Strona 179 z 210
Pokaż wyniki od 1,781 do 1,790 z 2092

Marcówki 2017 na start !

Member
    Ola1403

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-19 zobacz kalendarz
    Data
    19 marzec 2017
    ja póki co sie zakochalam w wozkach Coletto Fiorino. Ale jeszcze wstrzymuje się z zakupem , więć może jakis inny wpadnie mi w oko

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aplaneta18 Zobacz posta
    dagmaraz jak tam u Ciebie z ruchami ? czjesz już coś konkretniejszego ? :*
    gdzies od dwoch dni czuje je czesciej i tez wyzej-nie tylko na samym dole,ale sa zdecydowanie slabsze i mniej je czuje niz na tym etapie w pierwszej ciazy.ale z kazdym dniem cosra lepiej

Member
    martkak

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-25 zobacz kalendarz
    nihill Krzywa cukrowa zalecana jest po 24 tc. Choć są wyjątki lekarz morze zalecić badanie wcześniej jeśli wyniki są niepokojące. Badanie wykonujesz w przychodni w punkcie pobrań i to są 3 pobrania krwi pierwsze przed wypiciem glukozy, drugie godzinę po a trzecie 2 godziny po ( w państwowych przychodniach zdarza się że trzeba mieć swoją glukozę z apteki).

Pisałyście ostatnio o ruchach dzieci ja też już czuję ruchy w zasadzie od 18 tygodnia czyli od ok 6 dni

A w czwartek mam usg mam nadzieję że wszystko będzie dobrze...

O mnie
    ale mi dziewczyny ten czas teraz zapierdziela.dopiero co pyknal mi 20tydz,a tu wchodzac i widzac suwaczek,patrze ze za 3 dni pyknie mi 22! to juz 1,5tyg temu bylo...usg tez mi sie wydaje ze dopiero mialam,a do nastepnego zostalo juz tylko 2,5tyg.czuje ze ta trzecia dycha zleci mi migusiem
    tu na suwaczkach kiedys pisalyscie ze waga dziecka jest zanizona od tej z usg,ale ja zauwazylam ze tu licza sie skonczone tygodnie.u mnie pisze ze polowa za mna,wiec niby 20tydz,a ja juz licze 21-jako ze leci mi.
    i np na usg polowkowym bylam w 19-3dniu i mialam wage dziecka na usg odpowiednia na 20tydz,a tu na forum bylam w 19tyg i waga ta sugerowna byla wlasnie mniejsza,taka jak na 19tydz a nie 20.nie wiem czy to zrozumiale,bo troche namotalam

O mnie
    a wogule to teraz zacznie nam sie waga rozjezdzac,bo chyba jakos do 20tyg jest podobna u wiekszosci zdrowo rozwijajacych sie ciaz,a teraz beda rosly swoim tempie,ale w sumie zreozumiale,dlatego niektre rodza sie 2,5kg,a niektore 5kg

O mnie
    wczoraj przyszla komoda,poskrecalismy i juz pierwsze szuflady sie zapelniaja

co do wozka to ja tak jak pisalam,wezme cos uzywanego,nie drogiego.moze jakis xlander xa,albo movie.juz za kilka stowek mozna kupic,a podobaja mi sie duze kola(my na wsi,duzo po lasach chodzimy itp) i mocno kryte budy w spacerowkach.to jest dla mnie wazne bo pierwsza zime maly przejzdzi juz w spacerowce i chce zeby mial duzo miejsca i byl ochroniony od sniegu,dewszczu i wiatru.a wiem ze bede wychodzic w zasadzie kazda pogode,tak jak z synem.cala zime spacerowalismy codziennie 3h,ale on z wrzesnia wiec przejzdzil ja w gondoli.teraz zas mysle ze spiworek i dobrze okryty wozek tez bedzie super
    na potem juz wiosne mam spacerowke po synku.jeszcze jest call

O mnie
    urwalo mi zdanie mialo byc ze po synku mam calkiem ok spacerowke i raczej ona bedzie na potem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    Ja jeszcze nie myślę o wózku...coś tam przeglądalam i na pewno wybierzemy jeden za drugim, a nie obok siebie, bo uważamy, że to bardziej praktyczne...przynajmniej na początku, potem, za jakiś czas, maclarenka może byc obok siebie....

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    Rosalin ja widuję u nas na osiedlu młodą mamę z takim wózkiem ( tego typu bo nie przyglądałam się czy to dokładnie taki sam)

http://www.wozkitako.com.pl/tako-omega-duo.php

A najbardziej spodobało mi się, że mogła bujać jedno dziecko a drugiego nie gdy ono spało. rewelacja i to ze dzieciaczki mogą patrzeć na siebie później.... ehhh

Senior Member Awatar Maxinka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-20 zobacz kalendarz
    Witam wszystkie mamusie
    Mam na imię Monika mam 25 lat i jestem 23 tyg ciąży, termin mam na 1,03,2017
    To będzie moje drugie dziecko. Emilkę urodziłam 20,02,2014

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów