Strona 177 z 211
Pokaż wyniki od 1,761 do 1,770 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Member
    Historynka

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-20 zobacz kalendarz
    Data
    03.03.2011/20.03.2017
    I ja witam nową mamę
    Mama po raz pierwszy- oj, rozumiem że wcale nie jest różowo. Mam nadzieję że masz jakieś wsparcie w rodzinie, też miałam podobne przejścia tylko byłam jeszcze młodsza. Trzymam kciuki, pisz

Jadę na weekend do mamy, na szczęście pięknie się wypogodziło. Mały pobiega trochę po podwórku, nie bardzo mam siłę z nim chodzić na dłuższe spacery,a właściwie bardziej się martwię o siebie i o to że mogą być problemy z szyjką niż faktycznie mi coś dolega. Ale za tydzień będę męża miała, to on nadrobi. Chociaż nie wiem jak, mamy taki piękny Ogród Doświadczeń- do końca października tylko otwarty, mamy wielką wystawę lego- też do końca października, nie przewidzieliśmy że męża tyle nie będzie, a synek bardzo chce jeszcze raz ogród zaliczyć i tą wystawę zobaczyć. Mama i teściowa nie mają na to siły ani czasu,u mojego rodzeństwa małe niemowlęta w domu- zostaje awaryjnie jedna siostra ciągle zapracowana, wyjechał też szwagier który był moją najlepszą, awaryjną*"nianią". Tak że czekamy na przyszły piątek jak na zbawienie.
    Chyba na cmentarz dzisiaj podjadę, bo nie chcę się za tydzień w te tłumy pchać.

Miłego weekendu

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    Dzień dobry , my juz po badanich genetycznych Noszę pod sercem piękną ZDROWĄ dziewczynkę , która waży 250 g Łożysko mam na przedniej ścianie dlatego ruchy słabo czuję , ale cieszymy się z mężem niezmiernie , że jest wszystko super

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    witam nowa mame.super ze mimo trudnosci masz pozytywne nastawienie

aplaneta no to tylko gratulowac! wychodzi na to ze calkiem sporo z nas ma lozysko na przedniej scianie i w sumie chyba kazda ktora pozniej zaczela odczuwac ruchy

my zaraz jedzie my do mojego taty i tyle z planow.nudny dzien sie zapowiada..

mi wlasnie zaczal sie 21tydz.no to lecimy juz z gorki

Member
    Ola1403

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-19 zobacz kalendarz
    Data
    19 marzec 2017
    Cytat Zamieszczone przez aplaneta18 Zobacz posta
    Dzień dobry , my juz po badanich genetycznych Noszę pod sercem piękną ZDROWĄ dziewczynkę , która waży 250 g Łożysko mam na przedniej ścianie dlatego ruchy słabo czuję , ale cieszymy się z mężem niezmiernie , że jest wszystko super
    Super! ja pewnie tez tak mam, mam nadzieje, bo ja nie slabo, lecz wogole nic jeszcze nie czuje

Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    Ola nie martw się ja też czasem w ogóle przez dzień nie czuję a jak już to lekki puknęcie i tyle . Troche mi smutno , bo dobrze wspominam w pierwszej ciąży te mocne strzały Ale najważniejsze , że córcia jest zdrooowa i jestem spokojniejsza

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    Witaj nowa mamusiu ja też Monika i też będę mamą pierwszy raz Skąd jesteś?

Uwaga, uwaga w nocy trzymałam ręce na brzuchu i hurra poczułam coś jak pęknięcie bańki mydlanej pod skórą....Mam nadzieję, że to córcia dała znać o sobie a nie jakieś procesy trawienne.

HISTORYNKA udanego weekendu, nawet nie wiesz jak zazdroszczę weekendu z mamą. Mnie niestety nie jest dane pogadać z mamą o ciąży, rozstępach czy karmieniu, choć wiadomo pytań miałabym wiele...Ona nie żyje. Muszę się sama przygotować do nowej roli.

My z mężem poza domowymi porządkami planujemy spacer póki nie panda deszcz.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aplaneta18 Zobacz posta
    Ola nie martw się ja też czasem w ogóle przez dzień nie czuję a jak już to lekki puknęcie i tyle . Troche mi smutno , bo dobrze wspominam w pierwszej ciąży te mocne strzały Ale najważniejsze , że córcia jest zdrooowa i jestem spokojniejsza
    ja to samo.czasem w ciagu dnia poczuje lekkie pukniecia na dole brzucha.tyle tylko ze juz nie musze lezec plackiem i sie wczuwac,ale napewno daleko im do ruchow jakie czulam na tym etapie w pierwszej ciazy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nihill Zobacz posta
    Witaj nowa mamusiu ja też Monika i też będę mamą pierwszy raz Skąd jesteś?

Uwaga, uwaga w nocy trzymałam ręce na brzuchu i hurra poczułam coś jak pęknięcie bańki mydlanej pod skórą....Mam nadzieję, że to córcia dała znać o sobie a nie jakieś procesy trawienne.

HISTORYNKA udanego weekendu, nawet nie wiesz jak zazdroszczę weekendu z mamą. Mnie niestety nie jest dane pogadać z mamą o ciąży, rozstępach czy karmieniu, choć wiadomo pytań miałabym wiele...Ona nie żyje. Muszę się sama przygotować do nowej roli.

My z mężem poza domowymi porządkami planujemy spacer póki nie panda deszcz.
    bardzo mi przykro z powodu mamy....

Junior Member
    Anex2

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-01 zobacz kalendarz
    Wziełam się właśnie za szukanie wózka, ale wybór ogromny. Może polecicie jakieś wózki 2w1 do 2500 ?? )

Senior Member
    ryjek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-08-04 zobacz kalendarz
    Nihil- moja mama też niestety nie żyje wiec wiem co czujesz

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów