Strona 173 z 211
Pokaż wyniki od 1,721 do 1,730 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Member
    Historynka

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-20 zobacz kalendarz
    Data
    03.03.2011/20.03.2017
    Dagmaraz- super Wiadomo że każda ciąża inna, ale czasem wstarczy byle co żeby się denerwować. To teraz niech dalej zdrowo rośnie
    Marce- a co się dzieje z twoim kręgosłupem? Masz jakieś zwyrodnienia?

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Marce

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Rosalin faktycznie zerkne na ta poduszke.

Historynka niby jest jakies zwyrodnienie w odcinku ledzwiowym, troszke w szyjnym ale nie spodziewalam sie ze da mi teraz tak popalic. Balam sie pierwszej ciazy bo balam sie ze bedzie bolal, czasami jak zle stanelam to obracac sie nie moglam, nie mowiac o wstaniu z lozka bez pomocy, tak jakby jakis krag uciskal na nerwy, ale nic a nic mi nie doskwieral, za to teraz daje popalic na maxa. Zdecydowanie wszystko przez charakter pracy, wtedy bylam po 12h na nogach a teraz po 12h potrafie siedziec :/ co jest najgorsze dla kregoslupa i daje duzy nacisk.

Mialyscie dziewczyny kiedykolwiek infekcje i uplawy w ciazy? nie bardzo wiem co na to wziasc, nigdy wczesniej nie mialam takiej sytuacji, dyskomfort, swedzenie i pieczenie :/ a wizyta u gina za 2 tyg wiec musze sobie jakos pomoc.

Junior Member
    nicol21

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Dziękuję za miłe powitanie.

Chora jestem nadal więc dziś znów byłam u lekarza i zwolnienie mam do konca tygodnia. Obym wyzdrowiała, bo nie chciałabym musieć brać antybiotyków lekarz powiedział, że jeśli w czw nie będzie sporo lepiej to mam przyjść w pt i będą antybiotyki. brrrr.

Malenka bryka, ale głównie wodę przelewającą się słychać. Może parę muśnięć dziś poczułam, ale dosłownie ze 3-4. Ale nawet to chlupanie wody jest cudne

Junior Member
    nicol21

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Marce, ja miałam jakąś infekcję grzybową ze 3tyg temu, akurat miałam wizytę u lekarki więc dostałam jedną globułkę i po 2 dniach świąd ustąpił. Jakieś 2-3 lata temu też miałam infekcję, nie wiedziałam co wziąć więc przedzwoniłam do ginia z zapytaniem co na to i przez telefon podał mi nazwę specyfiku.

To co dostałam teraz [nie pamiętam nazwy] można kupić bez recepty, więc może przedzwon do swojego lekarza i zapytaj co wziac.
    Lekarka powieidziała, że będąc w ciąży większość leków na grzyba można brać. Lepiej wyleczyć wcześniej niż zwlekać do wizyty.

powodzenia!

Hej:-) zapomnialwm wczoraj do was napisac po wizycie ;-) Do dziewuszek na fb napisakam a tu mi ulecialo a wiec kopiuje to czego sie dowiedzialam po wczorajszej wizycie;-) wiec dzidzia zyje, rosnie i ma sie swietnie:-) na 100% tak jak mowil Pan doktor dziewczynka:-) prawdopodobnie malutka ma dysplazje stawow biodrowych bo ma bardzo blisko soebie nozki i kosci ale to pozniej szerokie pieluchowanie wiec bez problemu ♡ najwspanialsze wiesci-po krwiaku zostaly tylko resztki !!!! =D wiec jestem meeeega szczesliwa:-) co do dalszego leczenia, zgodnie z zaleceniem hematologa od dzisiaj wracac do klucia sie w brzuszek bleeee. No i musimy miec nadzieje ze zastrzyki nie wywolaja ponownie krwiaka i krwotoku O.o ale wierze ze bedzie dobrze- musi byc po takich przejsciach ;-) zmniejszam duphaston do 1 tabl dziennie, luteine z doustnej na dopochwowa 2 razy dziennie, no i w dalszym ciagu sterdyd-encorton :-) noooo to wsio ;-)
    No to skopiowane z wczoraj ;-) no i robilam juz piersszy zastrzyk po kilku tygodniach przerwy i narazie maaaasakra. Na poczatku bylo latwiej bo brzuszek byl luzniejszy a teraz skora napieta, ale zrobie wszystko byle by bylo dobrze.
    Marce mi tez waga stala w miejscu a teraz nareszcie przytylam i waze 54 kg wiec spokojnie ;-) z julka przybralam 13 kg, mysle ze tu bedzie podobnie:-)
    Nicol powrotu do zdrowka:-*
    Rossalin jak wie czujesz?-)
    Mnie wczoraj dopadla w nocy meeeeega zgaga;-) smieje sie ze niunia bedzie jak julka miala pelno wlosow;-) a poza tym dziejszy dzien jest u nas pkropny O.o szaro buro i ponuro O.o

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Junior Member
    gabrielle

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-06 zobacz kalendarz
    Ja również witam nową mamusie
    właśnie wróciłam od lekarza, miałam prenatalne połówkowe, z małym wszystko ok tylko niestety wypiął się plecami i nie chciał nic pokazywać. Ale na szczęście udało się go zbadać i rozwija się prawidłowo. Łożysko mam ulokowane na przedniej ścianie co sprawia, że ruchy dziecka nie są tak bardzo wyczuwalne - oprócz delikatnego muskania i przelewania, które pojawia się sporadycznie to nic nie czuje, a to już 20 tc. No nic, troche mi smutno, że nie czuje tak tych kopniaczków i pewnie nie będą aż tak mocno wyczuwalne póżniej bo łożysko będzie je "amortyzować"

Gabrielele ja rowniez mam lozysko na przedniej scianie, w prawdzie ruchy czuje ale dla mnie najbardziej miarodajne to ze niunia ma sie dobrze jest takie meeega wypychanie w moim brzuszku ;-) Jeszcze chwilke i tez na pewno poczujesz wszystko wyrazniej ♡ no i bardzo sie ciesze ze na wizycie wszystko ok :-*
    Ostatnio edytowane przez anek88 ; 19-10-16 o 11:46

Aniołek[*] kwiecień 2016...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Historynka szczerze ? Zaniemowilam. Nie rozumiem takiego podejścia lekarzy,to jakieś świństwo. Ja lezalam w szpitalu plackiem od 21 tc ale miałam podawana kupę leków na podtrzymanie i przeciwskurczowych kiedy odeszły mi wody w 23 tc lekarze bez zastanowienia robili mi cc,a neonatolodzy na których trafiliśmy to anioły a nie ludzie ratowali moich synkow i robili dosłownie wszystko aby maluszki byli z nami,pielęgniarki neonatologiczne też wspaniałe kobiety mogłam być spokojna bo jedna wciąż siedziała w sali przy Moon synach na oiomie pilnujac stan dzieci .
    Współczuję Ci z całego serca takiego doświadczenia..

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Ja wczoraj miałam polowkowe z córeczką wszystko oki mała waży już 440 gram i ma się świetnie szyjka póki co się trzyma i oby tak dalej !

Junior Member
    Marce

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Nicol probuje sie dowiedziec jakie globulki mozna brac, myslalam zeby podjechac do lekarza i zapytac ale niestety od poniedzialku dopiero jest a telefonu jeszcze od niego nie wzielam. Narazie kupilam Provag, zob czy pomoze.

Ciesze sie dziewczyny ze dobrze u Waszych malenstw, zazdroszcze jak juz ktos jest po polowkowych

Anek super ze krwiak odpuscil, mozesz byc juz spokojniejsza oby tak dalej

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów