Strona 178 z 209
Pokaż wyniki od 1,771 do 1,780 z 2086

Marcówki 2017 na start !

Senior Member
    ryjek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-08-04 zobacz kalendarz
    Ja mam wózek taco laret będzie juz nam służył dla trzeciego dziecka i ja jestem zadowolona. My placilismy ok 1200 zł ponad 4 lata temu wiec teraz pewnie są tańsze i są też nowsze modele

2. dzieckozakupy.pl
    Nihil, Ryjek współczuję straty. Nawet nie potrafie sobie tego wyobrazic co bym zrobila w takie sytuacji poniewaz mam bardzo dobry kontakt z mama i meeega duzo wsparcia od niej :-(
    Co do wózka my wstepnie planujemy teraz kupic Anex sport, jakos niesamowicie mi sie sposobaly. Zobaczymy czy tez tak wspaniale bedzie sie prowadzil ale narazie nie jedziemy nawet do sklepów. Bedziemy ogladac gdzies w styczniu ;-)

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Junior Member
    Anex2

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-01 zobacz kalendarz
    Ja akurat rozumiem bo musze liczyć sama na siebie Też niestety nie mam mamy ani rodziny, ale bardzo wspierającego chłopaka. Nie mam kogo się poradzić ale wiem że dam radę ze wszystkim

Junior Member
    gabrielle

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-06 zobacz kalendarz
    Witam nową Mamuśkę

nihill - ja również czuje często takie jakby pęknięcia baniek w brzuchu na początku nie wiedziałam co to, ale teraz już wiem, że to synek puka.
    nihill, ryjek - ja również współczuje z powodu Waszych mam
    anex2 - cieszę się, że masz wspierającego partnera, to bardzo dużo, bo zawsze łatwiej pchać wózek życia codziennego we dwójkę niż samej. A co do wózka to ja wypatrzyłam sobie Riko NANO alu tech lub Brano ecco, oby dwa mają dobre opinie, fajny wygląd. Więc chyba zdecyduje się na jakiś z nich.

Member
    Historynka

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-20 zobacz kalendarz
    Data
    03.03.2011/20.03.2017
    Przykro czytać że niektóre z Was nie mają już mamy- czy w ogóle rodziców. Wiadomo że każdego to spotka ale i tak wolę o tym nie myśleć że ich kiedyś braknie. Moja rodzina jest bardzo zżyta, rodzice są naprawdę wspaniałymi dziadkami, nie wyobrażam sobie żeby synek nie miał z nimi kontaktu. Za każdym razem jak myśleliśmy o przeprowadzce to jednak to też był istotny argument- to że mały nie miałby takich bliskich wokół siebie. Kiedy tam mieszkałam w ogóle się z nimi nie dogadywałam jako nastolatka, wyprowadziłam się prosto ze szpitala, po stracie pierwszego dziecka (chociaż w ciąży i po wszystkim bardzo mnie wspierali, to nie była wyprowadzka w gniewie) ale teraz mamy super kontakt. Tak samo z siostrami, dopóki mieszkałyśmy razem to się żarłyśmy non stop, a teraz bardzo się lubimy i też mamy stały kontakt.
    Za to moja teściowa, chociaż bardzo dobrze się dogadujemy, szczerze wyjaśniamy od razu wszystkie pretensje, nie ma między nami nic niedobrego, to jednak nie chce wchodzić w rolę babci. Nie zmuszam jej, wiem że jej było ciężko jako samotnej matce,że miała dość dzieci nieraz,ale jednak przykro jak u mojej mamy synek bywa prawie co tydzień chociaż jedziemy tam godzinę, a do drugiej babci ma kilka minut- a bywa u niej raz na parę miesięcy, jak dobrze pójdzie, i to wyłącznie na moją prośbę. O ciąży się dowiedziała, stwierdziła tylko że to nasza decyzja, zero gratulacji, mija mnie nieraz, pogada,ale jeszcze nie zapytała nigdy jak się czuję, co lekarz mówi, jaka płeć- no cokolwiek... przykro, nie da się ukryć. Zwłaszcza że nigdy nie oczekiwaliśmy ani niańczenia dzieci, ani jakiejś pomocy finansowej. Więc nie wiem czemu się nie cieszy naszą radością. Chociaż ona chyba przekonana że te dzieci to z mojej inicjatywy tylko, a mąż się powinien "realizować".

Pogoda była przecudna, dzisiaj przynajmniej ale już wczoraj było przyjemnie, mały wybiegał się po podwórku, babcia go napchała ulubionymi potrawami- pomidorówką, pierogami i kotletem, i szarlotką oczywiście, przyszła kuzynka i też z nią pobrykał trochę. No i spał oczywiście też z babcią. Poranne bajki w łóżku, w piżamie to też gwóźdź programu- w domu tv nie ma no i nie ma mowy o bajkach "na dzień dobry". A ja nagadałam się z mamą i siostrą bo i wczoraj cały dzień były i dziś do południa.
    A teraz już wróciliśmy, po zakupach, siedzę z herbatką i zaraz się zabieram za baklavę którą mi siostra przywiozła.
    Zrobiłam jeszcze zakupy w Smyku bo dostałam rabat -50%, wykorzystałam z siostrą, szkoda że do 20 artykułów ale i tak się przydało.

Co do wózka- ja mam jeszcze po synku Mutsy Transporter, dawałam za niego ponad 2 tys- 3w1, z dobrym fotelikiem który można na adapterach montować, dalej jest w sprzedaży i jest super. Zwłaszcza do miasta, jak trzeba skręcać, podnieść czasem czy wnieść po schodach, ale i po wertepach dawał radę. Lekki, z dobrym koszem, solidny, i nie niszczy się.

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczyny za słowa otuchy, mama i jedyna babcia nie żyją od 10 lat. Straciłam mamę będąc nastolatką i do jej braku już się przyzwyczaiłam. Teraz czytając artykuły ciążowe i rady porozmawiaj z mamą o porodzie, rozstępach itd bardziej odczuwam tą stratę sprzed lat. Ale nic nie poradzę na to, cieszę się że mam wspaniałego męża, na którego pomoc i rozmowę mogę zawsze liczyć więc damy radę. Wychować dziecko muszę sama, bo nie mam nikogo kto mógłby przyjść z pomocą. Teściowa choć mamy dobry kontakt i jest bardzo serdeczna to będzie musiała pomagać szwagierce, która w tym samym czasie co ja urodzi swoje trzecie dziecko.

Weekend udał się aktywnie, jednak teraz czuję że zaczyna mnie brać choroba katar, gardło i ciężka głowa od rana....Nie chce się teraz rozłożyć, to mój ostatni tydzień pracy.

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nihill Zobacz posta
    Dzięki dziewczyny za słowa otuchy, mama i jedyna babcia nie żyją od 10 lat. Straciłam mamę będąc nastolatką i do jej braku już się przyzwyczaiłam. Teraz czytając artykuły ciążowe i rady porozmawiaj z mamą o porodzie, rozstępach itd bardziej odczuwam tą stratę sprzed lat. Ale nic nie poradzę na to, cieszę się że mam wspaniałego męża, na którego pomoc i rozmowę mogę zawsze liczyć więc damy radę. Wychować dziecko muszę sama, bo nie mam nikogo kto mógłby przyjść z pomocą. Teściowa choć mamy dobry kontakt i jest bardzo serdeczna to będzie musiała pomagać szwagierce, która w tym samym czasie co ja urodzi swoje trzecie dziecko.

Weekend udał się aktywnie, jednak teraz czuję że zaczyna mnie brać choroba katar, gardło i ciężka głowa od rana....Nie chce się teraz rozłożyć, to mój ostatni tydzień pracy.
    ja mam mame,ale mieszka za granica i widzimt sie ok raz w roku,rozmawiamy za to codziennie prawie,z tesciowa mieszkamy narazie i tez nie jest zle.ale jezeli chodzi o pomaganie to i tak jestesmy zdani na siebie,bo moja mama z racji odleglosci niewiele mogla pomoc,a tesciowa czasem i to teraz jak synek ma 3 lata i juz odchowany to predzej zostanie czy cos,ale tez rzadko.jak do lekarza mam np.nigdy nie zaproponowala ze na spacer wezmie,wykapie czy cokolwiek.byla,a jakby jej nie bylo.co ma tez swoje plusy,bo sie nie wtraca w wychowanie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    dagmaraz jak tam u Ciebie z ruchami ? czjesz już coś konkretniejszego ? :*

Junior Member
    nicol21

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Anex2 Zobacz posta
    Wziełam się właśnie za szukanie wózka, ale wybór ogromny. Może polecicie jakieś wózki 2w1 do 2500 ?? )
    ja mogę polecić tylko to co mi polecano z 5 znajomych na etapie dziecka 4 ma TAKO. Dziś wstępnie byliśmy w sklepie i stwierdzam, że to jest to [jak dla mnie] i chyba już nawet model sobie wybrałam. Bo, że tako będzie to wiedziałam idąc do sklepu. 2w1 to nawet w 2tys sie zmiescisz .

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    ja o wózku jeszcze nie myślę, ale skoro wszyscy polecają TAKO to poszukamy czegoś tej marki.

Dostałyście już skierowanie na badanie krzywej cukrowej? Wykonują je w przychodni lekarskiej czy ginekologicznej?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów