Strona 176 z 211
Pokaż wyniki od 1,751 do 1,760 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    rosalin ja wczoraj leżałam i próbowałam coś poczuć byłam tak spokojna, że hukiem dla mnie samej było bicie własnego serca, a dziecka nie poczułam. Może jutro rano jak nie będę musiała wstawać do pracy to poczuje coś

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Jak byłam na wizycie w poniedziałek, to pani doktor mi poradziła, bym jak najszybciej rejestrowała się na połówkowe bo sa odległe terminy i dużo kobiet w ciazy...no i jak zadzwoniłam tam gdzie robiłam badania I trymestru, to się okazało, że do tej babki która mi robiła termin jest dopiero na 18.11.. a to byłby gdzieś 23-24 tc...a to za późno. I zapisali mnie do kogos innego na 10.11. Z moich obliczeń to będzie 22 tc...w poprzednich ciażach miałam je robione 18-19 tc.

Rosalinn ja w druga strone nie chcialam nawet slyszec ze cos mi dolega:-) ale jednak dolega i to sporo dlatego cieze sie ze mi sie udalo zrobic te "podstawowe" badania po poronieniu bo bez nich kazda nastepna ciąża zatrzymywala by sie zapewne na podobnym etapie. Co do bolu gardla to współczuję:-( ale polecam wode z sola, prenalen i duuuzo cieplej herbatki z miodem ♡
    Ola to idealny czas na polowkowe:-) robi sie je pomiedzy 19 a 22 tc a wiec jak najbardziej w punkt ;-)
    Nihill u nas tez okropna pogoda O.o glowe rozsadza mi juz od 3 dni nic tylko bym lezala i spala a tu rzrba sie mala zajac bo maz ma druga zmiane O.o eh dobrze ze juz jutro sobota:-)

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Member
    Ola1403

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-19 zobacz kalendarz
    Data
    19 marzec 2017
    w Warszawie pogoda też do bani, glowa boli. w sumie fajnie ze mnie juz na zwolnienie wysylaja :P szybko zleci, a moj szef powiedzial , ze na takie sytuacje sie wlasnie placi skladki jest to moje pierwsze lekarskie zwolnienie odkad zaczelam prace na etacie, wiec jakies 3 lata.
    ja ide na polowkowe prywatnie, moja gin mi polecila bo na Lux Med slabsza aparatura a to wazne badanie i lepiej raz pojsc. mam nadzieje, ze potwierdzi chlopca Nikodem, tak damy na imie

Junior Member
    MamaPoRazPierwszy

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-18 zobacz kalendarz
    Hej kobietki Mam na imię Monika, jestem w pierwszej ciąży a termin mam na 18 marca Mogę jeszcze do Was dołączyć ??

Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    Hej MamaPoRazPierwszy opowiedz cos o sobie i swojej ciąży...

nihill na pewno w końcu to poczujesz....masz spokojnie czas do końca 22 tyg choć wiem, jaka jesteś zniecierpliwiona...też tak mialam...

Anitet to muszę to przemyśleć z tym usg. A gdzie byłaś w I trym?

Ola
    dokładnie tak! Jeszcze zdążysz popracować

Kupiłam sobie sok z czarnego bzu...mam nadzieję, że pomoże...
    Jeju, czy taka pogoda bedzie do wiosny?

Junior Member
    MamaPoRazPierwszy

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-18 zobacz kalendarz
    Nigdy nie lubiłam mówić nic o sobie Mam 22 lata, 18 tydzień i 4 ciąży. Nie jestem z tatą maleństwa i raczej już będę samotną mamusią. Mimo wszystko jestem szczęśliwa ! Zawsze marzyłam o synku, będąc w ciaży czułam, że to córcia a dziś na wizycie lekarz sugerował synka... :P Ale pewności nie mam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    Witajcie

Ja właśnie jutro mam polowkowe/usg genetyczne i będzie to 19t2d ... trzymajcie proszę kciuki bo boję się jak cholera. Stres niesamowity.

Senior Member
    ryjek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-08-04 zobacz kalendarz
    Monia witamy wśród nas

Member
    Ola1403

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-19 zobacz kalendarz
    Data
    19 marzec 2017
    Nigdy nie lubiłam mówić nic o sobie Mam 22 lata, 18 tydzień i 4 ciąży. Nie jestem z tatą maleństwa i raczej już będę samotną mamusią. Mimo wszystko jestem szczęśliwa ! Zawsze marzyłam o synku, będąc w ciaży czułam, że to córcia a dziś na wizycie lekarz sugerował synka... :P Ale pewności nie mam

hej Moniu, to tez moja pierwsza ciąża. Fajnie, że jestes pozytywnie nastawiona, to połowa sukcesu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów