydowanie to nie dla mnie

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    Witaj maxinka,
    Jak się czujesz? Skąd jesteś? Znasz już płeć?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aplaneta18 Zobacz posta
    Witajcie dagmaraz super , że już zaczynasz czuć lepiej , ja też ale dziś akaurat spokojniejszy dzien.
    Co do wózków My mamy po cócrce kupiony w 2014r Jedo Fyn 4ds memo 3w1. Mała mało jeździła więc jest jak nówka dlatego czekał na kolejną pociechę
    Chusta super sprawa nosiłam małą 2 miesiące , ale zdecydowanie to nie dla mnie
    ja tez wczoraj mialam spokojniejszy dzien i ruchow prawie zero.cos tam czasem.a przedwczoraj czulam kilka razy dziennie przez chwile i juz nie tylko na samym dole

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Może Dzieciątka miały senny dzień...

Dziś wizyta, trzymajcie, proszę, kciuki!

Member Awatar DreamFly
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-14 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny. Dawno nie pisałam, podczytywałam, ale jakoś nie mogłam się zebrać na naskrobanie czegokolwiek. Widzę, że temat wózków jest na czasie. Ja właśnie zamówiłam używany przez jedno dziecko Concord Neo. To niemiecka firma, nowe kosztują w zależności od wyposażenia (można dokupić fotelik samochodowy, kosz na zakupy itd.) od 2700 zł- tyle trzeba położyć za samą spacerówkę. Myślę, że to dobry wybór. Co jest świetne, to opcja przewożenia dziecka w gondoli. Wszystko z atestami. Co się będę rozpisywać, dam linka zainteresowanym. http://allegro.pl/concord-nowosc-201...031920633.html

Witam Maxinkę Co do chust, jest to temat mi obcy. Możesz polecić jakiś rodzaj, firmę? I od jakiego wieku (tygodnia) można wsadzać w nią dzidziusia?

Aplaneta18, dlaczego nie dla Ciebie? Coś się nie sprawdziło? Było Ci za ciężko?

Rossalin, doskonale Cię rozumiem. Ja kupiłam praktycznie większą część rzeczy nową i teraz widzę, jakie są to koszty! Zwłaszcza ubranka można wyhaczyć taniej i w super stanie w komisach. Co do szczepień, czy takie informacje, na co powinnam zaszczepić niemowlę otrzymam w szpitalu albo od ginekologa prowadzącego ciążę? Trzymam kciuki za wizytę, daj znać, czego się dowiedziałaś.

Dagmaraz, Nihil, co u Was? Czas tak szybko leci, mi się też wierzyć nie chce, że to już połowa!
    Ostatnio edytowane przez DreamFly ; 27-10-16 o 12:48

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów