Strona 175 z 211
Pokaż wyniki od 1,741 do 1,750 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    Ryjek - zdrówka! Mnie też cos bierze boli mnie gardło i niewyraźnie sie czuje, mam nadzieję, że mnie nie rozłoży...

Anek88 - to na prawdę trafiłaś na super lekarkę, skoro się Tobą tak zajęła, zleciła tyle badań...ja to się bałam przyznawać jednej gince (zanim trafiłam do mojego aktualnego gina), że robiłam sobie na własną rękę m.in. na ten zespół antyfosfolipidowy (wyszedł mi ujemny), bo ona stwierdziła, że pierwsze poronienie to przypadek i nie trzeba żadnych badań...i tak i nie, zależy od osoby...fakt, że nie człowiek nie jest w stanie przebadać się pod kątem wszystkiego...

martak - trzymam kciuki za przespane noce! Znam ten ból...

Historynka - słodkiego masz tego synka na pewno będzie dobrym starszym bratem urlop i udane starania i u nas poszły w parze...pojechaliśmy na tydzień do Hiszpanii (niestety tam dostalam okres, wiec średnio korzystałam z basenu i morza), ale niedługo po powrocie zaczęliśmy starania i udało się

2. dzieckozakupy.pl
    Rosalinn to fakt ze zwyczajnie mi sie "udalo" w 99% jak pisalam z dziewczynami to po pierwszym poronieniu nikt nie traktowal ich "powaznie", robily to co daly rade na wlasna kieszeń. I rzeczywiscie w wiekszosci przupadkow nie bylo problemow immunologicznych badz z jakimis bakteriami ale sa i takie (a wsrod nich i ja) ktorym wyszlo ze to nie przypadek i trzeba leków. Niestety jak sama wiesz wiekszosc tych badan jest dosyc kosztowna stad pewnie wiele z dziewczyn nawet nie ma szansy ich wykonać a szkoda bo uwazam ze wielu następnym poronieniom mozna by bylo zapobiec.
    Co do staranek to grunt byc właśnie wyluzowanym i wypoczętym;-) to pomaga:-)
    U mnie kolejny deszczowy i pochmurny dzien, najchetniej poszlabym spac ale za chwile trzeba isc po core do przedszkola O.o

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Zdrówka i przespanych nocek zyczę !

Historynka, super, że brat tak chciał rodzeństwo. Moje dziewczyny tez , chociaz myśmy akurat się nie starali i nie mówiliśmy o tym...teraz młodsza ( 4,5 roku) całuje brzuszek a starsza mi dogadza ( 8,5 l) Mnie ciąza zaskoczyła, nie spodziewałam się że moge zajsć naturalnie w ciażę, przy stwierdzonym pcos, niedoczynności tarczycy i w wieku 36 lat..po tym jak schudłam nagle wróciły w miarę regularne @ i zaraz ciaża Cieszymy sie z tego małego cudu

A ja o dziwo zrobiłam krzywa cukrowa i mimo dwóch cukrzycy ciażowych "póki co" mam wzorowe wyniki Tylko TSH lekko pcha się w górę i musze zwiększyć dawkę.

Mi brak kontaktu z lekarzem bardzo przeszkadzał, dlatego go zmieniłam. Wczoraj wysłałam smska do nowej pani doktor z wynikami badań, za pół godzinki do mnie oddzwoniła z instrukcjami Po prostu super !

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Anek, super, że się udało zdiagnozowac przyczynę poronienia i zapobiegac kolejnemu. Moja bratowa przezyła dwa i w sumie do dziś nie wie dlaczego..ale tez mimo duzych możliwości finansowych nie dociekała tego, co mnie bardzo dziwiło. Bo ja jestem z tych co bym na głowie stanęła żeby wiedziec czemu i żeby miec własne dziecko. Oni mają, trzecia ciąża zakończyła się sukcesem. Ale to raczej łut szczęscia , bo badań jakiś nie robiła czy do dobrego specjalisty nie chodziła..

Junior Member
    Anex2

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-01 zobacz kalendarz
    Ja właśnie wczoraj byłam na połówkowym Mała pomierzona, wszystko wyszlo dobrze, waży już 390g Nie chciała się tylko pokazać znowu, zawsze zasłania buźke. Ziewała za to i mocniej kopała

Wczoraj pierwszy raz czułam czkawkę <3 Fajne uczucie

Member
    Ola1403

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-19 zobacz kalendarz
    Data
    19 marzec 2017
    hej dziewczyny, ciesze sie ze same dobre wieści u Was. ja wczoraj dostałam zwolnienie 2 tygodnie, powinnam dużo leżeć. Już dzisiaj dostalam wiadomość z pracy, żebym postarala się o przedłużenie tego zwolnienia, żeby oni mieli otwarta furtke żeby kogoś innego zatrudnić. W sumie rozumiem, ale jakoś dziwnie mi z tym.
    MAm jedno pytanie, mam termin na USG na 28.10, będzie wtedy cos jak 19t 5d - za wczesnie na polowkowe??

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    wspaniale że tak dobrze się rozwijają wasze dzieciaczki i wszystko dobrze z wami. Ja kolejną wizytę lekarską i zarazem USG połówkowe mam dopiero 31 października. Czuję się tak jakbym nie miała USG robionego miesiąc, a przecież byłam 10 dni temu na badaniach. Dzieciątka tez nadal nie czuję, ale postanowiłam podczas kolejnej wizyty zapytam lekarkę gdzie tych ruchów szukać wiem że łożysko na przedniej ścianie utrudnia wyczuwanie tych ruchów, ale może gdzieś z boczku są wyczuwalne.

Od wczoraj boli mnie bezustannie głowa, to może być wina tragicznej pogody w Krakowie albo ciąży ale wczoraj noc całą i dziś czuję ucisk w głowie. Siedzę w pracy i odliczam czas do 16... Dziś czeka mnie trochę pracy w domu i dość intensywny weekend. A Wy jakie macie plany?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    Ola myślę że wówczas możesz już robić połówkowe, szczególnie że przy systemie wizyt co 3-4 tyg przy następnej będzie już za późno. Ja mam połówkowe zaplanowane na 31 .10 i będzie to mój skończony 19 tc i 3dc i lekarka sama stwierdziła że to dobry czas na to badanie.

Member
    Ola1403

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-19 zobacz kalendarz
    Data
    19 marzec 2017
    Cytat Zamieszczone przez nihill Zobacz posta
    Ola myślę że wówczas możesz już robić połówkowe, szczególnie że przy systemie wizyt co 3-4 tyg przy następnej będzie już za późno. Ja mam połówkowe zaplanowane na 31 .10 i będzie to mój skończony 19 tc i 3dc i lekarka sama stwierdziła że to dobry czas na to badanie.
    dzieki zostawiam ten termin, poprzednie USG mialam na poczatku wrzesnia wiec czekam z niecierpliwoscia na ten dzien

Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    Anek88 niestety tutaj decydują statystyki...i czysty przypadek...z jednej strony szkoda zaniedbać jakieś badanie, którego wynik pomógłby zastosować leczenie i owocować zdrową ciążą, a z drugiej, nie sposób przebadać się na wszystko. Powiem szczerze, że ja, po poronieniu, co gdzies coś usłyszalam, przeczytalam, to robiłam badania...co wiecej, wmawiałam sobie, ze pewnie to a to mi dolega i przez to moje schizowanie starania byly bezowocne przez ponad pół roku...(no, w miedzy czasie ciąża biochemiczna). Dopiero jak odpuściłam, niemal wmówiłam sobie, że wcale nie zależy mi na ciąży, wywaliłam termometr etc., to udalo sie w pierwszym cyklu a i seks był wtedy przyjemniejszy...tym razem od razu dawaliśmy sobie minimum pół roku...a udało się w drugim cyklu, tak jak w pierwszej, straconej ciąży...

Anitet a wiesz, że mam bliską koleżankę, która też o pierwsze się starała długo, o drugie też prawie 5 lat...a o trzecie wcale bo było niespodzianką myślę, ze tu jednak psychika dużo robi Trzymam kciuki!
    Oj tak, kontakt z lekarzem to podstawa...ja do mojego mogę zadzwonić zawsze i odbiera albo oddzwania jak jest coś pilnego, to zawsze mnie przyjmie na dodatkową wizytę - to na prawdę komfort...

Anex2 ojej, to już całkiem spora Twoja Mała prawie pół kilo to taka namacalna waga super!

Ola1403 oj, to oszczędzaj się...i tak długo pracowałaś...powiem Ci, ze pracodawcy tak mają...ja niestety musiałam iść na L4 już w 7tc, z czego nie bylam zadowolona, bo chciałam utrzymywać mój stan w tajemnicy do usg genetycznego...i już wtedy szefowa wzięła mnie na rozmowę i pytała, czy będę siedzieć na zwolnieniu do porodu. Też czułam się dziwnie, bo co ja na tamtym etapie mogłam obiecać. Powiedziałam, że jak będzie z ciążą ok, to tak, a jak ją stracę, to wrócę do pracy, bo jestem po przejściach. W rezultacie po 3 tygodniach znaleźli sobie kogoś do zespołu...ale znam dziewczynę od nas z firmy, która pracowala, ile mogła i chodziła w kratkę...
    Chyba połówkowe robi się między skończonym 18 a 22tc, więc jak będziesz w 20tc, to jak najbardziej. Ja mam wizytę 27.10. i pewnie mi zrobi...ale zastanawiam się, czy mimo to nie iść jeszcze raz gdzie indziej, gdzie mają lepszy sprzęt...

Dziś mnie rozkłada gardło strasznie boli a tak leje, że można się załamać. Miałam jutro iść na ploteczki z koleżankami, których jednej nie widziałam 1,5roku a drugiej 0,5 roku a tu nici więc w weekend będzie siedzenie w domu

nihill to pewnie przez łożysko na przedniej ścianie jeszcze nie czujesz....ja tam miałam w ciąży z Lili. Pierwszy raz wtedy poczułam tuż nad spojeniem łonowym w 19tygodniu jak spokojnie leżałam na leżaku na balkonie...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów